It's Always Sunny in Philadelphia

Μεγάλη καφρίλα το τέλος! Και η φαντασίωση του Τσάρλι όμορφη, κατά τα άλλα λίγο βαρετό.

Γαμάτο ήταν ρε!
Φρανκ Ρεηνολντς για πλανητάρχης.

Τρομερα και τα δυο τελευταια αλλα το Mac Day ηταν καταπληκτικο !

και το σημερινό ηταν πολυ δυνατό και γέλασα αρκετα μετα απο καιρό στο sunny οχι οτι εχουν κακα επεισόδια…

Για το 6ο ο Ντεβιτο πρέπει να πάρει Εμμυ…

Το σημερινό είναι γραμμένο από Μπένιοφ και Βάις (οι δημιουργοί του GoT).

Τα 2 τελευταία μπαίνουν στο πάνθεον… Επεισοδιάρες

Πάλι 10 επεισόδιο θα έχει η σαιζόν ρε πούστη, θέλουμε περισσότερα και κανένα διπλό επεισόδιο όπως εκείνα με τα Χριστούγεννα ή τους μαφιόζους.

Due to the awesomeness of Lethal Weapon 5 ? the Gang officially unleashes LETHAL WEAPON 6

[SPOILER]
[/SPOILER]

:lol::lol:

:’)

να μη τελειώσει ποτε.

best thanksgiving episode ever

Πως καταφέρνουν κάθε φινάλε να ναι πιο νοσηρό από αυτό της προηγούμενης σεζόν; Πως καταφέρνουν να παραμένουν σε τόσο υψηλό επίπεδο;
Αλλη μια εξαιρετική σεζόν και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να τα ξαναδούμε όλα να τους ξαναπολαύσουμε μέχρι να ξαναρχίσει.
Θεοί απλά.

1o έτος φοιτητής, το 2006, ήτανε η πρώτη σειρά που κατέβασα, νοσταλγία.

1ο έτος μεταπτυχιακός φοιτητής, το 2013, είναι η τελευταία σειρά που θα κατεβάσω για το 2013

για να τελειώσει υπέροχα η χρονιά. Καθε χρονιά και καλύτερα γαμώ!

Σημαρα ειπα να αδειάσω λιγο τον σκληρό και έπεσα πανω σε αυτο το επεισόδιο της τελευταίας σεζον…

ΕΕΕ πως να παει το χερι στο delete!!!

Πέρσι τους αλλάξαν κανάλι, φέτος του πήγαν στο 2ο εξάμηνο!!

Αν κάνουν τι μαλακία και το κόψουν να του κοπούν τα ποδάρια!!


in your face nolan!!

τι επεισοδιάρα το 11x05

Ειναι η επομενη στη λιστα για καθημερινο λιωσιμο… παντου διαβαζω τα καλυτερα.

τα καλυτερα απτους χειροτερους!!! :stuck_out_tongue:
ειχα να δω 2,5 χρονια κ βλεπω τωρα την 9, στο 7 κ 8 εκλαψα απτο γελιο
ποσο μου λειψανε!!

Η μοναδική σειρά που εχει παει 11η σεζόν και συνεχίζει να σπέρνει… 11x4 11x5 11x6 επικά!

Εμενα ειναι η αγαπημενη μου σειρα παντως.Υπαρχουν αλλες καλυτερες,αστειοτερες και δεν ξερω γω τι αλλα αυτη ειναι η αγαπημενη μου.Το επεισοδιο με το χιονοδρομικο το αποδεικνυει για πολλοστη φορα.