Judas Priest @ Rockwave Festival (19/07/2018)

συζητησεις με μεσαια μπαντα για ‘‘σαπορτ’’

1 Like

Που δεν έχει ακουστεί ακόμα ούτε και σαν φήμη ;;;

Το “σαπορτ” με εισαγωγικά είναι χιντ;;;

Πάντα ελπίζουμε για Helloween αλλά θα παραμείνω ρεαλιστής

Μπάντα που παίζει 2:30 ώρες ( εστω πλαημπακ:grin:) δε γίνεται να μην είναι headliner

φαντάζομαι να θέλει να πει οτι η μεσαία μπάντα δεν είναι αρκετά μεσαία για να είναι απλώς σαπόρτ

Για πες μας, ποιοι να ερθουν εν ετει 2017 για να ειμαστε ιν? Αυτοι οι ακ47 με τα 100 μυρια βιεως στο γιουτουμπ ή ειναι αλλοι με 200 μυρια;

Εδιτ: ελα μπλακι αφου συνηθως δεν κρατιεσαι, πες το σαπορτ να γουσταρουμε

Από AK-47, μόνο αυτό:

2 Likes

Πες μου πως ειναι Saxon…

Οχι σαξον ρε, τη δευτερη φορα που τους ειδα (σαπορτ στους motorhead) βαρεθηκα.
Βαλτε τπτ airbourne

Πες μου οτι κανεις πλακα… Γιατι αλλιως εχουμε θεμα…

@ Dr_Love και εσυ πως γινεται να βαρεθηκες με Saxon, τι διαβαζω σημερα???

1 Like

Εγώ πιστεύω ότι είναι πολύ πιθανό το Saxon- Ghost μέσα στις 2 μέρες. όπως έχω και κάτι λίγες ελπίδες για Helloween, πρωτη μέρα όμως για να μαζευτεί περισσότερος κόσμος.

1 Like

Helloween επιμένω οτι το σοου τους θέλει χρόνο και σαν στήσιμο και σαν performance

Σαξον μια φορά είδα και έμεινα αποσβολωμένος . Ποιότητα όχι μαλακίες

Μακάρι να έρθουν . Η ημέρα των Πρηστ ανεβαίνει κατακόρυφα με αυτούς

Τους Saxon και ο Λώρης να μην τους φέρει, θα τους φέρει σίγουρα ο Κανάκης.

Saxon, Μποφίλιου, Firewind, Νικήτας Κλιντ είναι κάποια από τα μεγάλα ονόματα που έχουμε δει και στο Rockwave και στο Ράδιο Αρβύλα.

2 Likes

φυσικα και δεν κανω πλακα, να βλεπεις τον φαλακρα να ζοριζεται σκυφτος με δερματινα σε 30+ βαθμους κελσιου ειναι θλιβερο

Ελα μωρε,μια χαρα μπαντα ειναι οι Firewind

Προφανώς είναι μια χαρά οι Firewind. Και ο τελευταίος τους δίσκος προσωπικά μου άρεσε. Δεν μειώνω τις μπάντες, πλακίτσα κάνω.

2 Likes

αυτό έλλειπε να μειώσεις τη Μποφίλιου και τον Νικήτα φίλΩς :rage:

1 Like

Μην ασχολείσαι με τα trolls. Αυτή είναι η τροφή τους.

2 Likes

απο οτι πήρε το μάτι μου η περιοδεία των priest για το νέο δίσκο θα είναι με τους saxon σαπόρτ οπότε δεν βλέπω το λόγο γιατί να μην έρθουν και εδώ …μακάρι.
βάλτε και ενα καλό ελληνικό και όλοι μαζί στην μικρή σκηνή να καεί το πελεκούδι.

Ρε φιλε τη συγκεκριμενη μερα ηταν φουλ αδιαφοροι.Τους ειχα δει και γκαγκαριν ,το 14 νομιζω, και ηταν φοβεροι αλλα οταν ανοιγαν για motorhead ηταν σαν να κανουν αγγαρεια.
Μπορει να παιζει κ ρολο που ηταν ξενερωτοι οι γερμανοι ξερω γω

μεγαλομεσαια μπαντα ειναι οχι μικρομεσαια.αρα οχι saxon.εχουν παιξει νομιζω 6 φορες εδω.

2 Likes

Ριχτην ντε!.
Ελα σε βλεπω θες να το ριξεις!
λεγε λεγε

3 Likes