Juventus

Ο άνθρωπος είναι είδωλο . Ότι είναι ο Τοττι για την Ρομα είναι ο Μπουφον για την Γιουβέντους.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

χάλια

Όντως αίσχος .

Κανένα νόημα δεν έχει στα μάτια μου μια τέτοια κίνηση.

Εξηγηστε λιγο γιατι αισχος?

Εμενα μου αρεσει παρα πολυ το νεο logo, και ως φαν της ομαδας επι 25 χρονια στηριζω αυτην την κινηση. Καλη ειναι μια ανανεωση, δε βλαπτει, ειδικα απο τη στιγμη που το νεο logo ειναι πολυ ωραιο αισθητικα και μινιμαλιστικο.

Ας μιλησουμε ομως καλυτερα για τις γυναικες των Μαρκιζιο και Μπαρτσαλι…

Για δώσε φώτο …

Στα της Γιουβέντους είμαστε πρωτοδισκακιδες ρε . Σε πολλές μπάντες πάλι δεν είμαστε !

Οι φωτος ειναι στο λινκ που εβαλε ο Machine Head… απο εκει τις ειδα κι εγω… Αλλα παρε μια αλλη φωτο που θα κανει μεχριν και τον τελευταιο hater να το σκεφτει:

Πάω να κάνω το σηματάκι τατου αν μου κάτσει αυτή ! Χαχαχαχαχα .

1 Like

Το νέο σήμα δε θα αλλάξει κάτι στο πόσο σιχαμένος παραμένει αυτός ο σύλλογος.

Πόσο σιχαμένος παραμένει δηλαδή ; μια χαρά είναι η Γιουβέντους !

Μη δινεις σημασια, το γραφει καπου στο Κορανι του οπαδου του Παναθηναικου οτι πρεπει να μισει τη Γιουβεντους ασε τωρα τι να λεμε. Τοση γκαβομαρα που τον διακρινει δε βλεπει πως τα τελευταια 10 χρονια η Γιουβεντους ειναι απο τις πιο συμπαθεις ομαδες οσον αφορα τους παικτες που εχει βγαλει και τη μπαλα που παιζει. Αυτος θελει να βλεπει Μπαγερν, Ρεαλ Μαδριτης, Τσελσι και Μαντσεστερ Shitty μαλλον στο Champions League

ΥΓ. Για Μπαρτσελονα δε λεω κατι γιατι τη λατρευω :stuck_out_tongue:

προτιμω το παλιο λογοτυπο αν και δεν την υποστηριζω την ομαδα.
Οσο για τις κυριες δεν μπορω να πω ωραιες οι Ιταλιδες!! :heart_eyes:

Εγώ που είμαι Παναθηναϊκός δεν έχω τέτοια εμμονή με την Γιουβέντους ( και δεν έχει καμία σχέση η 7αρα στον γαύρο . Έπαιξαν ρόλο άλλα πράγματα ) .

Μπαρτσα λίγο την βαριέμαι ( στην πρόσφατη ιστορία της όταν είχε Ροναλντινιο, έκοβα φλέβες ) , τσελσι όταν το πήρε από την Μπαγερν χοροπηδαγα σαν το κατσίκι , ρεαλ ούτε κρύο ούτε ζέστη , η Σίτι επίσης βαρετή Σε όλα τα επίπεδα .

Αν εξαιρέσεις την Μπαγερν που δέχομαι ότι παίζει ωραία μπάλα αλλά την ψιλοσιχαινομαι δεν έχω και πολλά κολλήματα με τις ομάδες . Μου αρέσει να βλέπω ωραίο ποδόσφαιρο και όντως τα τελευταία 10 χρόνια η Γιουβέντους έχει προσφέρει τέτοιο ( και η ναπολι το έχει κάνει και η φιορεντινα ) .

Ποιες Ιταλίδες, Αμερικανίδα πήγε και πόσταρε ο άλλος (η Έμιλι Ραταϊκόφσκι είναι). Άσε που διαβάζω ότι η τελετή έγινε στο Μιλάνο :smiley:.

Σαν club είναι μεγάλη η Γιουβέντους. Είναι όμως το κατεστημένο της Ιταλίας, τι να κάνουμε. Σάρωνε τα πρωταθλήματα ακόμα και από την ομάδα του πρωθυπουργού :joy:.

1 Like

Δηλαδη η Μιλαν τι ηταν ;

Ελα μωρε υπερβολες!

Πουστιτσες εχουν κανει ολοι . Σε αλλους βγαινει το ονομα , σε αλλους το ματι.

1 Like

Σιχαμενη ηταν, ειναι και θα ειναι η Γιουβεντους. Δεν αλλαζουν αυτα. Απο εκει και περα το νεο σημα ειναι για γελια… Οι οπαδοι της τα εχουν παιξει.

ας μου εξηγησει καποιος γιατι ειναι σιχαμενη . Ειδικα τα τελευταια 10 χρονια.

Εδω βγηκαν μετα το calciopoli στοιχεια και για την Ιντερ, αλλα δεν της επιβληθηκε καμια τιμωρια. Ασε που ολοι τα ιδια ειχαν κανει πανω κατω, απλα καποιος επρεπε να την πληρωσει παραπανω, αρα την πληρωσε η Γιουβεντους. Για 2 χρονιες μαλιστα που ειχε διαστημικη ομαδα και πολυ ανωτερη απο οποιονδηποτε αλλον. Αλλα ειπαμε, ειχε καιρο να παρει πρωταθληματα η Ιντερ και καπως επρεπε κι αυτη να παρει μερικα. Και τωρα ειναι παλι μια αδιαφορη ομαδα απο το Μιλανο. Τουλάχιστον η Μιλαν εχει προσφερει θεαμα και εχει αλλη αιγλη.

Σιχαμενη ειναι η Γιουβεντους μονο για οποιον δε μπορει να την κερδισει, ετσι ειναι αυτα, τι να κανουμε.

1 Like

ρε μαλακα σταματα αυτο που κανεις !!
Δεν γινεται να συμφωνουμε σε τοσα πολλα.

1 Like

Τα συγκεκριμενα ειναι αληθειες, δεν ειναι αποψεις :stuck_out_tongue:

Ειχαν βγει ολα τα στοιχεια στην επικαιροτητα κανα 2 χρονια μετα την καταδικη, απλα δεν ασχοληθηκαν και πολυ μαζι τους γιατι δεν ηταν πλεον καυτο θεμα. Τι να κανουμε, ετσι λειτουργουν τα media και η δικαιοσυνη. Οσον αφορα την ερωτηση σου, δε μπορει κανεις να βρει κατι σιχαμενο στην Γιουβεντους απο τη στιγμη που επεσε στην Β Ιταλιας μεχρι και σημερα, ειναι οπαδικη συνηθεια απο ενα σημειο και μετα. Καποιοι ανθρωποι μεγαλωνουν με καποια στερεοτυπα και δε γινεται να τα αλλαξουν.

1 Like