Iron Maiden

Ναι ρε παιδια,ποσο καιρο εχουν να βγαλουν?

Αναμένουμε νέο dvd την επόμενη χρονιά από την εμφάνισή τους στο Donington.

Και μην ξεχνάμε φυσικά και το Golden Years dvd, που λογικά θα βγει τέλη 2007 (το Early Days είχε βγει Nοέμβριο 2004) και την περιοδεία που θα το συνοδεύει. 8) 8) 8)

Αντιγράφω από wiki:

Sequel Plans
During Iron Maiden’s “A Matter of Life and Death” world tour, Bruce Dickinson mentioned that Maiden would be “bringing back the 80’s Egyptian thing in 2008” (apparently referring to their Powerslave album). This could mean a “sequel” to the 2005 “Early Days” Tour and this DVD, which seems to be in line with earlier comments that there would be a tour with songs from the Powerslave to Seventh Son of A Seventh Son era albums.

Πορρωνόμαστε από τώρα!!! 8) 8) 8) :smiley: :smiley: :smiley: :slight_smile:

Άνετα όμως! 8)

MAIDEN ρε *ουνια!

Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην πεις… Μη βγείτε εκτός θέματος, γιατί όταν θα φτιάξω τον υπολογιστή μου με χαρά θα σας διαγράψω. Επίσης, μέχρι να τον φτιάξω μη το σκίσετε στον σπαμ, γιατί απλώς θα εκνευρίσετε τους υπόλοιπους… asta la vista babies…8)

Πολυ νουνι και δεν τα μπορω εγω αυτα!:stuck_out_tongue: :lol:

Απο τις αγαπημενες μου μπαντες ειναι οπως και σχεδον ολων οσων ασχολουνται εστω και λιγο με αυτη τη μουσικη.

7th son of the 7th son!!!

Ενα απο τα καλυτερα CD που εχω ακουσει απο ολα τα συγκροτηματα και σιγουρα το καλυτερο των Maiden.

BUMB

BUMP

BUMP.Για πειτε τι αλλα?

μα τι στο διαλο ποσταρω,και ξαναδιαγραφετε?Μυστηρια πραματα

διάβασε τους κανόνες. Απαγορεύεται το spam στα σημαντικά θεμάτα και εσύ επιμένεις… Βασικά δε σε κάνει και πολύ συμπαθητικό στα μάτια μας το ότι επιμένεις, αλλά είναι δική σου επιλογή.

Αν έχεις κάτι να πεις επί του θέματος ουσιαστικό πες το, αλλιώς θα διαγράφεται.

Αυτά τα μηνύματα θα αυτοκαταστραφούν…:stuck_out_tongue:

a λολ.Ωστε το διαγραφες#-o .Οκ ενα bump εκανα ρε c για να επιστρεψει στην κορυφη και να πει κανεις καμια κουβεντα περι θεματος ,καταλαβες…

Ναι οντως.Η μαγεια του 7nth son δε συγκρινετε με κανενα αλλο maiden album

Και μενα,Τι τυχη:p

www.maidenfans.com

The promoters Evenpro has sent a press release to Iron Maiden Colombia.com regarding an as of yet officially unconfirmed Iron Maiden tour in Latin America in February 2008, which would allegedly include concerts in Argentina, Brazil, Chile and Colombia.

The promoters have confirmed a show at the Parque Simon Bolivar in Bogota, Colombia, with rumours about concerts at the Maracana Stadium in Rio de Janeiro, Brazil, and the River Plate Stadium in Buenos Aires, Argentina.

Ελα να πεφτουν οι ημερομηνιες σιγα σιγα…:smiley: :smiley: :smiley:

Σκοπεύεις να πας Χιλή?:-k

:stuck_out_tongue:

#-o #-o #-o #-o