Judas Priest

[SIZE=“5”][SIZE=“4”]Judas fuckin’ priest ρεε!![/SIZE][/SIZE]

Και βέβαια θα το κάνω, άμπαλος σαν του λόγου σου είμαι να το θεωρώ “υπερτιμημένο”;

Όξω κι εσύ!

Διχονοιες στην ομαδα.

Καλα τοσο κομπλεξ, που δεν μπορουμε ουτε να σας συμπαθουμε;;; 8)

Οι οπαδοί των Priest είμαστε ιδιαίτερα συμπαθητικοί και καλόγουστοι, οπότε σας επιτρέπουμε ελεύθερα να μας συμπαθείτε! 8)

(Η κατάντια η δική σας είναι άλλο θέμα… αντιπαθέστατοι! :p)

Έτσι είναι το πρέπον. Έλεος, ήμαρτον, όου μάι γκαντ, ούτε σε θρεντι των Πριστ δεν μπορούμε να γλιτώσουμε από τους Μαϊντανούς. Το Breetish Steel δεν χωράει υποτίμηση ή υπερτίμηση. Είναι ΥΠΕΡΔΙΣΚΑΡΑ.

δε μπορώ να φανταστώ κάποιον συμπαθή λόγο για να δηλώνεις ότι κατέχεις κάτι που δεν έχεις ακούσει. απ την άλλη, δε μπορώ να θυμηθώ πόσες φορές έχεις γράψει λάθος τον τίτλο του δίσκου. ήμαρτον. εκτός κι αν είναι κάτι το ψαγμένο ρε παιδί μου.

O γνωστός ανορθόγραφος ρε… σόρι.

[Halford - Christmas For Everyone](http://www.youtube.com/watch?v=W3mqYme63fI& feature=player_embedded) :p:p

Νομίζω τρεις… ντροπή μου.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

What the hell is this???

ο halford σε δικαστήριο! πού, πώς, πότε!?!?

Το 198κατι τους ειχαν παει δικαστηριο, και καλα για την αυτοκτονια δυο παιδιων που ακουγαν λεει το stained class (νομιζω)

Κλασικες αμερικανικες μαλακιες…#-o

To ωραιο τότε ήταν πως είχαν βάλει μέσα στο δικαστηριο να ακουγονται τα επιμαχα τραγουδία των judas priest σαν και καλά αποδειξεις για το έγκλημα. :lol: :lol:

Metal δικη με τα όλα της ήταν.

Xαχαχα. OST: Exciter, Beyond The Realms Of Death :lol:

θελω και εγω τετοια δικη…:lol:

+100000

To “better by you, better than me” ήταν…
ΙΙδού και το ντοκουμέντο…
http://www.youtube.com/view_play_list?p=B7C426CFC5DF2990
Επίσης τους είχε γίνει και μήνυση από φιλοζωική εταιρία, ζητώντας να αλλάξουν το “leather”, από το “Hell bent for leather”! Είναι τρελοί αυτοί οι Ρωμαίοι… :stuck_out_tongue:

Το εχω ακουσει και αυτο… Οτι να 'ναι πραγματικα…

Αναζητήστε αν θέλετε το εξαιρετικό ντοκυμαντέρ Dream Deceivers: The Story behind James Vance vs. Judas Priest, με θέμα ακριβώς την περιβόητη δίκη, όλα όσα προηγήθηκαν αυτής και κάποια από όσα την ακολούθησαν.

Αν και το φιλμάκι είναι σοβαρό και σε καταστρέφει μέχρι εκεί που δεν πάει, υπάρχουν και στιγμές που βγάζουν γέλιο, με αποκορύφωμα την έκφραση στη φάτσα του Rob Halford όταν μέσα στο Δικαστήριο παίζουν το “Better by You, Better than Me” ανάποδα και με κάαααποιον τρόπο ακούγεται 2-3 φορές το περίφημο “do it”. Μπορεί να σας έρθει στο μυαλό και ο μέγιστος Πάτρικ Ογκουνσότο και το “ποτς γκένεν άααφτο”.

Όχι αλήθεια, πρέπει να το δείτε μόνο και μόνο γι’ αυτό!