League of Legends

Ήταν f2p όταν είχα μόλις ξεκινήσει να παίζω και πρέπει να είχα κάνει stats 0/25/4 κάτι τέτοιο. Αλλά θυμάμαι ότι είχε τα ΠΑΝΤΑ, παίζει να είναι η πιο σωστή supp.

Όταν έχω taric bot το first blood στο δικό μας lane είναι ευκολάκι. Stun του taric, όλα μου τα skills πάνω του και γεια σας.

ισχυει οτι εχει ΤΑ ΠΑΝΤΑ.γιαυτο και ειναι δυσκολακι.το slow της ρε γαμωτο…σχεδον σταν.το θεμα ειναι νομιζω να ξες ποτε να σκασεις το σκιλ σε αλλαη η ενεμη…εχω φιλαρακι που γενικα γαμαει,παιζει τερμα επιθετικα σε οποιοδηποτε lane…για ρανκντ ομως παιζει κυριως λουλου.τη ξερει τελεια και ετσι καταφερε να φτασει το πλατ.οτι και να κανει το υπολοιπο τημ.αν ροκαρει σαπ και καρη δεν εχεις θεμα

Leona μάγκες, σου δίνει το kill στο πιάτο στο lane και είναι η καλύτερη initiator για tf
Την τριάδα για μένα συμπληρώνουν Taric και Sona

lee sin σε ολα τα lanes re

ΑΛΕΛΟΥΗΑ ΣΙΣΤΑΖ

Έχω δει sona adc pentakill. Σε μποτάκια βέβαια αλλά και πάλι…

(για του λόγου το αληθές)

:smiley:

το νεο πατσ ΓΑ-ΜΗ-ΣΕ

Το ARAM έχει πολύ φάση !
Το nick μου, EUEast, xMaxPain.

Σε έκανα. Langgg1 εχω εγώ.

[SIZE=“4”]*H LISSANDRA ΤΑ ΓΑΜΑΕΙ ΟΛΑ.[/SIZE]

ρε καντε ενα τρανσφερ west

20 ευρώ εχει. 8)

το πρωτο τρανσφερ ειναι φρη

Αν είναι να ξεφύγεις από ορισμένους Πολωνούς και Έλληνες το σκας το εικοσάρι με άνεση

Το πρωτο τρανσφερ ειναι free μονο αν ειχες φτιαξει το ακαουντ πριν γινει η διασπαση σε east και west.

Παντως τον east server μπορεις να τον συνοψισεις σε μια λεξη:

[SPOILER]KURWA[/SPOILER]

Ναι ενταξει ο east είναι γεμάτος ζώα και trollz. Σε κάνουν να θες να σπάσεις το pc. Στον west δεν ξέρω τι γίνεται.

Δε λέγαμε τίποτα άλλο… f2p lulu. Έπαιξα ένα custom με μια φίλη να δοκιμάσω και έληξα με σκορ 2/1/25. Γάμεψε.

Μου θύμισες τότε που ήμουν στην Σέρρες και γίνεται σεισμός, εγώ τον αισθάνομαι απευθείας τρομάζω και φωνάζω στο skype σε έναν κολλητό που παίζαμε μαζί “Σεισμός” και τρέχω έξω από το κτήριο. Όταν γύρισα είχαμε χάσει:lol::lol::lol:

Όσοι παίζετε ranked πού βρίσκεστε?
Έπεσα από inactivity Bronze I και μου δίνει 3(ΤΡΙΑ) lp στη νίκη [-X