Judas Priest

Κουτάβι Deckard, όπως βλέπεις, οι επιλογές είναι δύο και ανάμεσά τους δε βρίσκεται αυτό που είπες. Οπότε αν μπορείς σε παρακαλώ, γαμώ τα τυρόγαλά σου, διάλεξε μία από τις δύο απαντήσεις που επιτρέπονται, μη σου.

Έλρικ απάντα σοβαρά ρε.

εξάιτερ λοιπόν
επειδή δεν υπήρχαν ακόμα οι μέιντεν τότε

Η δεύτερη φράση στα σκουπίδια ως άκυρη, η πρώτη ον τόπικ άρα δεκτή.
Άλλος.

Εγώ Priest δισολία θέλω να ψηφίσω αλλά δεν την έβαλες στις επιλογές και μου την έσπασες.

screaming γρακχε.
σοβαρα και με το χερι στη καρδια!

μπορεί να γίνει δεκτό το ότι ταυτίζομαι με την “βλάχικη” μελωδία της εισαγωγής λόγω εντοπιότητας;

Άμα είναι από Πριστ πες εσύ και θα πιαστεί.

Κι εγώ προς τα κει κλίνω ρε φίλε, αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Ποιάς εισαγωγής ρε τυρόγαλο.

Tyrant γιατί χώνει το σύμπαν ολάκερο.

Ωραίος γαμώ την πουτάνα τη ζωή.

Up there too.

Εξάιτα κι από μένα.

Screaming For Vengeance απο αυτα τα 2.

Αλλα σοβαρα τωρα δεν νοειται να υπαρχει σε προταση η φραση “καλυτερη δισολια στο metal” και να μην υπαρχει στην ιδια προταση το ονομα των Iron Maiden.

στην αρχή ρε Βορειοαιγύπτιε, η πρώτη μελωδία μετά την ντραμοεισαγωγή. μου βγάζει μια τάση να ανοίξω το ψυγείο και να φάω φέτα Ελασσόνας

LOL!!! Ετσι, να στηριζουμε τα τοπικα προιοντα!

Σοβαρά τώρα, παίζει το ενδεχόμενο να κάνεις κάποτε ποστ εδώ μέσα που να μην αναφέρεις τα χαρούμενα κουτάβια σου;

Ουστ

Βορειοαιγύπτιος, χαααχ

Πάντως στο βρετανικό ατσάλι, τα πρωτεία στον τομέα της βλαχιάς τα κατέχουν οι Saxon. No contest. Ειδικά όταν σφυρίζει ο Μπίφαρος νομίζεις ότι θα μπουν μετά οι κουδούνες και το παλιό σήμα της Ερτ, καμιά Καραγκούνα, κάτι τέτοιο.

Από Πριστ πολλή βλαχιά έχει το Rock Forever. Ειδικά στη δισολία, σχεδόν southern rock. Το Exciter, πάλι…

Εγώ θα έψηνα αντίποινα Πριστ-ικού σπαμαρίσματος στο (στα) Μεηντενοτόπικ(ς) του φόρουμ αλλά δεν κάνει να πέσουμε στο επίπεδο των Μεηντενάδων.

Επίσης στηρίζω Σαξωνική βλαχιά που μου εγείρει τα ίδια συναισθήματα που γράφει ο Γράκχος Μπαμπέφ. Οι Πριστ είναι για μεγάλο σε ιπποδύναμη αμερικάνικο αμάξι (κάποια Pontiac Trans Am πχ), και κόντρες στις λεωφόρους του κόσμου τούτου. Όχι για γίδια και πρόβατα ροβόλα τα ροβόλα τα. :stuck_out_tongue: “Sentinel” στα ηχεία, 6.000 στροφές και 180 χλμ στο κοντέρ. Και την επόμενη στροφή με χειρόφρενο για εφέ.

ΥΓ Λέει πολύ μια λίστα με καλύτερες δισολίες Πριστ και μετά καλύτερες μονοσολίες ανά κιθαρίστα…

Οχι. Ειμαι ερωτευμενος εδω και χρονια και εχω θολωσει. Τι να κανω?

Σωστος, τα σφυριγματα του Biff ειναι ολα τα λεφτα.

British Steel.Βρεθηκαν και 5 ηρωες να ψηφισουν τον πρωτο:)

http://www.youtube.com/watch?v=mhkoNQ-7uRw

Νέο τραγούδι από το επερχόμενο άμπουμ “Redeemer of souls” που είναι και το ομώνυμο! :smiley: Τον Ιούλιο η κυκλοφορία του άλμπουμ. Πάντως το κομμάτι είναι δυνατό και πολλά υποσχόμενο. Άντε να δούμε!

ΑΚΟΥΣΤΕ ΠΡΙΣΤ ΧΩΡΙΣ ΚΚ, ΠΡΟΒΑΤΑ :!:

Ειπε ο ανθρωπος που ακουει SLAYER ΧΩΡΙΣ ΧΑΝΝΕΜΑΝ