Kiss

Τι δεν καταλλαβαίνεις;

τσιμπησα κ εγω για μιλανο!!αρενα!

Σε 12 μερουλες πεταμε!!!Καινουργια σκηνικα,νυχτεριδες κ αραχνες!!

19 μερούλες και εγω για Γαλλια! 17-19 κομμάτια παίζουνε! Αρκετά μέτριο σετλιστ σε σχεση με του Alive I 35 Tour! Ας ελπισουμε να παίξουνε πολλα κλασσικά!

α Γαλλια εσυ,ωραιος,περιμενουμε κ βλεπουμε!πρωτη φορα θα τους δω εξω κ μου ειπαν οτι ειναι εμπειρια ζωης

2 κολλητοι φιλοι που τους ειδαν στο Sweden Rock μου ειπαν οτι το σοου απλα δεν υπηρχε, απο τα καλυτερα τους ever. Σε αφηναν μαλακα να κοιτας σαν χαζος… Προετοιμαστειτε για μεγαλεια λοιπον.

Οι φιλοι σου ειδαν RUSH και ασχοληθηκαν να σου πουν για το σοου των KISS;;; :stuck_out_tongue:

Η συζητηση και οι λεπτομερειες για Rush ηταν ενα 60% της κουβεντας :wink: αλλα μιλησαμε και για τις αλλες μπαντες που ειδαν.

Υ.Γ. Και αφηστε με λιγο ολοι στον πονο μου, ειδατε ωραια ωραια Rush και εγω μονο απο τα dvd…:frowning:

σημερα γυρισα απο Μιλανο!Φοβερη βραδυα,απιστευτη ενεργεια της μπαντας κ ο paul στα καλυτερα του απο αποψη φωνης!Οι ιταλοι ξενερωτοι

…καλά είδα και τους Ελληνάρες πόσο τίμησαν…

δεν ειπα αυτο

Οκ, για πες τι είπες…:slight_smile:

Είπε ότι οι Ιταλοί ήταν ξενέρωτοι. Δεν είπε τίποτα για τους Έλληνες.

Κι ο toxikos για τους Ιταλούς λέει…Δεν μπορεί να ήταν πιο ξενέρωτοι απ’τους “ένθερμους” Ελληνες rockers οι οποίοι “φυσικά” δεν πάτησαν καν στους Kiss.

Έλα μωρέ, τι Κiss τώρα; Οι γκοφρέτες απόξω σοκολάτα, από μέσα φράουλα;;;;

oι μισοι μεσα δεν ηξεραν αλλο τραγουδι απο το i was made,κ εδω εχουμε γινει λαιτ αλλα εκει αστα να πανε

…μαζί σου ρε μαν, αλλά ακόμα και αυτοί που δεν ήξεραν κάτι άλλο, είχαν την περιέργεια-ενδιαφέρον να πάνε, να δουν. Δεν μου φαίνεται και τόσο φλώρικο αυτό.
Πιο πολύ φλώρικη μου φαίνεται η αδιαφορία για ένα από τα μεγαλύτερα hard rock groups των αιώνων…

σ αυτο εδω εδω εχεις δικιο,εννοειται.εδω στο ελλαντα οι kiss δεν…

June 8, 2015 - O2 Arena, Prague, Czech Republic
June 11, 2015 - Arena the Verona, Italy
June 14, 2015 - Donington, Download Festival, England
June 16, 2015 - Le Zenith , Paris, France

Οι γέροι ή απο πέσιμο ή από …