Iron Maiden vs Metallica

χαχαχαχα…αμα γινοτανε αυτο ο ulrich θα εμενε ανεργος ρε… ποιος θα συνεργαστει με αυτο το κουλαδι??? :lol::lol:

Εεεεε, για λιγο σεβασμο! Και Μαρινελα δισκο να βγαλουν, οσο θα κανει ο Hetfield live και θα παιζουν creeping death θα προσκυναμε!

Stop this madness (poll)!!! :stuck_out_tongue: Πραγματικα ειναι τελειως ακυρη η συγκριση…

SLAYER!!!8)

Δεν το πιστευω αυτο, μια χαρα ηταν η συνεχεια με το Load, μετα το χασανε καπως, αλλα εχουν επανελθει δυναμικα και στα live παντα ειναι εγγυηση και σκιζουν… Γενικα οποια και να ειναι η γνωμη του καθενος, δεν μπορεις να μειωνεις την αξια του αλλου, μιλαμε ισως για τα 2 μεγαλυτερα metal συγκροτηματα… Κατα την γνωμη μου τουλαχιστον ετσι ειναι…

ΓΙΑΤΙ??? (ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΟΛΑ)…
δεν σε πιανω…:wink:

οσο ειναι μπροστα οι maiden, ολα καλα…

οι maiden κ το αιγαλαιω να νικανε…:stuck_out_tongue:

Οτι το Load ηταν κακος δισκος δηλαδη. :roll: #-o

+3 :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

οχι πως εχω προβλημα με τους METALLICA αλλα πως να το κανουμε οι IRON MAIDEN ειναι θρησκεια

Αγαπάω Metallica. Αγαπάω Maiden.
Αλλα θα ρίξω Maiden!

Γιατί; Γιατί έτσι! 8)

πριν το Live των metallica στη μαλακασα θα ελεγα maiden…
αλλα τωρα θα πω metallica…

Καποια στιγμή θα γινόσουν αντρας…:lol::lol::lol::lol:

καλά…καλό ήταν το live αλλά μην το γαμάς…

εχω κακες εμπειριες απο το μοναδικο Live που εχω παει maiden…(στο περιστερι το 99’)
γιαυτο το λεω…

Τι ακριβώς…για πές…

για αρχη φτασαμε απο λαρισα 110 ατομα με λεωφορεια, 5 λεπτα πριν αρχισει το Live…
αλλα αυτο δεν ειναι τιποτα…

εδω ειναι το νοημα…:
εκτος απο τον λιγο χρονο, τον κακο ηχο, τα νευρα του βρασιδα με το κοινο, εγω ειμαι αυτος που οταν αναψε φωτοβολιδα την ενιωσα πιο πολυ…
γιατι εκαψε την μπουζα και την πλατη μου…!!!
και δευτερολεπτα μετα με επιασε κριση ασθματος…!!!
μεσα στις πρωτες σειρες που αν δεν ησουν εκει δεν μπορεις να καταλαβεις τι γινοταν
ουτε στους slayer τοσο ξυλο.!

στο απο κατω βιντεο ειμαι ακριβως εκει που αναβει η δευτερη φωτοβολιδα…
και η κριση ασθματος με επιασε οταν βγηκαν οι Maiden και εγινε το ελα να δεις…!!
αν μπορεις βγες απο εκει… στο 0:55 εχασα τον κοσμο λεμε…

κατα τα αλλα…
[SIZE=“4”]
Aces High ρεεεεεεε
[/SIZE]

Να μια σοβαρη αποψη γιατι οι Maiden ειναι χειροτερη μπαντα απο τους Metallica. :stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol:

κακεεεε

εγω ειμαι της αποψης οτι αυτο το Thread ειναι ακυρο…
δεν υπαρχει αυτη η σύγκριση…
ειναι λαθος…
και οι δυο μπαντες εχουν φτασει στην κορυφη οποτε δεν εχει καμια σημασια το Iron Maiden vs Metallica…
για αυτο εβαλα την συναυλιακη μου εμπειρια σαν λογο της ψηφο μου…

iron_aris ετσι ειμαι εγω…
σαν τον χαβιτο…
εχω την μπαλα και αντι να δω τι επιλογες εχω, κανω το δικο μου…:stuck_out_tongue:

Καλά αυτή η συναυλία των Maiden έχει γραφτεί στην ιστορία. Είχα γυρίσει με τα πόδια από το Περιστέρι, ωραίες εποχές!