Jim Morrison vs John Lennon

oλο μαλακιες λετε 2 σελιδες τωρα, ελιτιστες της πουτσας αλλα θα επανελθω

Επειδη εισαι μεταλλας. 8)

Κι εγώ Morrison το έριξα μιας και είμαι άμπαλος και άνιωθος, κατανοήστε με :oops:

Τρου. Βέβαια την ίδια ώρα λατρεύω τον “φλώρο” και “hippie” Lennon όπως και πολλούς άλλους “φλώρους” και “hippies” από τα 60’s. Κοίτα να δεις κάτι περίεργα πράγματα!

Δε μου αρέσουν πολύ τέτοιου είδους ποστ αλλά…

:bye::bye::bye:

\μ/ \μ/ \μ/

χαχ, κι εγώ κάτι τέτοιο σκέφτηκα όταν το διάβασα…

πάμε λίγο ρε \m/

Λοιπόν, έκανα[COLOR=“DarkSlateBlue”][B] ολόκληρο εντιτ [/B][/COLOR]στο ποστ μου.

[I]Γιατί;[/I]
Γιατί κατάλαβα πως το θρεντ μόλις έγινε " [I]Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός: ποιά νομίζετε είναι η καλύτερη ομάδα;[/I]" και ότι έπρεπε να το ράψω… :lol:

πάμε κι άλλα…

Σιγά μην ανακάλυψε και το γαμήσι ο Μόρισον ρε!

[I]το γαμήσι;[/I] Οχι, αυτό ανακαλύφθηκε στη προϊστορική εποχή…
ο Μόρισσον όμως ανακάλυψε το [B]Παρίσι[/B]…:lol::stuck_out_tongue:

Aυτο.

Θεωρώ Beatles και Doors επιδραστικότατες μπάντες για την εξέλιξη της μουσικής όπως την ακούμε σήμερα. Απλά δεν καταλαβαίνω σε τί επίπεδο συγκρίνουμε τους 2 καλλιτέχνες. Ok ο Morrison ήταν πιό εμφανίσιμος :stuck_out_tongue:

Εγω παντως εχω κανει τατουαζ " σι λοβ γιουζ γιε γιε γιε" αυτος ο μουσικος φιλοσοφος τζον γιοκο ονο εχει σημαδεψει την ζωη μου

Το πιο χαζό δημοψήφισμα που έγινε ποτέ.#-o Ο John Lennon σαν προσωπικότητα αντικειμενικά δεν συγκρίνεται με κανέναν άλλο μουσικό.Και ούτε πρόκειται.

[SPOILER]Όχι ΔΕΝ θα το αιτιολογήσω με επιχειρήματα.Σας το αφήνω εργασία για το σπίτι[/SPOILER]

Α μπραβο

το τζιμακος απλα επειδη ηταν ψυχοπαθης και πεθανε νεος και ηταν και καλο καυλακι ειναι βεβαια σε μεγαλυτερη εκτιμηση

war is over ,if you want it γατακια

Αφιερωμένο στους γνωστούς-άγνωστους αντιΝτορσάκηδες. :smiley:

[SIZE=“4”]Τζιμάκος Μόρρισον, ω ρε.[/SIZE]

Με αγάπη.

[SPOILER][/SPOILER]

θα πέσει φωτιά να μας κάψει λέω εγώ…

Τώρα το είδα το θρεντ. Εξαίσια. Κάποια στιγμή θα κάτσω να το διαβάσω όλο, δεν χάνεται εύκολα κάτι τέτοιο.

Αφιερωμένη στον Μητσάκο με πολλή αγάπη (θα καταλάβει ο ίδιος)


όλος δικός σου ρε:p

Την γνώμη μου, πάνω κάτω, την είπα και στο rollingstonesvsbeatles. Για μένα ο Λένον είναι μακράν ο καλύτερος από όλες τις απόψεις (καλά εντάξει, από άποψη ομορφιάς ο Jim τον ξεπερνά, αλλά λεπτομέρειες), από άποψη στιχουργικής (όπως ορθώς ειπώθηκε πιο πάνω ο Λένον έχει γράψει αυτό το κορυφαίο αντιπολεμικό τραγούδι που νομίζω ότι τα λέει όλα) και μουσικής και ιδεολογίας και απ’ όλα, απ’ αυτά τα λίγα που γνωρίζω γι αυτούς τους δυο καλλιτέχνες. Βέβαια μπορεί να με εκφράζουν τα τραγούδια του Τζιμ, αλλά οι Beatles είναι αδυναμία και τραγούδια όπως τα imagine και happy christmas (war is over) θα είναι πάντα επίκαιρα!!! Αγαπάμε.

Τις σφουγγαρίστρες , σταξαμε