Limited Editions, Βινυλια, Demo Tapes (που εχουμε / θελουμε)

Θεσσαλονίκη στο ΖΑΧΑΡΙΑ το’χει στη βιτρίνα.

Που μενεις ειπαμε?8O8O:twisted::twisted:

Well τα πιο σπανια/συλλεκτικα/Limited. Φωτος δεν βαζω βρισκονται στο internet,

1 - Iron Maiden - Man on the edge cd single με τις 2 εκδοσεις του single το x factor και τις 2 εκδοσεις του lord of the flies single ( η δευτερη δεν βγηκε ποτε) και 5 καρτες με τα μελη των maiden.

2 - Iron Maiden - Virus Single με τις 2 εκδοσεις του cd kκαι 5 καρτες παλι.

3 - Queen - Queen’s first EP η αμερικανικη εκδοση σε 3000 αντιτυπα για το record store day

4 - Metallica - Broken beat and scarred η κακεκτυπη εκδοση με τα λαθος credits

5 - Fight (Halford) - Into the pit συλλεκτικη υπογεγραμμενη αριθμημενη εκδοση 2500 κομματια

6- Metallica - Hero of the day σινγκλακι με το Motorheadache. Κοκκινο εξωφυλλο και αφισσα με τους Metallica ντυμενους Lemmy.

7 Metallica - Live shit το γνωστο και στις 2 εκδοσεις.

8 - Iron Maiden - Eddie’s archive η πρωτη εκδοση με το μπλε μεσα αριθμημενη

9 - Angra - Holy land η γαλλικη εκδοση με ενα εξτρα cd με τρια τραγουδια λαιβ

10 - Savatage - Sirens limited silver edition

11 - Savatage - Dungeons are calling limited silver edition

12 - Exodus - Fabulous disaster Silver edition

13 - Exodus - Bonded by blood Silver edition

14 - Iron Maiden - Wasting Love Ολλανδικο single (το μονο που εχουν αναγνωρισει επισημα οι Maiden) παει καμια εκατοστη ? στο ebay

15 - Gamma Ray - Ultimate collection - ΟΛα τους τα αλμπουμε με μπονους κτλ κτλ

16 - AC/DC - Collection box - κουτι με ολα τα αλμπουμ τους remastered

17 - Judas Priest - Collection box το γνωστο κουτι με τη δισκογραφια remastered

18 - Sepultura - Chaos AD μεταλλικο κουτι με bonus τραγουδια και σημαια

19 - AC/DC - Black Ice μεταλλικο κουτι με cd/dvd σημαια κτλ

20 - Metallica - Death Maagnetic coffin box

21 - Judas Priest - Nostradamus βιβλιοδετο 2πλο cd.

Αυτα θυμαμαι μεχρι τωρα αμα θυμηθω και τιποτα αλλο θα επανελθω. Και ψαχνω πολλα ακομα…

Επειδη ειμαι σκατοποζερι του Κερατα, και επειδη η χαρα μου δεν εχει κοπασει ακομα, παρτε Pearl Jam.


Listening to: Funkadelic - Into You
via FoxyTunes

Πω, πω, κάποτε θα το πάρω κι εγώ. :roll:

Yes. There are roughly 15 or so plus one Grand Declaration Of War gold LP. They were pressed in 24k gold, framed with LP sleeve. 4 pressed with personalized name plates, one for each band member (before Blasphemer left). A few pressed that were gifts to SoM’s biggest distribution partners. A couple with personalized gold nameplates given to select people and roughly 5 or 6 pressed without personalized nameplate that were auctioned off to cover the costs of pressing all of them in 24k.

The GDoW one was given to Maniac, which he has given to Neseblod Records to display in the store.

Ψοφαω !

15 πανω κατω χρυσα 24 καρατιων Ordo Ad Chao και 1 Grand Declaration Of War !

γουα δα φακ?εγω ενα περλ τζαμ εχω και χαιρομαι μονη μ…:lol::lol:

προς Ντεθστα κ λοιπους καμμενους… περιμενω διδυμο που θα κανει παταγο… λεξη κλειδι… DSP…

Εφτασε το γκρηντεη λιμιτεντ στα 1000 τριπλο βινυλιο αλλα βαριεμια να πσαχνω τη μηχανη. Οχι πως σας νοιαζει, αλλα νιωθω σπεσιαλ

ε ανεβασε το ρε μλκ να μπεις στο κλαμπ…

Ψοφα απο τωρα ε !

Λοιπόν ας βάλουμε και εμείς μερικές photos:

Greek Underground Black/Death/Thrash 7’s από το κλασικό μαγαζάκι της Μολών Λαβέ που ήταν στη Σολωμού πίσω από τη Στουρνάρη…αααααχχχ ηρωικές εποχές…

Το επόμενο είναι No Comments… (το Internal Void στην κορυφή είναι άσχετο αλλά ταίριαζε το χρώμα:lol::lol:)


α, ναι και γω :-s

[SPOILER]

[/SPOILER]

matia θα βρω που μενεις ρε !

:bleh::bleh::bleh:

Με ένα κατοσταρικάκι περίπου το βρίσκεις πάντως στο ebay, μια φορά στους 2-3 μήνες το πετυχαίνω σε δημοπρασία…χτές παρεπιπτόντως έληξε μια και πήγε στα 132$ + 12$ μεταφορικά = 106 ευρά περίπου#-o

Δεν θα το παρω το For Victory LP ρε ! Θα το παρω !
Θα σας πρηξω !

Από τα λίγα βινύλια που έχω και έχω δει το καλύτερο packaging έχει το The Bee Made Honey In The Lions Skull των Earth, αν και πιστεύω πως το συναγωνίζεται η γιαπωνέζικη έκδοση του altar των Sunn O)))/Boris, βέβαια αυτό έχει τριπλάσια τιμή…

δυστυχώς άμα δεν το πιάσεις στα χέρια σου δεν μπορείς να καταλάβεις.

Τρείς δημοπρασίες αυτή τη στιγμή στο ebay για το For Victory και η τελευταία που έληξε πρίν 2 βδομάδες πήγε στα 15 ευρώ…λογικά και οι άλλες δεν θα ανέβουν…

Το εχεις ? Αν δεν το εχεις πες μου να σου στειλω pm για σφραγισμενη κοπια ! :slight_smile:
Στα 17.5 ευρω.

Βρε εσύ δεν έλεγες ότι “θα το πάρω που θα μου πάει?”