Iron Maiden

Ε σοβαρά… διαβάζω από το πρωί εδώ πέρα αλλά δε μιλάω αλλά ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΣΕΙΣ;;;;

fillers? FILLERS??? αλλες μπάντες θα παρακαλούσαν να έχουν τα “fillers” των maiden ως το καλύτερό τους τραγούδι…

τι είναι τα fillers το κέρατο μου μέσα;; :!: :tomato:

Ο καλός…

Ο κακός…

Και ο ΑΣΧΕΤΟΣ! :stuck_out_tongue:

Ένας πολύ απλός ορισμός είναι: κομμάτι που μπαίνει σε δίσκο για να συμπληρωθεί η απαιτούμενη διάρκεια του κλπ κλπ

:lol::lol::lol::lol::lol:

Xαχαχαχ ρε Τζίμη!! :stuck_out_tongue: Εγώ είμαι ΑΣΧΕΤΗ, αλλά κάποιος ας μου εξηγήσει τι είναι τα Fillers :!:

Τι είναι αυτό Γράκχε;; :slight_smile:

εδιτ. Ευχαριστώ Αστάλδο…!!

Με την άδειά σου θα βάλω και αυτό το διάλογο στις καλύτερες ατάκες. :slight_smile:

Νταξει όλα αυτά περί φίλλερς είναι προφανώς υποκειμενικά… Καμιά μπάντα δε βγάζει συνειδητά κομμάτια έτσι για να συμπληρωθεί η διάρκεια. Η αργοσχολίαση μερικών τα βαφτίζει έτσι. Εμένα απλά τα 3 που ανέφερα δεν ταιριάζουν στο γούστο μου. :slight_smile:

Jim εβαλες και το Still Life στα χαλια ρεφρεν η καταλαβα λαθος?Αν ναι,κοψε τα αυτια σου με Χουσκβαρνα,βαψ’τα μπλε και πετα τα στη θαλασσα να κανουνε ψαρακι.Δηλαδη αντε για το Quest να προσπαθησω να το καταλαβω(πιστευω οτι αν υπηρχε μια ωραια γεφυρα δε θα γκρινιαζε ουτε ενας μουσικα για αυτο το κομματι.Παει λιιιγο αποτομα απο τα verses στο ρεφρεν,this.Σαν ρεφρεν απο μονο του ομως το βρισκω γαμω)αλλα το ρεφρεν του Στιλλ Λαιφ??Και ηρεμα λιγο με τις λεξεις ξερω γω,αν χαρακτηριζεις αυτα ‘‘τουλαχιστον ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ’’,τοτε του Invaders τι ειναι?

Ξερατό.

Ρε συ Κολοκύθα, μην υποχωρείς μπροστά στην αμπαλοσύνη. Το ρεφραίν του Quest είναι η Παρουσία του Θεού επί της Γης, sing your song with pride once more :!:

Ρε συ πορώθηκα με το παιχνιδάκι.

Συ είσαι πιο Θεός κι απ’ τον Χάλφορντ. Σε κάνω add, ετελείωσε!

Όχι, καλά κατάλαβες.

Άλλη φορά… Νυστάζω τώρα κ έχω κ πονοκέφαλο. Πάμε παρακάτω…

Δε μ’ενδιαφέρει η μετάβαση που αναφέρεις. Συ το βρίσκεις γαμώ εγώ χάλια. Από μόνο του πάντα. :wink:

Κι αυτό απαράδεκτο. Γιατί όμως το ένα ν’αναιρεί τ’άλλο; :slight_smile:

Τιποτα δεν αναιρει τιποτα,απλα το ενα ειναι ενα εξυπνο ρεφρεν και το αλλο τουλαχιστον απαραδεκτον που λες κι εσυ.Υποκειμενικα παντα,εισαι αμπαλος!8)

Ναι μωρέ δίκιο έχεις… Άμπαλος θα’μαι λογικά :wink:

the number of the beast:metal::metal::metal:

οχι να βαλεις ενα απο piece-powerslave-somewhere.το number δε πιανει μια μπροστα τους

[SPOILER]δευτερος κυκλος βρισιδιων.go![/SPOILER]

Το No Prayer For The Dying δεν αρέσει σε κανέναν; :-k

Μια χαρα ωραίος δίσκος είναι.Αλλά οκ μιλάμε για επίπεδο/α κάτω απ’τα προηγούμενα

Μετά τα αποψινά :stuck_out_tongue: ‘‘ψήθηκα’’ και με την πρώτη ευκαιρία θα ρίξω μία ‘‘αυτιά’’ στα number/piece/somewhere…!! Και ξανά καμια στο 7th son <3 και βλέπουμε…
Νταξ δε θυμάμαι και καλά τα κομμάτια του no prayer, γιατί πάει καιρός που έχω να το ακούσω, αλλά σα σύνολο ήταν μία χαρά δίσκος όπως λες…!!

Τώρα που έχω αρχίσει να ‘‘ψήνομαι’’ και για το Sonisphere…!! :smiley: Θα τους δώσω οπωσδήποτε περισσότερη σημασία…8)