ΜΟΝΟ(japan) - For My Parents Tour 7/3/13@ Thessaloniki, 8/3/13@Athens

Σχεδόν γεμάτο ήταν το 8ball την προηγούμενη φορά.

Το προβλημα ηταν η τελευταια τους συναυλια στην Αθηνα. Και πιο συγκεκριμενα, η συναυλια στη (πρων;) μυγα.
http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=825641&postcount=74
Θα παω, ελπιζωντας να μην ξαναπιταρουνε το χωρο. Αλλιως, μαυρο και σε αυτους.

Στη μύγα πώς σκατά λέγεται είχα ξενερώσει με όλους τους ηλίθιους που κάνανε επίτηδες φασαρία. Άμα τύχει και κάνω το γιάννενα-θεσσαλονίκη να κάνω και μια βολτίτσα και παιχτεί κάτι παρόμοιο θα πέσουν φάπες αυτή τη φορά :stuck_out_tongue:

Συναυλιάρα θά’ναι!
(Αν πω στο φροντιστήριο να μην δουλέψω εκείνη την ημέρα θα μου κάνουν την χάρη όμως; -_- πφφφ)

πφφφ… τώρα είδα ότι είναι ίδια μέρα με Sardonis :frowning:

μεταφορα στο σωστο:p (καντε ενα λοκ το αλλο να βυθιστει, γιατι βλεπω να σκανε 2-3 ριβιουζ της συναυλιας κλπ στο αλλο απο σποντα =p)

ρε πουστη μου, βαζουν και βγαζουν απ’το set το Halcyon.Ειναι Mono και δε θα ασχολιομουν με το set κανονικα αλλα το συγκεκριμενο κομματι ειναι η Θεωση η ιδια και μακραν το αγαπημενο μου.Πουτανα μπιλια κατσε εκει που πρεπει.

Έπαιζε συνέχεια μέχρι πριν τα 2 τελευτάια show. Και από ότι βλέπω δεν το αντικαθσιτούν καν.

Θέωση η ίδια μόνο moonlight όμως.

Το θέμα είναι ότι ενώ παίζουν κατά 90% κομμάτια από τα 2 τελευταία, δεν παίζουν το αγαπημένο μου απ το καθένα. :lol:

Ενηγουέη, ό,τι και να παίξουν, θα αφήσουμε κοκαλάκια θέλω να πιστεύω.

Απο Hymn αγαπημενο το Burial;

Αφού λέει δεν παίζουν τότε εννοεί nostalgia & battle to heaven…

WTF, ρε τωρα το τσεκαρα προσεκτικα το σετλιστ…το Burial αρχιζαν να το παιζουν απο Φλεβαρη και βγαλαν το Nostalgia.Δεν ειχα παρει πρεφα.

[SPOILER]http://www.setlist.fm/setlist/mono/2013/k4-nuremberg-germany-2bdb7402.html

Ξαναμπήκε το Halcyon στο σετ…[/SPOILER]

Πείτε μας εντυπώσεις οι πάνω. :slight_smile:

Ώρες μετράμε πλέον… ελπίζω μόνο μην γίνω σκατά από τσίπουρα από το μεσημέρι λόγω μέρας…:stuck_out_tongue:

και μετά μένουμε όλοι 8ball για μασκέ ντίσκο πάρτυ… 2 σε 1 αυτό το live…

Και κάπως έτσι χάνεται ένα live όταν δεν βρίσκεις παρέα.

[SPOILER]Helloween λένε οι φλώροι[/SPOILER]

κανένα live δεν χάνεται αν απλά δεν βρίσκεις παρέα… :slight_smile:

ειπε ο οπαδος της [COLOR=“Magenta”]ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ[/COLOR] σκηνης

Τελείωσαν οι Power Rangers και ήρθες να ποστάρεις; :stuck_out_tongue:

ελα στο λαιβ ρε αλητη να σου ξηγηθω ατμοσφαιρικα, θες και παρεα

παιδια, τα εισητηρια στο κυτταρο ποσο θα εχουν; δε φανταζομαι να’ναι σολνταουτ, το κυτταρο χωραει πολυ λαο

επισης, εχει ανακοινωθει σαππορτ; και τι ωρα βγαινουν οι μονο;

Sold out δεν είναι σίγουρα, απ’ τη στιγμή που υπάρχουν ακόμα διαθέσιμα εισιτήρια των 20e στο net.

Τιμή στο ταμείο 20e επίσης, όπως λέει στην αφίσα.

Έναρξη 9μιση λέει, support δεν έχει ανακοινωθεί, λογικά μόνοι τους θα είναι.

Όποιος έχει ακατάσχετη λογοδιάρροια να [B]ΜΗΝ[/B] έρθει το βράδυ.