Kρατατε τις κλανιες σας?

εγω οταν κλανω μπροστα σε κοσμο ολοι ψαχνονται μεταξυ τους

Νταξει, φυσικά εγώ κατάλαβα τον τίτλο του τόπικ κυριολεκτικά.
Και θαύμασα την εφευρετικότητα και τη μαεστρία του δημιουγού του.

Τις κρατας τις κρατάς και πού τις βάζεις;:stuck_out_tongue:
:oops::oops::oops::oops::oops: :–

Σε μπουκαλι…
Ω ναι,ενα καλοκαιρι (παραθεριζω σε καμπινγκ μια ζωη) ειχε ερθει μια παρεα απο αγορια (γνωστοι της παρεας μας) και μενανε σε σπιτακι στο καμπινγκ λυομενο,ε και ενα βραδυ ειπαμε να μαζευτουμε σε αυτους…Πανω στο ψυγειο ειχαν ενα μπουκαλι ΑΔΕΙΟ που μας λεγανε επιτηδες να ΜΗΝ το ανοιξουμε (λεω επιτηδες,γτ συνηθως οταν λες “μη” , ε δεν το τηρεις).Εμενα χτυπαει το κινητο μου και βγαινω εξω, και δεν ηξερα τι κανανε με το μπουκαλι…Οταν μπηκα μεσα μετα απο κανα 15λεπτο ο ενας αναγουλιαζε,η αλλη ηταν στο μπανιο,οι αλλοι γελαγανε κι οι αλλοι βριζανε…Τεσπα εγω μεσα στο πανικο παω και ανοιγω το μπουκαλι…Δεν θα ξεχασω ποτε αυτη τη μποχα!Ειχε κλασει ΟΛΗ Η ΠΑΡΕΑ μεσα στο μπουκαλι και το κλεισανε αμεσως για να μεινει η μποχα μεσα…Στο επομενο δευτερολεπτο ειχα βγει εξω και λιγο ηθελα να ξερασω στις καλαμιες…[-X

^^ αυτό μου θυμίζει το σκηνικό από την ταινία Jack με τον Robin Williams

επειδη δεν παιζει να το δω ολοκληρο που λες ακριβως;:-k

5.46-6.45

αυτα τα θρεντ ειναι σαν να ερχονται απο τα αδυτα της κολασης του ροκινγκ! τεσπα και γω καμια φορα κρατιεμαι αμα ειμαι περιτριγυρισμενος απο ωραιες παρουσιες αλλα το καλυτερο ειναι να τις αφηνεις αβερτα(για την υγεια σου παντα!)

έχω μία απορία, άμα τις κρατάς και δεν κλάσεις για κάνα χρόνο τι έχει να γίνει ?

^^^

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER]dont try this at home :D[/SPOILER]

:lol::lol::lol:

δεν πιανεις ποτε γκομενα σαν αυτη

[SPOILER][/SPOILER]

καλύτερα

ε βγαινουν με το χεσιμο μετα θες δε θες…

Έχει δει κανένας ένα επεισόδιο του South Park με τίτλο Spontaneous Combastion; Άν το δείτε δεν θα ξανακρατήσετε ποτέ κλανιά.:lol::lol::lol:

Εν τάχει: και καλά γίνεται επιδημία αυτόματης ανάφλεξης στην πόλη και ο πατέρας του Σταν ανακαλύπτει ότι φταίει η συσσώρευση μεθανίου στον οργανισμό. Οπότε όλοι αρχίζουν να κλάνουν χαρωπά για να αποφύγουν τον θάνατο. Το αποτέλεσμα είναι με τόσο μεθάνιο να δημιουργηθεί φαινόμενο του θερμοκηπίου πάνω από την πόλη και να ανέβει η θερμοκρασία κατακόρυφα.

Ε, γι’ αυτό κι εγώ δεν τις κρατάω ποτέ, συμβάλλω όμως δυστυχώς στο φαινόμενο του θερμοκηπίου :lol::lol::lol:

το μεθάνιο μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν καύσιμο.οπότε για να μην συμβάλλεις στο φαινόμενο του θερμοκηπίου μάζευε σε ένα αποθηκευτικο χώρο τις κλανιές σου και μετά πούλα στην ΔΕΠΑ.

Χαχαχαχαχαχαχαχα είστε ελεεινοί ρεε.:lol:

Καθόσαστε και αναλύετε τα εντερικά σας χαχαχαχαχααα…
Καλά όλα αυτά που λέτε, αλλά άμα δεν σου 'ρχονται…τι κάνεις;;;

Άσχετο…εγώ χθες το βράδυ το ‘‘ξετρύπωσα’’ αυτό το ‘‘βαρυσήμαντο’’ θρεντ - που λέει και η William - χαχαχαχαχα έσκασα στα γέλια λέμεε με τα σχόλια…πέθανα…:lol:

Ρε σεις έμενα με κλάνουν και μεταφορικά και κυριολεκτικά…
…και καλά το πρώτο…τους αγνοώ…
…αλλά όταν το κάνουν κυριολεκτικά τα παίρνω στην κράνααα τελείως όμως:!: :frowning:

Περδομαι ασυστολως :stuck_out_tongue:

χαχαχαχα οτιναναι

Ερώτηση κρίσεως:
αν την είχατε λοιπόν αυτή, και στο πρώτο-δεύτερο ραντεβού, ενώ κρατούσατε χεράκια, κοιταζόσασταν στα μάτια και πίνατε σαμπάνια, άφηνε μία. Τί θα κάνατε?

Bonus τραγουδάκι -[B]Φαλλική πομπή (το πανέρι)[/B]
Σαββόπουλος - Ο Αριστοφάνης που γύρισε από τα θυμαράκια (1977)

Το πανεράκι κράτα θυγατέρα
χαρούμενα σα να ‘χες καταπιεί
φλογέρα. Όμορφα γελάς, η τύχη
σου θ’ ανοίξει. Ο νιός που θα
σε πάρει θα σε ξεσκίσει.

[I]Για να γεννήσεις κόρες σα
γατίτσες. Πρωί, πρωί ν’ αφήνουνε
πορδίτσες μικρές κι απανωτές σαν
και τις δικές σου. Έλα ντε και
είσαι στις ομορφιές σου.[/I]

Βάλε τα χρυσαφικά σου κι έλα
μες το κόσμο.Μόνο μη σου τα
ξαφρίσει αχ, κανας αλήτης.

Χαχαχα, όταν είμαι μονος μου σπίτι ή με τίποτα φίλους και δεν είναι κοντά άλλοι άσχετοι, τότε ΝΑΙ: αερίζομαι.
Τώρα στη δουλειά, οκ…ντρέπομαι λιγάκι.

Ελπίζω πάντως να μην κλάσει κάποιος την κυριακή στο Gagarin στους Accept γιατί θα πεθάνει κόσμος εκεί μέσα. :):o

:lol::lol:

Χμμμ…αμα ηταν αωσμη δεν θα με πειραζε…θα γελαγα ισως και λιγο…αλλα αμα την μυριζα,αυτοματα θα καταχωρουσα στο μυαλο μου αυτην, παρεα με την μυρωδια και θα με ξενερωνε ασχημα…ειναι σημαντικο μια κοπελα να μυριζει ωραια για μενα τουλαχιστον :roll:

[SPOILER]ή θα αφηνα και γω μια για να νιωσει πιο ανετα:lol::lol::lol:\:D/[/SPOILER]
Υ.Γ. σου αρεσει να κρατας χερακια στα πρωτα ραντεβου?:-k

Χωρίς λόγια…
http://www.youtube.com/watch?v=wwIDQrJl8Gg&feature=related