Judas Priest Epitaph Tour 2011

Sonisphere??? ok that was unexpected!!

γενικα το Sonisphere ειναι ολο εκπληξεις…

Sonisphere? Μπουμ! Παντως σημερα μου ειπαν οτι ολα οσα αναφεραμε για Καραϊσκακη ισχυουν. Αλλα η πηγη του τοξικου λεει πως ειναι κλεισμενη υποθεση, η δικη μου λεει οτι δεν εχουν πεσει ακομα υπογραφες.

Sonisphere? Μπαμ!

παντως δεν νομιζω να γινει στα πλαισια του sonisphere και στην Ελλαδα

Εεεε, ουτε εγω ενοουσα Sonisphere. Εκτος φεστιβαλ γινονται αυτα.

εμενα δεν θα με χαλουσε αν ηταν διημερα παντως…γιατι θα ειχε πιο πολλες μπαντες και θα παιρναμε και το διημερο εισητηριο που θα ερχοταν πιο φθηνα

μακαρι να γινει διημερο το sonisphere… 1η μερα maiden,motorhead,alice cooper κ 2η judas,whitesnake κ οτι αλλο προκυψει… τρελα λεμε…[-o<

χαιρομαι που ακουγονται φημες ολο κ περισσοτερο, το εχω σημειωσει ηδη στη συναυλιακη ατζεντα μου…8)

προσθεσε και Kreator :stuck_out_tongue:

αντε, επειδη εισαι εσυ…:stuck_out_tongue:

Εγω με οσα εχω ακουσει δεν ξερω τι να πιστεψω. Αλλα λογικα οι Judas θα ερθουν, οχι ομως στο Sonisphere.

ναι ουτε εγω πιστευω πως θα ερθουν στα πλαισια του sonisphere αν και πιστευω θα ηταν καλυτερα

Ωπα να τα, τα καλα νεα: Σιγα μην το τελειωναν ετσι απλα. Το κρατουσαν καλα το μυστικο παντως…

Judas Priest writing new material

Wednesday, January 26, 2011

The guys are working together on writing new material - all is going really well - more details later!

Και μια νεα ημερομηνια…

10th July Spodek - Metal Hammer Festival, Katowice, Poland

http://www.judaspriest.com/home/default.asp

α και εγω που εχω καταγωγη απο Πολωνια,αν δεν ερθουν απο δω (που σιγουρα θα ερθουν),θα περασω απο κει :smiley:

Πλησιάζουν, πλησιάζουν!!!

εγω κοντευω να σκασω παντως!!!

Ποιοι πλησιαζουν? Τουρκοι? Να αρματωθουμε? :stuck_out_tongue:

Αντε να βγει η ανακοινωση να ειναι 100% σιγουρο.

ναι γιατι και εγω δεν μπορω να πιστεψω σε τιποτα…πρεπει πρωτα να εχω το ticket στα χερια μου :smiley:

Romania,Bucharest 3rd July
Bulgaria,Sofia 8th July
Turkey,Instanbul 10th July

πλησιαζει λογικα η Ελλαδα!

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

μας κρατανε σε αγωνια παντως,παντα τελευταιοι εμεις…δεν μπορουσαν να ανακοινωσουν μαζι με τις αλλες 3 Βαλκανικες χωρες?