Kamelot

χμμμ ιδέα δεν έχω. το μόνο που με ενδιαφέρει στην παρούσα φάση είναι να ακούσω τον Karevik να τραγουδάει τραγούδια των Kamelot

Συγγνώμη, με την ΠΟΙΑ; 8O

τίποτα, χαζομάρες που έλεγαν κάποιοι μέχρι να βγει η επίσημη ανακοίνωση της αποχώρησης του Khan.

πωπω τους έκανες τα μούτρα κρέας :lol:

γάμησέ τα, πόσο γελοίος φάνηκα. :lol:

και χωρίς να προσπαθήσεις κιόλας! αυτό θα πεί χάρισμα εκ γενετής! :thumbup:

Ρε παιδες…ειναι ή δεν ειναι ο Roy Khan αυτος…

μοιάζει…

αυτός είναι, η φωτο είναι περσινή βέβαια

Ωχ ωχ ωχ…αυτό είναι το αποτέλεσμα της καταθλιψάρας και της ανάγκης να “βρει το θεό”? ΓΙΑΤΙ ΡΕ ROY? ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ ΡΕ ROY ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΡΕ ROY :frowning:

[SPOILER]αλλά αν είναι να γυρίσεις φρόντισε να είναι reunion με τη σοβαρή μπάντα της καριέρας σου[/SPOILER]

04.05.15 κυκλοφορει το νεο Album

εξωφυλλάρα, μου θύμισε ελαφρώς αυτό:

Κι αυτό το εξώφυλλο σκίζει, καμιά συναυλία τους να είχαμε και στα μέρη μας όμως…

Αδιάφορο, τετριμμένο εξώφυλλο. Ελπίζω μόνο να άφησαν τον Karevik να ξεσαλώσει, να χαρίσει καμιά στιγμή μαγείας.

Α, επίσης, δεν είχα ψηφίσει ε; Fourth Legacy λοιπόν, αν όχι για κάποιον άλλο λόγο, λόγω Lunar Sanctum.

αδιαφορο λες ε; δεν ξερω…το θεωρω απο τα πιο ομορφα που εχω δει…και ελπιζω και εγω για αυτο που ελπιζεις…

Νέο κομμάτι, Veil of Elysium

https://www.youtube.com/watch?v=JEch2Zdq7b0

Karevik αρρώστια

Νομίζω πως δεν θα μπορούσαν να κάνουν καλύτερη επιλογή οι Kamelot.

Ο άνθρωπος αντικατέστησε τον Khan και δεν ασχολείται πλέον κανένας (σχεδόν) οπαδός της μπάντας με αυτόν. Επίτευγμα, όχι αστεία.

Το νέο άλμπουμ - παρόλο που ακολουθεί τη γνωστή πεπατημένη - όσο το ακούω τόσο περισσότερο μου αρέσει.

Η καλύτερη σύγχρονη φωνή εδώ και αρκετά χρόνια, και σαν να είναι λίγο περισσότερο ο εαυτός του φωνητικά εδώ. Το κομμάτι πάντως αρκετά μέτριο, και λιγότερο catchy σε σχέση με, αντίστοιχα, το Sacrimony.

κλασσικο κοματι kamelot.αρκετα καλο.Khan δε προκειτε να ξαναβγει oμως.ο Τοmmy ειναι οπως ο Todd στους riot.