Kreator - 20/01/18 Θεσ/νικη, Principal - 21/01/18 Αθήνα, Piraeus 117 Academy

Ποια λόγια, θα πάρω εγώ και για τους δυο μας μέχρι αύριο :grinning:! Άλλος έμεινε στα λόγια και δεν πήγε Sacred Reich :sunglasses:!

1 Like

Θα μου το χτυπάτε για μια ζωή ρε αλήτες;;;

2 Likes

Το δικαιούσαι!

1 Like

Πρωτη φορα τους ειδα το 95 ή το 96 δεν θυμαμαι ποια χρονια ακριβως, στο Ροδον. Εκτοτε τους εχω δει αλλες 3-4 φορες. Αχαστη συναυλια, εβγαλαν ωραιο δισκο και παλι και ο Mille οπως και να το κανουμε, ειναι εγγυηση ο ανθρωπος.

10:30 με 14:30 λεει το Τικετ Χαουζ. Δημοσιο…

1 Like

δεν ειναι τυχαια σε Ευρωπαικο τουρ ο Kirk.

1 Like

τι εννοεις? Πηρες τηλ και σου ειπαν αυτες τις ωρες οτι θα ειναι ανοιχτα? Εγω παντως θα παω Metal Era για να παρω και για Kawir

Πήγα, δεν πήρα τηλ. Θυμάμαι ότι ήταν ανοιχτά μέχρι 18:00 ή 18:30, δεν ξέρω τι έγινε και το περιόρισαν.

Ticket House
ΑΘΗΝΑ

Πανεπιστημίου 42, εντός της στοάς, Αθήνα
τηλέφωνο επικοινωνίας: 2103608366

Ωράριο Λειτουργίας

ΔΕΥΤΕΡΑ έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 10:30-14:30
ΣΑΒΒΑΤΟ 11:30- 15:30

Website: www.tickethouse.gr

Προφανως και το αλλαξαν. Και εγω μεχρι 18.30 ηξερα που με βολευε μετα την δουλεια. Τωρα…τον πεουλο με τα ωραρια τους.

επειδη δουλευω κοντα και περναω απ εξω καθημερινα, ειναι τοσο μαλακες που δεν εχουν καν σωστες ωρες στο fb/site τους. Δευτερα ειναι ΚΛΕΙΣΤΑ

Μηπως ηταν ανοιχτα μονο εκεινο το λεπτο και δεν προλαβες ;

Τι μλκς :grinning:! Το διόρθωσα!

1 Like

Δευτερα κλειστα. Ως προς το ωραριο ομως?

τις ωρες που ανεφερες. 10μιση 2μιση. σαββατο 11μιση 3μιση

Πηρα σημερα από Metal Era και εχει ακομα 25αρια.

Oι Decapitated μπορεί να μην τα καταφέρουν να είναι στο live :stuck_out_tongue:

1 Like

Το διαβασα σε πολλα σαιτ,αλλα μου φαινεται λιγο κουκου η υποθεση. Μπαντα σε περιοδεια και να απηγαγαν ενα κοριτσι? Αν εγινε κατι τετοιο ή πολλοι καμμενοι ειναι ή πολλοι βλαμμενοι. Για να δουμε πως θα εξελιχθει η υποθεση.

Όλοι από την μπάντα είναι καμμένοι, όχι απλά πολλοί.

διάβασα και εγω πολλά σχόλια. απο σεξιστικά, γραφικά για την ζωη μελών μιας μπάντας, μέχρι οτιδήποτε βλακεία μπορεί να σκεφτεί κάποιος. θα φανεί στο τέλος τι έγινε, πάντως το οτι είναι και τα 4 μέλη κατηγορούμενα, ίσως δείχνει κάτι , καθώς σπάνια ολόκληρη μπάντα περιλαμβάνει μόνο μαλάκες στην σύνθεση της.

δεν φαίνεται καλή η φάση