Iron Maiden

Δεν γίνεται να σταματήσω να ακούω το live από χθες και θέλω να σημειώσω ότι έχει γίνει τρομερή δουλειά στον ήχο. Αναδεικνύονται πάρα πολύ οι 3 κιθάρες, ειδικά στα κομμάτια του νέου δίσκου. Plus ο αρχηγός δίνει άπλετο πόνο, ίσως και παραπάνω απ’ ότι συνήθως. ΕΠΟΣ.

4 Likes

Παιδιά το video με τη συναυλία από το youtube είναι το επίσημο βίντεο του δίσκου που θα κυκλοφορήσει; Δηλαδή ο δίσκος θα έχει τη σειρά στα κομμάτια και τον ήχο του βίντεο που βλέπουμε;

Πάντως, όντως, έχουν φοβερό ήχο και απόδοση για live.

Ναι απλά συνήθως στο cd έχουν το κοινό ένα κλικ πιο πάνω από τα dvd τους.Δε ξέρω αν θα γίνει το ίδιο και εδώ.

1 Like

Γελάμε με τα επίσημα live. Γυαλάδα και overdubs.

2 Likes

Πολυ ωραιος ηχος , στα περισσοτερα σημεια αψεγαδιαστος.
Με κουρασε πολυ η σκηνοθεσια , καθε 2 δευτερα αλλαγη πλανου και κανουμε μια γυρα απο καθε μελος.

Children of the Damned , φοβερη εκτελεση…
Αυτο το coolness του Adrian Smith τον κανει μεγαλη λατρεια .

1 Like

Ο Adrian Smith ειναι ατελειωτη λατρεια γενικως…

5 Likes

περα απο τον Αρχηγο που ΟΚ ειναι ο Αρχηγος (μπορει σε μερικους να ακουγεται και αστειο αυτο μετα απο τοσα χρονια , αλλα το πιανετε το νοημα) γουσταρω με τρελα την ανετιλα που βγαζουν και ο Smith αλλα και ο McBrain.

4 Likes

Μαθαίνεις βλέπω…

1 Like

εεε μην χαλαμε την ζαχαρενια των κομπλεξικων.

Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ειναι οι Maiden. Απο εκει και περα και οι υπολοιποι 5 ειναι λατρειες και μορφαρες…

1 Like

Και όσοι πέρασαν από τους Maiden, από το 75, και το road crew που το πας; Δεν είναι λατρείες;; Α δεν θέλω τέτοια :stuck_out_tongue:

2 Likes

ορεξατος για Δευτερα! αυτες οι 1-2 μπυρες που ηπιες το ΣΚ σε πειραξαν τελικα ! :stuck_out_tongue:

2 Likes

Μετα απο καιρο επιτελους μια Δευτερα που και εγω ειμαι ορεξατος.

3 Likes

τετοιες στιγμες δεν σας λειπει ο prophecy ; Ε ; γατακια;

2 Likes

Πάντως βλέπω για Δευτέρα όλοι σκληρά εργαζόμαστε, μετά σας φταίει η κρίση! τσ τσ τσ

4 Likes

αχαχαχαα!!! δεν ξερω τι λες…ειμαι στην δουλεια, με 4 παραθυρα στον internet ανοιχτα…

Iron maiden.com το οποιο εχει πεσει απο το πρωι, iron maiden facebook, rocking, καιforum maidenfans…

4 Likes

ερχονται οι MAIDEN ΡΕ . Ποιος την χεζει την δουλεια !

6 Likes

Σκοτωνόμαστε όλοι.

3 Likes

θα φαγωθουμε μολις μαθουμε τιμες , μην αγχωνεσαι.

2 Likes

Και εγω με παραθυρα ανοιχτα ειμαι και καθε 5λεπτο κανω ανανεωση…

2 Likes