Iron Maiden - The Book Of Souls

Θεός απλά.

Εντάξει.

Επίσης το The Red And The Black του Book Of Souls είναι καλύτερο από των BOC επειδή είναι πιο κόκκινο και πιο μαύρο, κάτι σαν Μίλαν vs Παναχαική ας πούμε.

Σε καταλαβαίνω αγορίνα μου. Πού να βρεις άτομα να συζητήσεις για Καρβέλα εδώ μέσα;

Υπάρχει καμμία λογική να συγκρίνεις δύο κομμάτια επειδή έχουν ίδιο τίτλο;

Νταξ, αν σου βγαίνει έτσι, ποιος είμαι εγώ για να σε φτιάξω;

Λογική όχι. Απλά το θέμα της σύγκρισης είχε τεθεί από τότε που είχαν ανακοινωθεί οι τίτλοι. Και αν κάνεις την τρίχα τριχιά, καταλήγεις εδώ που καταλήξαμε εμείς.

Περιμένεις λογική απάντηση τώρα ε? Εδω δεν ξέρει τι είναι το καθένα και σου την λέει κιόλας αμα του πεις κάτι. :lol:

*ψάχνω να βρω κομμάτι του καρβελα που να ταιριάζει σε τίτλο με το The Edge Of Darkness, για να πω οτι αυτό των Maiden ειναι καλύτερο γιατί στην αρχή εχει ένα ελικόπτερο να ακούγεται. Chrisp γάμησες.

[SPOILER]
γαμάει το The Edge Of Darkness ε![/SPOILER]

Και ίδιο τραγουδιστή…Εμ πως…να τα λέμε αυτά. Βασικά συμφωνώ με το σχόλιο crabsody αλλά αν έπρεπε να διαλέξω να ακούσω ξανά και ξανά ένα από tα 2 κομμάτια θα διάλεγα του Bruce. Tων Maiden να πω την αλήθεια μαζί με το Death or Glory & Speed of Light εδώ και καιρό είναι τα μόνα που κάνω skip. Καταλαβαίνω το συναισθηματικό βάθος που θέλανε να δώσουν οι Maiden και την σύνδεση με τον θάνατο του Williams απλά εγώ προφανώς δεν το νιώθω. Απλά κι ωραία.

Ο Dave γαμάει τον Bruce. Αυτό θέλει να μας πει ο ignatios με δυο κουβέντες.

Για το Tears Of A Clown πώς νιώθεις;

Γράψε λάθος…Μπέρδεψα τα τραγούδια!

Είδες ρε ο απαράδεκτος, δεν ξέρει πού αναφέρεται το κάθε κομμάτι :!:

Αν η μανούρα γίνεται επειδή σου έθιξα κάποιον άλλο εκτός από τον Μπρους, χαίρομαι.

Δισκαρα το Book Of Souls αλλα το Man Of Sorrows του Bruce ειναι τεραστια κομματαρα και δεν συγκρινεται με αυτο των Maiden το οποιο το βρισκω απο τα πιο αδυναμα του δισκου.

https://www.google.gr/search?q=νικος+καρβελας+δισκογραφια&biw=1440&bih=783&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAmoVChMI8ZTwyf2_yAIVhIcsCh165w-N#imgrc=hgBEA-WIg_alfM%3A

τι X Factor τι Καρβέλας :stuck_out_tongue:

καλά και εγώ που καραγούσταρα το κομμάτι δε το συγκρίνω με του μπρους…αυτό μας προσφέρει ανατριχίλες χρόνια τώρα τι να λέμε

Όχι ρε, ο Eddie είναι πιο όμορφος

Παίδες καλό το Death Or Glory οκ, αλλά το αντίστοιχο των Running Wild πολύ καλύτερο.

Ε τι λέτε;

Discuss

Εντελώς γελοία η σύγκριση (εκτός κι αν σε λένε Ιγνάτιο)

Τι να κλάσουν και τα δυο μπροστά στον Holocaust ρε γατάκια;;;

Γράκχος, πήρες κάνα άλμπουμ της προκοπής ή ακόμα με το Edward the Great την παλεύεις;