Judas Priest @ Rockwave Festival (19/07/2018)

Εμείς πήραμε την Παρασκευή Νούμερο 1500 με σειρά 10Ε δεν ξέρω αν σημαίνει κάτι η σειρά…

Γραφω γιατι χρειαζομαι βοηθεια, την οποια δεν μπορω να λαβω απο συγγενεις και φιλους.
Ειμαι 49 χρονων, ζω και βρισκομαι αυτη τη στιγμη 600 χιλιομετρα μακρια απο το Terravibe, η λογικη, η αποσταση, η δουλεια και η κατασταση λενε ομοφωνα οχι ομως υπαρχει κατι μεσα μου που δεν ησυχαζει.
Σημερα στη δουλεια, μιλουσα στο τηλεφωνο και μ’επιασα να μην παρακολουθω τα λεγομενα του συνομιλητη, αλλα να βλεπω μπροστα μου το Spitfire πανω απο το κεφαλι του Bruce.
Να ερθω ή να παω σε ψυχιατρο?
Ιδου η απορια…

11 Likes

Να ερθεις. Ψυχιατρος ειμαι εγω που στο λεω.

13 Likes

Παντελη ευχαριστω .

2 Likes

ο Τιπτον δεν ηρθε. αποτι ειδα η 2η σκηνη θα ειναι οπως στο σονισφιρ με μεταλλικα.

:(… οχι ρε γαμωτο

Υπάρχει διαθέσιμο εισητήριο στα 50 ευρώ. Αν κάποιος ενδιαφέρεται pm.

Μπλακι μας γαμησες την ψυχολογια αλλα καλυτερα που το ξερουμε, μην περιμενουμε τζαμπα στο ενκορ

σημερα το απογευμα που ηρθανε ο Τιπτον δεν ητανε μαζι.τωρα να σκασει αυριο μονος του δε το νομιζω.

tous vrikes dld? if yes se poio hotel einai?

μεγάλη πίκρα που δεν θα είμαι αύριο, θα είναι πιο λίγοι και καλοί στο κοινό σίγουρα
rock on brothers!!

Η μικρη σκηνη θα ειναι οπως στους Big 4 και οχι οπως συνηθως δηλαδη?

Κατα τα αλλα…

ΕΧΩ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ…

2 Likes

Περαστικά

1 Like

Φευγω απο δουλεια τρεχοντας… Καλα να περασουμε, μακαρι ολα να κυλησουν ομαλα και να ζησουμε 2 αξεχαστες μερες. Τα λεμε εκει…

2 Likes

Ξεκινάω κι εγώ σιγά σιγά το ταξίδι μου… heavy metal ρε μουνια !

2 Likes

δώστε ανταπόκριση να ξέρουμε που συμφέρει να παρκάρουμε

ξεκινάω σε καμια ώρα

τα λέμε εκεί :metal:

Όλα μπόμπα σήμερα δεν ασχολούνται με τα νερά

Σκατά η μεγάλη σκηνή με το διαχωρισμό αλλά απ την άλλη σαν χολοκυστοπαθης αν πάθω κάτι με τραβάει ένας ασβερκος και είμαι κομπλέ. Οπότε καλά έκαναν

Σήμερα που δεν έχει λαό η μικρή σκηνή ακούγεται μια χαρά απ την μεγάλη. Θα κρίνω και απ τους sabbaton

Μάλλον πάνε για θυσία οι Volbeat για να δω από κοντά μεηντεν… Ψιλο φαίνεται η μπάντα κιόλας

1 Like

Καλα ο διαχωρισμος οταν εχει τοσο κοσμο βοηθαει και να μην γινει Χεηζελ, ασε καλο ειναι.

Ουτε τσαντες κοιτανε για τα νερα κτλ? Ωραια

3 Likes

Έχεις δίκιο γι αυτό είπα και εγώ καλά έκαναν

Τσάντες ψάχνουν. Αλλά δεν μας ενοχλησαν για τα νερά

5 Likes

Σωματικός έλεγχος γίνεται; Μεταλλικό φλασκί περνάει;

1 Like