Isis - Wavering Radiant

Θα τους δουμε λαηβ και θα καταλαβουμε !
Καταλαβαινω την ενσταση σου παντως…

ρε επίτηδες τα λέει ρε!
Για να πάρει περισσότερα κλικς η κριτική του και να του κοτσάρουν διαφημίσεις famozo δίπλα! :stuck_out_tongue:

να. είδες που σου λέω ότι είσαι άμπαλος? πάλι στον κουβά κατέληξες! :bleh:

Το δισκάκι γαμεί! Τέλος. παμπαρακάτ’.

Ακριβώς όπως το σκέφτομαι. Όταν ακούω δίσκο των ISIS δεν θέλω να προσπαθήσω να μου αρέσει, θέλω να το γουστάρω από την αρχή μέχρι το τέλος. Και στον συγκεκριμένο δίσκο προσπαθώ να μου αρέσει.

Κρυβε τα λογια σου Bleedin. Στα μαρμαρενια αλωνια θα σε βρω.

(μλκ τι επικο αβαταρ εβαλες παλι. πσοφαω. μη το αλλαξεις, σε εκλιπαρω.)

Ο δίσκος είναι τέλειος. Τώρα το συνειδητοποίησα. Μάλλον είμαι στο σωστό mood. Το ακούω δεύτερη γύρα σήμερα. Πω για ζημιά μιλάμε.

Ομορφο ρηβιου κι απο αλλο σαητ

Aμερικάνικη τουρνέ με Πέλικαν.

Hall Of The Dead
20 Minutes / 40 Years
Dulcinea
Threshold Of Transformation
Ghost Key
In Fiction
Hand Of The Host
Carry
Celestial (ENCORE)
Δε σας χάλασε.:stuck_out_tongue:

[SIZE=“3”]ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ SO DID WE??? . ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ SO DID WE ???.[/SIZE]

Ούτε The Beginning And The End, The Other,False Light,Carry,Maritime,Weight,From Sinking,Hym,Backlit,Wills Dissolve,Syndic Calls,Altered Course,Grinning Mouths

Ναι :stuck_out_tongue: . Αλλα so did we uber alles.

Πωπω απαραδεκτο setlist.

(Ρε τι λετε. Εδω ειχανε αρχισει να παιζουνε ξανα το Red Sea. γηδσγφσδφηδ. Πανε οι ελπιδες.)

so

πως σας φαινεται ο δισκος ?

το τελευταιο κομματι παντως σκοτωνει…

θα τον ξανακούσω το βράδυ. με έχουν χαλάσει το τραβηγμένο χαλινάρι (όπως και στο σκυε), τα μετριότατα καθαρά και η σμουθ παραγωγή. καλούτσικος δίσκος, άνετα όμως το πιο λίγο τους.

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ με ψησω να παω τη κυριακη αλλα δεν.

θα σκοτωνα να ημουν ΕΔΩ.

http://www.youtube.com/results?search_query=TOOL+11.23.1996&search_type=&aq=f

δες τα πρωτα 8 κλιπακια εχω ολη τη συναυλια σε dvd κ ειναι καψιμο.

περασμενα μεγαλεια κ διηγωντας τα να κλαις…:frowning:

στα τοπ-τεν αμπαλοσύνης ο ντιουντ.

ακούω.

awake, θα φας ξύλο ε. ανοίγω και βλέπω 96, μετά είδα ότι ήταν τουλ.

άνετα όμως το πιο λίγο τους.

άνετα ανώτερο από το προηγούμενο.

:lol2: :lol2: :lol2:

+1,αν και με ειχε ενθουσιασει αρχικα…καλος δισκος για μενα,απεχει πολυ απο τα δυνατα τους αλμπουμ ομως,το προηγουμενο μου αρεσε πιο πολυ-αν και εχω γενικα θεμα με το αμπσενς οπωτε δεν ειμαι και τοσο αντικειμενικος-…+σε αυτα που ειπες,με χαλασε γιατι μου φαινεται πολυ επιτηδευμενο σε σημεια,προβλεψιμο και εκ του ασφαλους και με ξενερωνει…παντως εχει καποια κομματια που σκοτωνουν και αυτο…

:lol3::lol3::lol3:#-o:lol::lol:

Συμφωνώ κι εγώ. To Wavering είναι καλύτερο, βέβαια μένει να κάνετε τις συγκρίσεις εσείς που θα έχετε πάει και στις δύο συναυλίες για το ποια κομμάτια ακούγονται καλύτερα ζωντανά.

Κατα τ’ άλλα λολ και πάλι λολ. Ας ανοίξει κάποιος (αν είναι και μοντ καλύτερα) τώρα τη γωνιά του awake (προαιρετικά και της space queen), γιατί έχει καταντήσει φαιδρό.