Isis

http://www.metal-archives.com/release.php?id=129634

Αξιζει μια δοκιμη. Στα συγκεκριμενα σιριζ κλεινουν 2 μπαντες στο στουντιο για ενα διαστημα, σε φαση ‘‘βγαλτε οτι καλυτερο δυνατον’’.

A collaboration with Scottish Post-Rock band Aereogramme. Recorded in 2 days in
July 2005 in Amsterdam.

Κοινως, το εχουν γραψει μαζι με πληρη εννοια του ορου. Σε περιπτωση που γουσταρεις, το τελευταιο Aereogramme αξιζει τσεκαρισμα και με το παραπανω.

Τελος, εαν θελησεις να προβεις σε αγορα, θα το πετυχεις στο Μετροπολις… το χουν στα 10, ή 11 ευρω…

Εγώ έλεγα για το red sea, αλλά δεν πειράζει! :stuck_out_tongue:

http://cgi.ebay.com/ISIS-THE-RED-SEA-CD-NEW_W0QQitemZ190251014516QQcmdZViewItem?hash=item190251014516&_trkparms=39%3A1|66%3A2|65%3A15|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

4$+7$ για τα μεταφορικά=8 ευρώ περίπου και είναι στην πόρτα σου :slight_smile:

¶μα έχεις πατέρα που να θέλει να κάνει συναλλαγές μέσω ίντερνετ… :frowning:

Και γω τα ιδια τραβαω:p

.

Ειδα το quote και μπερδευτηκα. :stuck_out_tongue:

Το Red Sea ειναι πιο χεβυ και πάρτα, δηλαδη πιο αμιγες sludge. Βεβαια εεεχει καποια σημεια φωτος στον οριζοντα, π.χ. το ομωνυμο track που νταξ, τα χαλαρα του σημεια μ αυτα τα samples δινουν τρελη ανατριχιλα.

Στην επανακυκλοφορια προσθεσαν και το demo που βγαλαν το 98. Βρισκεται ανα καιρους στα 10 ευρω… τοσο το χα παρει απ το Metropolis…

Αμάν με αυτό το internet.

Είναι πολύ απλό το θέμα, ανοίγεις έναν λογιαριασμό στην Πειραιώς και ζητάς να σου βγάλουν μια κάρτα ανάληψης. Με αυτήν την κάρτα μπορεις να κάνεις αγορές μέσω internet, δηλαδή την αναγνωρίζουν μέσω internet. Κάνεις και ένα account στο paypal και τελείωσες.

Εδιτ: Όποιος θέλει βοήθεια σε κάτι που ανέφερα παραπάνω ας στείλει ενα pm

Ο σοφός σαμαν όμως έδωκε τη λύση: Το παραγγέλνεις με κάρτα φίλου!

μιας και αναφερθην

το τελευταιο aereogramme ειναι δισκαρος!!!
καταπληκτικα τραγουδια

κριμα που διελυσαν

ρε, απορία το χω. πάνω απ το κεφάλι σας είναι ο φάδα όσο σουλατσάρετε στο νετ? :stuck_out_tongue:

??? ???

επειδή λένε ότι ο πατέρας τους δε γουστέρνει συναλλαγές μέσω του ιδερνέ ρε συ.

Αμα δε γουστάρει συναλλαγή μέσω νετ, εγώ πως θα την κάμω αφού δεν έχω πιστωτική? Εκεί κολλάει ο φάδα. Αλλά είμαστε οφτόπικ. :stuck_out_tongue:

Αυθεντικο εδω και κατι μερες.Poison eggs χαλαρα στα καλυτερα τους τραγουδια!

Διαφορετικο ειναι και μ’αρεσε τρελα και αυτο.

Η Κυπρου εμενα δεν μου ζητησε τιποτα για την χρεωστικη.Ουτε λογαριασμο και τετοια.
Ταυτοτητα,ΑΦΜ και ολα ετοιμα.Ασε που την γεμιζεις οποτε θες.Αν και υπαρχει θρεντ.

Πείτε “γεια” σ’ έναν φίλο!

Ναι, το βινύλιο είναι μωβ!

Ντάξει, δεν είναι δικό μου. Μάλιστα από σπόντα το βρήκα στην δισκοθήκη που το ανακάλυψα. Το άγγιξα :!:

ρε συ, κοπέλα είσαι? :-s

Α; Ναι.

Mπας και είναι σαμανοβινύλιο?

Δε με ξετρέλαναν είναι η αλήθεια. Doesn’t matter. Ίσως κάποια στιγμή θα ξαναδοκοιμάσω…

Όχι του θείου μου είναι. Σαμανοβινύλιο προσεχώς απ’ όσο ξέρω.