Αlice in Chains

Ωραίο κομμάτι!

1 Like

σουπερ!

1 Like

Και γαμω!!!

1 Like

μία φορά το άκουσα και μου κόλλησε το ρεφραίν στο κεφάλι

2 Likes

η εισαγωγη μου θυμισε Gojira , χωρις να ειναι κακο αυτο . Καθε αλλο.

1 Like

εξαιρετικό

Μεγαλο επιτευγμα το οτι εχουν καταφερει και μας εχουν κανει να εχουμε προσδοκιες απο αυτους. Πολυ μεγαλο.

2 Likes

Liveαρα την Κυριακη στο Λονδινο !!!
Η μπαντα σε μεγαλα κεφια , το κοινο απιθανο και με παλμο.
Σιγουρα επαιξε ρολο οτι ο κοσμος ηξερε ολους τους στιχους.
Καποιες στιγμες αναμεσα στα κομματια οταν δεν φωναζαμε σαν δαιμονισμενοι . ο Cantrell ειπε με παραπονο , γιατι σταματατε να φωναζετε , ετσι αποτομα ; Με τρομαζετε !!!
Τι να λεμε τωρα ! Ισοπεδωτικοι !
Ηταν σαν τα Ελληνικα Sold out που λεει και ο Παντελης. Τιγκα ηταν το μερος .
Μονο τα φωνητικα ηταν λιγο πιο κατω στην τελικη μιξη . Απο κομματια δεν υπαρχει παραπονο αλλα ναι θα θελαμε 4-5 ακομα γιατι ειμαστε και ανικανοποιητοι.
Και οι 4 ηταν φανταστικοι !

7 Likes

Μπράβο ρε μάγκες :love_you_gesture::love_you_gesture::love_you_gesture::+1::+1::+1:

άντε και Ελλάδα

1 Like

Leeds λέει το setlist ρε παλιοσκιτζή!

1 Like

τσιπηδες! Επαιξαν ακριβως τα ιδια με την προηγουμενη μερα.
Δεν θα εβγαλαν αρκετα και δεν θα ειχαν λεφτα για εξτρα εκτυπωση !

τι χωρητικότητα είχε το μέρος που έπαιξαν ;; 45 pounds το εισιτήριο ή στραβώθηκα ;

2 χιλιαδες λενε οτι εχει. 45 λιρες, αλλα με τις γνωστες τσατσοχρεωσεις παει +15% τουλαχιστον.

1 Like

Ρωτάω για να δω αν αξίζει να έχουμε ελπίδες για κάνα ακαντεμυ

Αλλά θα βγαίνει ακριβό το εισιτήριο δε ευρώ

Το βλέπω πολύ δύσκολο για live Τύπου
ακαντεμυ αν και πιστεύω ότι θα το γέμιζαν.

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Εδώ είδαμε μετά από τόσα χρόνια τους Ministry.

ΥΓ. Πιο πιθανό μου φαίνεται να έρθουν σε κάνα φεστιβάλ τύπου rockwave όπως καλή ώρα τώρα θα έρθουν οι volbeat (που γεμίζουν πολύ μεγαλύτερους χώρους από το ακαντεμυ) με τους Iron Maiden παρά να έρθουν μόνοι τους.
Αν όντως οι Metallica περάσουν από τα μέρη μας του χρόνου ας ελπίσουμε ο Lars να φέρει μαζι του και τον κολλητό του, τον Cantrell .

1 Like

Όταν ανοίγεις με Bleed the Freak “θυσιάζοντας” τέτοια hitάρα στην αρχή του setlist, και συνεχίζεις με θράσος με το Check my Brain, πόσο μεγάλη μπάντα παίζει να είσαι?

3 Likes

Εγώ πιστεύω ότι θα έβγαινε πάντως με λίγο σωστό σπρώξιμο. Σε μικρούς χώρους παίζουν, δε νομίζω να έχουν κάποιο απαγορευτικό κασέ. Το εισιτήριο στην Ελλάδα δε θα είναι φτηνό, αλλά νομίζω ένα εισιτήριο της τάξης των 40 ευρώ το αντέχουν αυτοί στους οποίους απευθύνεται ένα τέτοιο live. Τόσο είχαν οι Megadeth, ας πούμε.

2 Likes

Οι mastodon πόσο είχαν;

26, κατι τετοιο. Μη μου τους θυμιζεις!

Απ το στόμα σου…

1 Like