KISS in Athens 18/5/2008

Παντού υπάρχουν μοδς και χαλάνε την πιάτσα…

ρε φιλε το εχω δει μην ανυσηχεις και πρεπει να παραδεχτω οτι το παιζει ωραια…:slight_smile:
απλα εχω τρελη αδυναμια στον ace και μου κακοφαινεται οσο να ναι…:wink:

Χθεσινο setlist.

[SPOILER]Που είναι το Come On and Love Me γαμώτο;

  1. Deuce
  2. Shout It Out Loud
  3. Lick It Up
  4. I Love It Loud
  5. Firehouse
  6. Calling Dr. Love
  7. Shock Me
  8. Let Me Go, Rock ‘N’ Roll
  9. 100,000 Years
  10. God Of Thunder
  11. Black Diamond
  12. Love Gun
  13. Detroit Rock City
  14. Shandi
  15. I Was Made For Lovin’ You
  16. Rock And Roll All Nite
    [/SPOILER]

ναι αλλά με τέτοιο destortion το έχεις ξανακούσει;. Τόση βρωμιά!!! Ασε που ο Σίνγκερ κάνει απίστευτο time keeping, και στο τελευταίο break ρίχνει κατά ριπάς.

Πληροφοριακά: έχουν ανέβει σχεδόν όλα τα κομμάτια στο YouTube

[SIZE=“6”]KISS[/SIZE]

Μολις εκλεισα εισητηρια για τη συναυλια στο Παρισι. Δεν το ριψοκινδυνευω με την τρομερη Ελληνικη εταιρεια που κατεστρεψε τις συναυλιες των Tool και Μetallica. Τωρα τουλαχιστον ειμαι σιγουρος οτι θα δω ολοκληρο το show

FUCK OFF DIDDY

Saw Kiss and alice cooper twice mateys. And i was met once again with that rockavlon character, in SDN.
funny f$%#er !
I will meet him again in i Whitesnake in Victoria. He wanted me to tell all of you you ti kanete re ganhmena mooonea ? or something to that effect.

Getin tickets to Greece next week !

Για ποιον μιλάμε?

Γκαμχμενα μουουνεα.Αχαχαχαχα ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕΕΕ.

mate, i dunno what you’re talking about.
If it’s about what your friend told me, he gave me a serviete with his message, because i would not remember it any other flippin way. ti kanete re mounia… it is actually, i was typing from memory before !
What does it mean roughly if you translate it ?

Got a ticket with QUANTAS to see another band and a ticket with Emirates for Greece. Weee!
I will finally be meeting KISS u,c & p. They just didint offer a M&G package here !

Γκερλ-γκριλιν εκανε(ς)? Αυτο πες μας μονο…

…320

51 days to go…

It means “How are you doing you fucked pussies?” :stuck_out_tongue:

keep counting hard luck woman…

Κάπως έτσι…

http://www.fbi.lv/lv/video_arch/?item_id=17

Άσχετο και σόρρυ αν έχει αναφερθεί…Λεωφορεία για το πηγαινεελα στην Μαλακάσα θα υπάρχουν??Επίσης θα ήθελα κάποιος να μου πεί περίπου τι ώρα αναμένεται να βγούν οι Kiss…

Tα3 από τα 4 κομμάτια που ακούγονται στο spotάκι

Crazy Nights,Ηeavens on Fire, God Gave Rock N Roll To You

δεν προκειται να ακουστούν στη συναυλία :slight_smile:

Το ίδιο σκέφτηκα και εγώ μόλις είδα το σποτάκι. Αλλά αυτά τα τρία τραγούδια είχαν γίνει μεγάλη επιτυχία στην Ευρώπη άρα ποτέ δεν ξέρεις αν τα συμπεριλάβουν στο σετλιστ.

Έχουμε καμμιά ιδέα πόσο θα έχουν στην είσοδο τα εισιτήρια?

Drifter δε ξέρω πως θα το καταφερέρεις ,αλλά θέλω να ακούσουμε Heaven’s on Fire όπως και δήποτε…
Κάνε τα κουμάντα σου…Στο ζητάω σαν μέλος του Kiss Army…

Αυτό είναι πολύ πιθανό να ακουστεί, όντως.