Kvelertak 12/01 - Θεσσαλονικη 13/01 - Αθηνα

:open_mouth: :open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:

Ετοιμαστειτε για τρελο live.

2 Likes

Τους είχα δει σαν support στους Megadeth.

Ναι ρε φίλε

Εγώ τους είχα δει στο heavy by the sea τότε με Slayer / Down

πάρα πολύ καλοί , χαίρομαι που θα τους δω και σε δικό τους σετ

Τους εχει δει 3 φορες εξω και σε indoor full set απλα τα σπανε. Ετοιμαστειτε για παρτυ.

Σάββατο. Όλο και κάτι ακόμα θα σκάσει :grin:.

Τους είδα δύο φορές πριν έναν μήνα με Metallica, είναι πολύ καλοί.

1 Like

Άντε απο δω ρε όλοι σας. Μόνο εγώ δε τους έχω πετύχει πουθενά;

Με άνεση στα τοπ πέντε ονόματα που πεθαίνω να δω λάιβ. Μέχρι Γενάρη βέβαια πολλά γίνονται, αλλά fingers crossed.

Στο Heavy By The Sea πάντως δεν είχαν καθόλου καλό ήχο…

Δεν ήταν και Napalm Death.

Ναι ρε. Βαλτε κ αλλα λαιβ τον Ιανουαριο, να μην μας μεινει τιποτα απο το δωρο των χριστουγεννων

Περα απο το χεβι μπαι δε σι τους ειδα κ χελφεστ το 14. Την ιδια ωρα επαιζαν κ οι σεπτικ φλες αλλα διαλεξα να δω αυτούς. Βγηκαν 12 η’ 1 το βραδυ. Κομματια απο την κουραση δεν τους χαρηκα οσο θα ηθελα

Wacken το 15 ήταν δυναμίτης η φάση τους, τα είχαν σπάσει 3 το μεσημέρι
8ball θα γίνει πανηγύρι χαχα
Καλά νέα!!

Τους έχω δει 3 φορές και θα τους δω 4η με Metallica.
Μόνοι τους ήταν πολύ καλοί αλλά ήταν το 2011 όταν είχαν βγάλει το ντεμπούτο (που θα το ξαναπώ, είναι τοπ 5 δεκαετίας για μένα) και ήταν στα πάνω τους και τα έδιναν όλα. Και η σκηνή είχε ύψος 1 μέτρο οπότε καταλαβαίνετε…

Ως support μου άρεσαν λιγότερο και επίσης δεν τους πάνε οι απομακρυσμένες, από το κοινό, σκηνές. Άρα Θεσσαλονίκη θα είναι μια χαρά… για Αθήνα δεν ξέρω.

2 Likes

Δυστυχώς, οι συναυλίες των Kvelertak σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη ακυρώνονται, λόγω απροσδόκητων προβλημάτων παραγωγής που προέκυψαν την τελευταία στιγμή.

Το συγκρότημα και οι διοργανωτές ζητούν την κατανόηση του κοινού για την αναστάτωση που δημιουργείται.

Η διαδικασία επιστροφής των εισιτήρίων έχει ήδη ξεκινήσει.

Για τα εισιτήρια που έχουν αγοραστεί με πιστωτική κάρτα, το αντίτιμο επιστρέφεται αυτόματα.
Για τα εισιτήρια που έχουν αγοραστεί με μετρητά, η επιστροφή γίνεται ως και τις 14 Απριλίου από το κατάστημα αγοράς του εκάστοτε εισιτηρίου.

Περισσότερες πληροφορίες: http://www.detoxevents.gr, 210-9636489

ΑΡΓΚ.

3 Likes

όχι ρε πούστη

χωρις να θέλω να γένω κακός, απροσδοκητα τεχνικα προβλήματα μεταφραζεται σε 2 πράγματα. Δεν πουλησε, δεν πληρωθηκαν στην ώρα τους (οπως οι manowar όταν είχαν αναβάλει) επομένως …επειδή εταιρια που έχει κάνει scorpions κτλ λεφτά “εχει” πιστευω οτι απλά πρεπει να πήγε ολίγον άπατο απο προπωλησή. Εδω παραδοσιακά γεμάτα live (βλ Therion, έγιναν με 500 + ατομα, ενω σίγουρα θέλουν κοντα στα διπλά για να βγούν.)

τι κανει νιαου νιαου