Kreator

[B]Phantom Antichrist[/B]

Τα γαμήσανε όλα πάλι!! Πάμε ρε μπαντάρα!:smiley:

Ναι ναι απλά σπέρνει! Περιμένουμε…

τραγουδαρα!!!

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΑΜΑΤΟ το νεο κομματι! αν το ρεφρεν δεν μου θυμιζε λιγο second awekening και αν το σολο τσακιζε λιγα περισσοτερα κοκκαλα θα μιλουσα για ανυπερβλητο κομματι.

η μπαντα ειναι σε τρελη φορμα, τα ριφ ειναι πολλα και γαματα και η φωνη του μιλλε (δεν ξερω αν ειναι πειραγμενη) μου θυμιζει εποχες violent revolution!!!

KREATOR - The Number of the Beast

ωραια εκτελεση!!!

αλλα αχρειαστη για μενα…

B Side σε 7ιντσο 500 αντιτυπων ειναι. Ακομα και σε αυτο παραπονο? :lol:

αν δεν γκρινιάξεις δεν είσαι κουλ :wink:

lol τη γνωμη μου ειπα απλως!ποια η ουσια να γκρινιαξω για τους kreator απλα για να το κανω?ειναι απο τις αγαπημενες μου μπαντες!απλως εν ετη 2012 δεν περιμενεις απο kreator να διασκευαζουν maiden!τεσπα πιστευω θεμα εταιρειας ητανε η ιδεα της διασκευης :stuck_out_tongue:
παντως το ομοτιτλο μου αρεσε αρκετα!

ευτυχως το πηρα πριν γινει σολντ αουτ!ενας φιλος πηρε 10 θα τα οικονομησει καλα χαχαα:lol:

Υπηρχε περιορισμος σε μια κοπια απο καθε χρωμα, εγω που ηθελά απο 2 μου τις ακυρωσαν :-k

δεν ξερω βασικα πηρε 5 απο καθε χρωμα και μετα ξαναπαρηγγειλε απο καρτα αλλου φιλου χαχαχα καμμενος εντελως…:lol:

[SIZE=“7”][B]ΠΟΥΣΤΗ
MILLE
ΚΑΙ
ΝΕΚΡΟΥΣ
ΑΝΑΣΤΑΙΝΕΙΣ
ΓΑΜΩ
ΤΗΝ
ΠΟΥΤΑΝΑ
ΜΟΥ.
ΣΑΓΑΠΩ[/B][/SIZE]

*ο σβέρκος εχει κολλήσει σε ενα σημείο και το δεξι χερι κουνάει δυο δάχτυλα μόνο του. πάμε μωρεεεεεεεεεε
ααα. και να έρθει ένας να ρίξει ενα σφουγγάρισμα. θα γλιστρήσει κανείς εδώ

Ειναι απο τις αγαπημενες μου μπαντες, σιγουρα μεσα στην 10αδα, ο Mille ειναι ο αγαπημενος μου στιχουργος και οταν ειχα διαβασει το νεο οτι το video clip για το Civilization Collapse θα εχει σκηνες απο τις πορειες στην Αθηνα και σε συνδυασμο με τους εμπνευσμενους απο την κατασταση στη χωρα μας στιχους, πραγματικα μεσα μου ενιωσα μια φωτια να καιει… Τον λατρευω αυτον τον ανθρωπο, ειναι [B][SIZE=“3”]Ο ΘΕΟΣ[/SIZE][/B]… Μακαρι να καταφερω να τον γνωρισω απο κοντα μετα ή πριν το live στις 16, για να του σφιξω το χερι και να τον ευxαριστησω για οσα εχει προσφερει στο heavy metal συνολικα και σε εμενα προσωπικα σαν ακροατη και σαν ανθρωπο.

https://www.youtube.com/watch?v=4nLMlBM4IDI&feature=g-all-u

[B]KREATOR - Civlization Collapse (OFFICIAL TEASER) [/B]

21 δεύτερα από το video clip. Οι εικόνες θα φανούν πολύ γνωστές σε όλους εδώ μέσα.

το video clip δείχνει οτι θα είναι γαμηστερό.