Kαφριλες ή μελωδια?

Απο την λίστα που υπάρχει μονο το hardcore θα έβγαζα εξω. Γενικά δεν έχω αγαπημένο ειδος μεταλ. Ανάλογα με την ώρα, την διαθεση και το πόσο καλά άλμπουν βγαίνουν απο μπαντες κάποιου είδους την συγκεκριμένη περίοδο.

εχεις point…βασικα πανω απο ολα ειναι η διαθεση…

power,epic,classic απλα ΔΕΝ μπορω να ταακουσω !

Δεν υπαρχει ειδος extreme metal.Αυτα που ειπες και κανα 2-3 αλλα υποειδη μας
κανουν το ακραιο (extreme) metal.

μια είναι η απάντηση . κλασσικό χεβι (τι περιμένατε από NWOBHMά ;; ):stuck_out_tongue:
ή παραδοσιακό χέβι μέτσαλ . ( όχι νησιώτικο , ούτε ηπειρώτικο :p)

και πιστεύω πως το power & το epic ουσιαστικά είναι μετεξέλιξη του κλασσικού χέβι ήχου .

τα μπλακ , ντεθ τα έχω συνδυάσει με καμμένους σε νετ-καφε και πεταμένους λοτρ-άδες . ούτως ή άλλως δν μπορώ να ακούσω κτ με καφρίλες αντί για φωνή κ να το δεχτώ σαν ““έργο τεχνης”” (** εδώ για στους judas priest δν αποδίδεται ο όρος αυτός , από που κ ως που στους μπλακάδες ;;;;;;8O )
όσο για -κορ , εννοείται πως δν σχολιάζω .

#-o[-X μπουυυυυυυυυυυυ

Δεν υπαρχει ειδος extreme metal.Αυτα που ειπες και κανα 2-3 αλλα υποειδη μας
κανουν το ακραιο (extreme) metal.

Extreme metal is an umbrella term, somewhat loosely defined, for a number of related heavy metal subgenres that have developed since the 1980s. Though the term does not refer to any specific style or sound, it most commonly refers to music associated with thrash metal, black metal, death metal, and doom metal.

Τι καμμενους σε νετ-καφε ρε ? Και απο που και ως που λοτρ-αδες οι καφρομεταλλοι.
Οι παουεραδες τι ειναι τοτε ? Δεν ειπε κανει οτι το ακραιο μεταλ ειναι εργο τεχνης.
Μουσικη ειναι.Οι περισσοτεροι που δεν ειναι του χωρου το μεταλ θορυβο το θεωρουν.

Και παλι δεν μου λεει κατι.umbrella term.
Ασε που λεει ξεκαθαρα Though the term does not refer to any specific style or sound αυτο που σου ειπα εγω δηλαδη.Οτι τα ειδη που ειπες ολα μαζι ειναι το λεγομενο extreme metal.Δεν υπαρχει ειδος μουσικης τετοιο.

ok δλδ τους strapping young lad σαν τι ειδος τους χαρακτηριζεις?

κ να σας δώσω κ ακόμη περισσότερα περιθόρια για επίθεση προς το άτομο μου .

πιστεύω πως το κλασσικό χεβι προέρχεται (ως επί το πλείστον) από άτομα που ανήκαν-κουν στην αστική εργατική τάξη . μου φαίνεται πως έχει έντονο ιδεολογικό υπόβαθρο . (βαθιά κρυμμένο , οκ)

οι μπλακάδες ήταν κτ πιτσιρικάδες π είχαν βαρεθεί τα πλούτη του μπαμπά κ άρχισαν να παίζουν με κεράκια , μαχαιράκια , αίματα κ ιστορίες . μια μέρα βρήκαν ένα μπετόνι πετρέλαιο , είχαν έναν αναπτηρα μαζί , έβαλαν φωτιά κτ πεύκα και άρπαξε κ η εκκλησία πιο κει … και ξάφνου … "πο μλκ είσαι να γίνουμε σατανιστές ; "

:lol::lol::lol::lol::lol:

να φυγεις να πας αλλου!:stuck_out_tongue:

Death/Thrash Metal with Industrial Influences
Don’t you like ?

Death/Thrash Metal with Industrial Influences
Don’t you like ?

μετραει ασχημα…:smiley:
αρα και οι dethklok ειναι death/thrash?

Ο Ξανθόπουλος άκουγε Angelwitch και Tygers of Pan Tag :p:p

Ο Ξανθόπουλος άκουγε Angelwitch και Tygers of Pan Tag

ποιος ειναι αυτος?

http://www.youtube.com/watch?v=Bs3UES7v3Wg

:lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχαχα ναι , άδικη κενονήα δν καταλαβένοις τον πώνο τις καρδιάς μου .

8O8O#-o:?:eek:

με στριμώξατε άσχημα , πού είσαι τραμπάκουλαααααααααα ;:stuck_out_tongue:

Ξερω γω.Δεν τους εχω ακουσει.Πολυ πιθανο. :stuck_out_tongue:

Back on topic please.

Ξερω γω.Δεν τους εχω ακουσει.Πολυ πιθανο.

αληθεια?ειναι γαματοι!!αυτο βαζω οποτε εχει καποιος γενεθλια http://www.youtube.com/watch?v=T3Y24SNfH2Q