Kαλύτερο σουηδικό συγκρότημα όλων των εποχών

Ψηφισα Bathory :smiley:

Για οργανωθείτε λίγο, πολύ χαμηλά βρίσκονται οι Candlemass. Όχι και να τους έχουν οι Europe, μην τρελαθούμε τελείως!

Κι εγώ Bathory ψήφισα, αλλά οι επιλογές θα μπορούσαν να είναι πολλές άλλες, με υποκειμενικά κριτήρια.

τα μισα αγαπημενα μου συγκροτηματα ειναι απο σουηδια
αλλα οσο υπαρχουν(ει) bathory η ψηφος τους ανηκει δικαιωματικα:roll:

ε οι χιεβυ λοαδ με το Stronger Than Evil τα κάνουν όλα πουτάνα.

[SIZE=“1”]φωτιά να πέσει να με κάψει που δεν ψηφίζω μπάφορυ.[/SIZE]

“Άλλο”

Είμαι ανάμεσα σε Εurope, Candlemass, Bathory και Heavy Load…Αρνούμαι να ψηφίσω.Να επιτραπεί να ψηφίζουμε 3-4 και όχι μόνο ένα.Έτσι κάτι θα γίνει… :slight_smile:

Eλα τωρα, αφου Heavy Load πρεπει να ψηφισεις και το ξερεις ! 8)

Αν ψηφίσω συναισθηματικά, θα ψηφίσω Candlemass μιας και ήταν από τα πρώτα συγκροτήματα που άκουσα και λάτρεψα.Τώρα τα άλλα 3…Έκαστος στο είδος του που λένε…Όλοι είναι κορυφή.Αλλά επιμένω να μην ψηφίζω, μέχρι να αλλάξει το δημοψήφισμα και να μπορούμε να έχουμε τουλάχιστον 3 επιλογές :stuck_out_tongue:

ABBA ρεεεεεεεεεεεεεεεεε\:D/\:D/

[SIZE=“7”]+∞[/SIZE]Το καλύτερο ποπ συγκρότημα με ενορχηστρώσεις far ahead…

Και εγώ αυτούς είχα πει…

Ψήφισα Pain Of Salvation αλλά για εμένα είναι οι Dark Tranquillity #1. In Flames και Opeth επίσης πολύ ψηλά που απουσιάζουν!

Breach

[SIZE=“5”]Bathory ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε [/SIZE]

Απο αυτά που είναι στο πολλ. Αλλιώς χωρίς δεύτερη σκέψη Opeth.

count raven

:bow2:

Ντροπή που δεν προτιμούνται οι candlemass πάντως…

pain of salvation… :slight_smile:

Το καλύτερο;; Όλων των εποχών;; Και πρέπει να γράψουμε μόνο ένα;;

Δύσκολα μας βάζεις, θα πρέπει να βάλω ένα προσωπικό αγαπημένο, που έχω δει και live πριν πεθάνει το βασικότερο μέλος.

Esbrjorn Svensson Trio (E.S.T.)

Και ένα βιντεάκι για όσους θέλουν να του δώσουν μια ευκαιρία, Dodge the Dodo live το 1999:

Αναμεσα σε Bathory και At The Gates θα φηφισω τους δευτερους λογω φανμποησμου!