Iron Maiden

Στο αντιστοιχο trailer για την BoS Tour παιχτηκαν ολα τα κομματια που ειχε μεσα αρα ειναι στανταρακια αυτα.
Not bad.

1 Like

Πιο προβλεπέ πεθαίνεις ως συνήθως.Παίχτε μωρέ το Stranger !

1 Like

Σιγουρα θα παιχτει τραγουδι απο το SIT (ειναι στην εικονα της περιοδειας),το οποιο κατα πασα πιθανοτητα δεν θα ειναι το στανταρακι Wasted Years μιας και το παιξανε τα 2 προηγουμενα χρονια.

Το Heaven Can Wait είναι σίγουρο.Αλλά θέλουμε το Stranger…Επίσης τα πιο ‘σπάνια’ που έγιναν hint στις εικόνες Clansman,Flight,Flies…μην τα γειώσουν για να ακούσουμε πάλι το Wrathchild.

Πρόσθεσαν και δεύτερες ημερομηνίες για Ελσίνκι και Λονδίνο.

4 Likes

Επισης απο 7th son φαινεται πως παμε ειτε για The Evil That Men Do ειτε για Moonchild

2 Likes

Ελπίζω το δεύτερο!

2 Likes

Επισης φαινεται πως πρεπει να εχουμε ως σιγουρο και το For the Greater Good Of God

1 Like

Μακάρι!

2 Likes

Μιλαμε για την απολυτη live μπαντα οποτε οτι και να παιξουνε θα ΓΑΜΑΕΙ. Αν ξενερωνεται με το Aces High και επειδη ειστε πιο ψαγμενοι θελετε το Losfer Words καλυτερα να μην πατε να τους δειτε. Ολοι ξερουν για τις επιλογες των Maiden στα live οποτε δεν χρειαζεται γκρινια.

4 Likes

Δε μπορώ να σου δώσω άδικο σε αυτό

1 Like

Πλάκα πλάκα δε θα με χάλαγε να έπαιζαν κάνα Transylvania. :stuck_out_tongue:

Αναλυση αλλου επιπεδου…:stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Judgement of Heaven λέει ooooooooook

Πιο πιθανο ειναι να παρει ο παοκ φετος το πρωταθλημα παρα να γινει αυτο.
Ουτε μια στο μυριο

αρα τα κανονια κατω απο τρουπερ ειναι το ραν του δε χιλς

Ό, τι και να λέμε, τα χιλιάδες καλά των Maiden δεν αναιρούν την μερική αρτηριοσκλήρωσή τους με τα setlists.

4 Likes

Δεν ξέρω τι λέτε για τα setlists αλλά εγώ τα Iron Maiden, Number of the Beast, Hallowed be thy Name, Aces High, Trooper, Evil that Men Do, Wasted Years, Fear of the Dark θέλω σίγουρα να τα ακούσω… και ας τα έχω ξανακούσει σε όλες τις συναυλίες που τους έχω δει.

3 Likes

Αυτά ας τα παίζουν πάντα, και στον ύπνο τους, για να βγει αυτή η υποχρέωση-ψύχωση. Στα υπόλοιπα ας διαφοροποιηθούν έστω λίγο.

3 Likes

Ιγνατιε, αγόρι μου, τι έχεις;
Τι σου συμβαίνει;
Κοντεύω να μην σε αναγνωρίζω…

1 Like

Τα έχουμε ξαναπεί για τα σετ. Μπας και τα γράφω σε άλλο φόρουμ;

1 Like