Kamelot

Eternity φυσικά και εύκολα

επειδή δε μπόρεσα να διαλέξω με μουσικά κριτήρια, ψήφισα The Fourth Legacy λόγω εξωφυλλου.

ακουσα μετα απο πολυ καιρο το Descent of the Archangel…τι τραγουδαρα…κακως δε τους εχω ψαξει διεξοδικα αυτους…

Στρώσου, έχεις hardcore studying να κάνεις :stuck_out_tongue:

Unfortunately, we have been informed that, due to continuing medical and personal issues, Roy Khan will not be able to finish the remaining touring in support of Kamelot?s album, ?Poetry for the Poisoned?.
However, we are pleased to announce that metal icon [B]Fabio Lione[/B] (Rhapsody of Fire) will be joining the tour and handling the lead vocal duties. There will also be guest vocal appearances throughout the tour by Simone Simons (Epica), Tommy Karevik (Seventh Wonder), and many more surprise guests throughout this very special and rare tour.

ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ! ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!! Αλλά αν δεν πατήσουν ελλάδα δεν θα έχει πλάκα:p

με τον roy εξαφανισμενο χλωμο το βλεπω :frowning:

o Roy έχει σκλήρυνση κατά πλάκας. δυστυχώς ξεχάστε τον

Κατανταει κουραστικη ολη αυτη η “δηθενια” απο τους κλασσικους metalhead…Ρε αντε…Μου μιλατε για τους 2(3 βασικα) πρωτους δισκους…Δισκοι φτιαγμενοι για ενα συγκροτημα που δεν θα μπορει να φυγει απο τη χωρα του, ενα μαζωμα απο τραγουδια που δεν εχουν καινουριο ηχο, αλλα βασιζονται σε συνταγες Maiden και ετσι…Οι Kamelot εγιναν αυτοι που ξερουμε χαρη στη χρυση προσθηκη του Khan και απο τοτε αρχισαν να γινονται καλυτεροι…Μου μιλατε για τα πρωτα δισκακια…Κομπλεξικοι…σορρυ κιολας, αλλα ειναι παραπανωαπο υποκρισια…Εχετε ενα ΑΠΑΙΧΤΟ Karma, και καποια εξαιρετικα Βlack Halo, Epica και Fourth Legacy και εσεις το χαβα σας :wink:

(Ναι ok, πεστε ολοι πανω μου τωρα 8) )

τα έχουμε ξαναπεί. όνομα και πράμα!

Aαααααχαχα διασκεδασαμε!!!

:confused:

για πες τι ξέρεις

αντί να διασκεδάσεις, προβληματίσου

Οχι ενταξει το Karma ειναι ενα χλιαρο δισκακι και ειναι δισκαρες οι 3 πρωτες αποτυχημενες κοπιες των Maiden…βλακα ε βλακα!!!

τζιτσιφιόγκε σε συμβουλεύω να προσέχεις τα λόγια σου αυτές τις άγιες μέρες. δεν με ξέρεις και από τα χθες

χα…εσυ ξεκινησες…

όχι πολλές λεπτομέρειες δυστυχώς

Jijifiongos is back mofos!!!

On-topic! Σκλήρυνση;;; Όχι ρε πούστη αυτό δεν είναι καθόλου καλό… :confused: :confused:

Επειδή μου’ρχεται (ο πανικός, η κρίση, το εγκεφαλικό) δε δίνετε κανένα link όπου μαθεύτηκαν τα περί σκλήρυνσης; 8O

Αν και δεν πολύ ακούω πάρα πολύ γιατί δεν είμαι του είδους μπορώ να πω ότι είναι από τις αγαπημένες μου μπάντες του είδους
αγαπημένος δίσκος- the black halo

Κατάρα έχει πέσει…κατάρα…πάντως με τα κατάληλα υσχηρά φάρμακα…τουλάχιστον στο στούντιο μπορεί να κάνει κάτι…πάνω απ’όλα να’ναι καλά όμως και τάλλα έρχονται:):!: