Judas Priest

παλιολινατσες (γρακχος δηλαδη κυριως) με ολη αυτα τα threads για judas priest με εχετε κανει να ακουω συνεχεια

πλεον ειμαι σε σημειο να θεωρω πιο αγαπημενο δισκο JP το unleashed in the east, παραπανω δηλαδη και απο dotf η painkilla που τα προσκυνω οσο δεν γινεται

[SPOILER]και turbo[/SPOILER]

και βασικα δεν γινεται να σταματησω να ακουω, στο mp3 πλεον υπαρχει μονο δισκογραφια και τιποτα αλλο και σπιτι μονο πριστ, βοηθεια

Μην ανησυχείς παιδί μου, όλα πάνε καλά. 8)

Ελα στο live εσυ να τα σπασουμε ολα και αμα κατσει και πετυχεις κανεναν τους, ριχνεις και κραξιμο για KK…

προσυπογραφω!

Listening now:

Να λείπει το βύσσινο boy!

Πανε ρε.Να πληρωσεις εισιτηριο και μετα να τους βρεις και να τους κραξεις,καλα τα λεει ο Ανγκους,ειλικρινεστατο:metal:

Αν μου πληρώσει ο Άνγκους το εισιτήριο ναι ρε, δεν έχω πρόβλημα, πάω να τους κράξω.

Τον Ρομπ θα κραξεις?

Προσπαθω να σε πεισω να ερθεις,ωστε να νιωσω καλυτερα που θα παω.

Αίσχος. Αηδία. Φτύσιμο.

Συμφωνω, ελεεινο αλλα μην ξεχνας τι κομματαρες θα ακουσεις…

εγώ αν ήμουν στη θέση τους θα τον έκρυβα.

Ή να ηταν στην αφισα με κουκουλα ξερω 'γω… :stuck_out_tongue:

ετσι ηταν κ ο Κ.Κ. πριν 800 χρονια… τυχαιο???:stuck_out_tongue:

παντως θελω να δω αντιδρασεις αν βγαλουν καινουργιο δισκο και μια στις χιλιες εναι καλυτερος απο angel of retribution…

:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol:

μουχαχαχαχα…

έλιωσα

Νεα συνεντευξη Rob

JUDAS PRIEST Singer On ‘Epitaph’ Tour: ‘This Isn’t Goodbye; This Is Just Farewell’ - May 17, 2011

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=158225

Μου εμειναν 2 σημεια

1)Σταματαει να τραγουδαει το 2015 (λολ)
2)Νεο αλμπουμ με συνθεσεις Halford/Tipton με κλασικο υφος Priest

Παρολο τη θλιψη μου για KK θελω να ακουσω ακομα ενα αλμπουμ απο Priest…

(τωρα καποιος θα πεταχτει και θα πει οτι δε θα ναι Priest)

ΓΑΜΑΤΟ!!!:):slight_smile: