Kαφριλες ή μελωδια?

To ερώτημα δεν στέκει

Η καφρίλα μπορεί να έχει και μελωδία κατ’ εμέ

Αnywaysssss

Hardcore:p

:lol::lol: ναι ρε οι dethklok γαμουν! Happy…Birthday…You’re gonna die!
Γενικα παντως μελωδια προτιμω, χωρις να μαι εχθρος της καφριλας. Μεταξυ progressive , classic και doom…αηντε και κανα παουερ. Μαλλον progressive, ξερω γω…

μελωδικη καφριλα ρε!.tech thrash \m/

Hard Rock, Classic Heavy Metal και Motörhead φαση και καφριλαα πααααντα!!!

Ημουν αναμεσα στο classic και στο progressive αλλα ψηφισα το πρωτο γιατι μου εχει προσφερει ισως περισσοτερες συγκινησεις…

Classic Heavy Metal!!!:slight_smile: Metallica-Black Sabbath oι αρχοντες του ειδους…

soprano γυναικεία φωνητικά μαζί με grunts, βιολιά-τσέλα-χορωδίες μαζί με τέρμα τα γκάζια κιθάρες και drums…αυτά είναι…:smiley:

τουρλουμπουκι αχταρμας δηλαδις…

ε…γουστα ειναι αυτα!:wink:

edit:μην ξεχασουμε ομως και τα ωραιοτατα φαγκοτα,τις τουμπες και τα ομποε!

Eτσι ελεγα περσυ και τωρα παιζουν Autopsy στο PC :lol:

NWBHM

\w/ετσι 8)

Λολ! Λοιπόν, προς υπεράσπιση του δισκοβόλου (όχι επειδή συμφωνώ με την άποψή του αλλά μόνο και μόνο επειδή μ’ αρέσει που εμφανίζεται τόσο “άνιωθα” και ακομπλεξάριστα αιρετικός σ’ αυτό το θέμα), νομίζω ότι το παιδί εννοεί την εργατική τάξη των πόλεων και δεν είχε στο μυαλό του κάποια μαρξιστική τερατογέννεση. :stuck_out_tongue:

Κατά τ’ άλλα και ον τόπικ

Ένας χρόνος ακριβώς από αυτό το ποστ, απ’ ότι βλέπω. Και τα πράγματα δεν έχουν αλλάξει (εκτός ίσως από το ότι μπήκα στη διαδικασία να ακούσω περισσότερο thrash και black metal - και δεν το μετάνιωσα).

Classic Heavy Metal με Thrash και Power να ακολουθούν.
Άντε και λίγο Progressive!

έλα ρε ναι , mea culpa ! εργατική τάξη των πόλεων . σόρυ Καρλ … λίγο τρίξιμο στα οστά ποτέ δν κάνει κακό , ξεπιάστηκες …:stuck_out_tongue:

Cynic φυγε απο το pc του papardela !

  1. Ωραιος ο πιτσιρικας.Μεγαλωνεις !

Aπο τη λιστα εδωσα σε progressive. Απαιτω να προστεθει και η post metal στη λιστα και να μεταφερθει η ψηφος μου :stuck_out_tongue:

αφου δεν εχει It’s all relative ή metal να’ναι και οτι να’ναι ψηφιζω classic heavy metal. αλλα εστω post metal επρεπε να’χεις βαλει και τα Death Metal,Τhrash Metal, Hardcore να ψιλο-μαζευες. It’s your thread though…

Classic Heavy Metal ελέω απουσίας της αγαπημένης μου Melodic Death.

Μουσική ακούμε, όχι χαλασμένα μικρόφωνα και 5βατους τρανζιστοράτους ενισχυτές της πλάκας με το gain τερματισμένο :Ρ …

Βαβουρα,φασαρια,θορυβο,μπιμπλικια και οσο το δυνατο πιο βρωμικο ηχο στη κιθαρα-αμα υπαρχει-…ενναλακτικα,ντραμ μασιν,μπασα φωνη και ενα καλο συνθ…