Led Zeppelin

Κοίτα έχω άπειρα βίντεα που έχουν μεγάλη διάρκεια, μικρό όγκο. Και ακόμα χειρότερα δεν έχω ιδέα τι έχει μέσα το dvd, πόσα τραγούδια, ε λέω, κάτσε να το κατεβάσω σε κακή ποιότητα, δεν έχω και χώρο στο δίσκο.

Δεν έχει να κάνει μόνο με τη διάρκεια ρε. Βασικά, δεν έχει να κάνει καν κυρίως με τη διάρκεια. Κυρίως έχει να κάνει με την ποιότητα.

Ε κατέβασε camrip.
Μη μιλάτε για τέτοια θέματα, εμένα με φιμώσανε πριν :frowning:

[SPOILER]Το 810 είναι φέηκ νομίζω.[/SPOILER]

Τα flac ειναι audio ρε.

Γυρισα απο Μεγαρο. Και γαμω ηταν. Και γαμω.

Super στο μεγαρο…φοβερη ακουστικη…
Οι zeppelin εδειξαν γιατι ειναι η μεγαλυτερη ροκ μπαντα που εμφανιστηκε στον πλανητη.

ήμουν κιεγώ στο μέγαρο και το μόνο που έχω να πω είναι ότι οι Led Zeppelin είναι μακράν
[SIZE=“5”][B]η μεγαλύτερη μπάντα στην ιστορία της ροκ[/B][/SIZE]

ακολουθούν beatles & stones…

όσο για το dvd, αν εξαιρέσουμε το dazed&confused που για μένα δεν τοπαν τοσο τέλεια, όλα τα άλλα ήταν άψογες ερμηνείες… με κορυφή βέβαια το [B]Kashmir[/B]… απτις καλύτερες live ερμηνείες που έχω δει ever…

γαμώ το λάπτοπ μου μέσα γαμώ!!! Κατέβαζα όλο το βράδυ, ξυπνάω βλέπω όλος χαρά ότι δεν είναι fake, αλλά είναι 1080p και δεν μπορεί να το παίξει καλά. :frowning: Παλιομηχάνημα. Όποιος έχει βρει κάτι πιο light ας σφυρίξει κλέφτικα

και αφού ξαναήρθε το θρεντ στο προσκήνιο, για πείτε

III
IV
I
II
Physical Graffiti
Houses of the Holy
In Through the Out Door
Presence
Coda

Aπλα μην με ξαναπείς γραφικο.

Σκάσε, γραφικέ. Εμένα τουλάχιστον δεν είναι οι δυο στις τρεις λέξεις μου στο φόρουμ “Led Zeppelin”. :razz:

Απαπαπαπα:!:

Ήμουν και εγώ στο Μέγαρο…
Οτιδήποτε άλλο είναι περιττό…

Όπως είπανε και οι παραπάνω, όντως και με ευκολία η μεγαλύτερη μπάντα στην ιστορία…

έτσι απλά, τόσο εύκολα…

και παρ’ ολο που θα έδινα 2 μισθούς για να δω live,αυτό που είδα χθες μαγνητοσκοπημένο, πιστεύω ότι δεν πρέπει να κάνουν ρηγιούνιον…έφτασαν στο απώγειο…δεν πάει πιο πάνω…

ειναι μια μπάντα που τα παιδιά των παιδιών μας, θα μιλάνε για αυτήν, θα εμπνέονται από αυτήν, θα ακούνε το kashmir και θα φτάνει η καύλα τους στο ταβάνι…

ps. ωωωωωωωωωωωωχ kashmir…ίσως η πιο απίστευτη στιγμή…

Ποιος ηταν αυτος που μιλησε στο μικροφωνο πριν την εναρξη?
Ειχε και αποψη κιολας …

έχω καλύτερη απορία…
ποιός ήταν ο θεός, που γέλασε υπερβολικά δυνατά, όταν ο τύπος που μίλαγε στο μικρόφωνο άρχισε να λεει και καλα “αστεια”??:lol::lol:

μωρέ και εσυ δεν ξέρεις μεχρι πόσο την παλευει το πσ για να κατεβάσεις…?

κατά τα άλλα κρατιέμαι…σθεναρά θα έλεγα…

Χρησιμοποιησε το handbrake για να το μετατρέψεις! :wink:

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

IV
Physical Graffiti
II
Houses of the holy
I
Presence
III
In through the out door
Coda

απλά να σημειώσω ότι το III το θεωρώ δισκάρα… οπότε καταλαβαίνετε τη σημασία της λίστας…

Houses of the holy
II
IV
Physical Graffiti
III
I
In through the out door
Presence
Coda