It's Always Sunny in Philadelphia

Ετσι ! Και αλλοι στο κλαμπ.

Να σου ριξω ενα ban ? :stuck_out_tongue:

Ρε η σεζον τελειωσε?Τωρα περιμενουμε για την επομενη,δηλαδη καλοκαιρι/Σεπτεμβριο?

Ναι τελείωσε, τον Σεπτέμβρη νομίζω ξεκινάει η επόμενη

Τα έχω δεi και εγώ όλα τα επεισόδια 3-4 φορές σίγουρα είναι ότι καλύτερο έχω δει για πολλούς λόγους

ξεκίνησα πριν λιγο ενα ποτ πουρι απο σαννι γιατι η τελευταία σεζον(και η μονή) δεν με ενθουσίασε…

κλαμα…

[SPOILER]




[/SPOILER]

οσο ακραίο και αν ακούγετε τους εχω ενα (μεγαλο οκ) σκαλοπάτι κατω απο monty python και οχι δεν βαζω το emoticon με τη ντομάτα!!! :stuck_out_tongue:

εκανα και γω ενα ποτ πουρι απο επεισοδια:D. ειχα καταληξει στο οτι οι 3 καλυτερες κωμικες σειρες που εχω δει ηταν αυτο, το eastbound and down και το arrested development. τωρα που ξαναειδα μερικα επεισοδια μπορω να πω οτι το its always sunny ειναι 2 επιπεδα πιο πανω απο τα αλλα!
μιλαμε για παρανοια! μου αρεσε πολυ και η τελευταια season επισης!
οσοι δεν το εχετε δει ξεκινηστε το και καντε λιγο υπομονη στην πρωτη season!
α και θα βγουν σιγουρα αλλες 2 season!

[SPOILER]στο πρωτο επεισοδιο της επομενης νομιζω οτι ο τσαρλι βρισκει τον πραγματικο του πατερα ο οποιος πηδαει την σερβιτορα! ε ρε τι εχει να γινει:D[/SPOILER]

3 σεζόν σε μια βδομάδα (πανεύκολο).
Απολαυστική σειρά, ξεχωριστή, με πολλή όρεξη και φαντασία.
Χιούμορ απολαυστικό συνήθως, μερικές φορές ακραίο καιάλλες φορές είναι τόσο εμετικό που θέλει γερό στομάχι να γελάσεις. Σαν το Southpark με ανθρώπινους χαρακτήρες ίσως.
Για τους χαρακτήρες θα πω αργότερα, να το τελειώσω, μέχρι εκεί που έχει φτάσει για την ωρα.

btw πρεμιέρα στις 11 Οκτωβρίου :smiley:

Αναμένω και γω το νέο επεισόδιο.
Τους λατρεύω.
Είναι τόσο αξιαγάπητα καθυστερημένοι και κάφροι.
Η άχρηστη Ντι, ο αυτιστικός Τσάρλι, ο ψυχοπαθής Ντένις, ο βλαμμένος Μακ και ο επικίνδυνος για την κοινωνία Φρανκ .

Ναι είναι ότι καλύτερο η σειρά.

Σήμερα ! :smiley:

σημερα για μας ναι…

το ειδα αρκετά καλο ξεκίνημα…

ας μου θυμίσει καποιος απο που ειναι αυτα τα γυαλιά!! :smiley:

Καλό επεισόδιο

είχε και κρίκετ και δικηγόρο και αναφορές στην πρώτη σεζόν

Ελληνικούς υπότιτλους μπορούμε να βρούμε?

που ειναι οι υποτιτλοι γαμωτο σας! για τα big big bang και για τα how i met ξερετε να βγαζετε 2 ωρες μετα

Ώπα ρε φίλος, χαλάρωσε. Πού ξέρεις ο άλλος τι μπορεί να τραβάει και δεν μπορεί να βγάζει μεταφράσεις αυθημερόν όπως άλλες ομάδες. Να σκεφτόμαστε και λίγο πριν γράψουμε το οτιδήποτε. Φιλικά πάντα. :slight_smile:

Τι λες ρε φιλε, ο τύπος τους πληρώνει με την ώρα και απαιτεί οι υπότιτλοι να έχουν βγει μισή ώρα αφού ανέβει το επεισόδιο στο Internet.

σορυ αν σε πειραξε. δεν το εγραψα για να την πω σε αυτους που μεταφραζουν. το εγραψα ουσιαστικα για να δειξω οτι μια απο τις σειρες που αξιζει δεν εχει αναλογη ανταποκριση.

Τέλειο το 2ο. Εχει σκουπίδια. Δεν χρειάζεται τίποτε άλλο.:smiley:

πολύ γελοίο με το δεύτερο επεισόδιο

σκουπιδια ε? αυτα ειναι…:smiley: το επ που τσαρλι-φρανκ γεμιζουν σκουπιδια το σπιτι (dumpsterbaby) ειναι ενα απ’τα καλυτερα…

υποτιτλους ακομα δεν εχω βρει ρε γαμωτο… θα τα δω και 3 απανωτα δεν παιζει, μιλαμε τωρα για την καλυτερη (μαζι με αρρεστεντ) συγχρονη κωμικη σειρα…