League of Legends

δε τα χω παιξει ακομα τα unranked.εχω ψυχακια φιλο που ναι πλατ 5 και στο smurf του ανεβασε απο μπρονζ 3 σε προμοσιον για γκολντ σε 2 μερουλες.

Εγω είμαι silver 5. Αλλα αυτο με τα points πάει ανάλογα με τη διαφορά που έχουν οι ήττες με τις νίκες σου. Αν έχει καμια 10αρια νίκες παραπάνω θα παίρνεις πάνω από 20 πόντους. Εσυ αφού παιρνεις 3 lp πρέπει να έχεις παραπάνω ήττες παρά νίκες.

40/43 ήττες/νίκες
Στην τελευταία νίκη με έδωσε +5:lol:

Όταν ήμουν silver 15-20 έπαιρνα/έχανα στο game

οποιος θελει elo boost,μου στελνει pm :smiley:

Την αγόρασα τη Lulu τελικά και σκέφτομαι να mainάρω support. Είσαι αυτός που τρώει το λιγότερο κράξιμο αν πεθάνεις.

2 FABULOUS
FOR U

επισης ειναι και αυτος που αναλαμβανει της λιγοτερες ευθυνες στο γκειμ…με αλλα λογια noobproof :stuck_out_tongue:

Ε όχι δα. Η Lulu με ulti+w σώζει ζωές στο παρατσάκ. Και δίνει και στρωμένα kills με το slow+ulti πάλι. Γενικά η ulti της που σου δίνει +300hp και κάνει και knockup γαμάει.
Και Sona έπαιξα λίγο και μ’άρεσε. Την αδερφή από κάτω:

όχι ακόμα αλλά τουλάχιστον αυτός έχει stun σε skill όχι σε ulti όπως η Sona.

αδερφή λέει.

αν και δεν παιζω λολ το τρειλερακι γαμησε…

^ yup.

Build για ezre? Δεν έχω καταλήξει. Το blue βγαίνει γρήγορα αλλά πιο μετά είσαι λίγο ανύπαρκτος. Δοκίμασα ένα απλό adc μαζί με trinity και ήταν κομπλέ αλλά και πάλι, ήθελα πιο πολύ ap.
Βέβαια σε κάτι απλά coop που τον τέσταρα του έπαιρνα bt και μετά guinsoo’s rageblade και θέριζε, αλλά ήταν bots απέναντι.

blue ez gay ez.

To αντίθετο συμβαίνει
Στην αρχή στο lane είσαι σε μειονεκτική θέση αφού το αντίπαλο adc βγάζει καθαρό damage αλλά όσο περνάει η ώρα ανεβαίνεις
perma slow, άπειρο kite, utility και με το muramana ανοιχτό τρελό damage

Αυτή τη στιγμή είναι το δυνατότερο build, αρκεί να το παίζεις ανάλογα

Ποιος θα με πάει κάνα ranked να μπω σε division. 4/7 έχω. Μην καταλήξω bronzeV κρίμα είναι.

Αμα έχεις elise μπορώ εγώ.

αν φοβασαι οτι θα πας μπρονζε μαλλον κάνε unistall fast karkinaki

OMG NOOBS RAPROT MY TEAM

polish kid

my second account is 25 thousand ello l2p noob omfg playing ap trynda