Limited Editions, Βινυλια, Demo Tapes (που εχουμε / θελουμε)

Nαι ρε απλα δεν παιζει μονο μια κοπια…

Deathsta, δεν εισαι τιμιος. Ξερω πως εχεις πραμα και δεν το δειχνεις. Και θελω να σε δω να ποζεριαζεις.

Η χαρα του ματακια, το ομολογω. :frowning: Ειναι ομορφα τα ατιμα, ακομα κι οταν τα κοιτας, απλα.

E δεν εχω τοσα πολλα.Κανα 20αρι 12ιντσα και 14-15 7ιντσα.
Μερικα ειναι πανεμορφα. :smiley:

Κανε παιχνιδι που σε λεω. Ελα, θα βγαλω φωτος να δεις το Negative Plane, το οποιο μπορει να μην ειναι σπανιο, αλλα θελω να σε ψησω να τ’ αγορασεις. Βρισκεται ακομα κι ειναι οτι πιο ομορφο εχω στη συλλογημ, η εκδοση του CD ειναι σαν κακη bootlegια μπροστα του.

Και ναι, ειμαι κακος ανθρωπος. Μ αρεσει να βαζω τον κοσμο σε εξοδα… :!:

Και πουστε παιδιά, μην ξεχάσετε να ανεβάσετε πικς!

Αν και νιούφης, θα εκδηλώσω τώρα τον poser που έχω μέσα μου…

Τα παρακάτω είναι το 100% των demos που έχω στη κατοχή μου. Ναι, θα ήθελα να ήταν περισσότερα…

Αναλυτικά:

Just Thrash συλλογή της Μολών Λαβέ, 1990, με live εκτελέσεις ασμάτων από Septicemia, Deceptor, Epidemic, Andromeda’s Accent Death Courier Nightstalker και Flames.
Brocas Helm: Ghost Story, 1994
Witchsorrow: demo 2008 .
Power Crue: Alive Again, 1993
Guardian Angel: Traveling by the wings of Eternity, 1990. Έχει και bonus tracks! Το τραγουδι When the angels fall, καθώς και ένα demo των Nemesis (το Lost humanity; )
Sorrows Path: Demo, 1994 ( ; )

Θα ακολουθήσουν βινύλια και CDια…

Συνεχίζω με 7άρια.

Sabbat: Blood For The Blood God flexi
Cathedral: Twylight Songs
Nocturnus: Possess The Priest/Mummified
Slayer: Psychopathy Red
Witchcraft: If Crimson Was Your Color

Picture Discs

God Dethroned - ο πόντικας.

Lordian Guard: Sinners In The Hands Of An Angry God

Rotting Christ: Thy Mighty Contract

Steve Vai: Passion And Warfare

θα σε φαω ρε αλητι, θελω το slayer(και αλλα αλλα αυτο κυρίως)!!!

Αλλά καλούδια…

All About Eve: The Dreamer 12’’, signed & numbered

Burzum: Hvis Lyset Tar Oss, marbled vinyl, 2000 κομμάτια. Δυστυχώς, το πακέτο δεν είναι πλήρες, και λείπουν κάποια flyers. Όμως, το είχα πάρει στη ξεφτίλα…

Eloy - ο τενεκές

Το καταπληκτικό Oceanic των Isis, σε διπλό clear βινύλιο. Και αυτό στη ξεφτίλα!

Kyuss-Blues For The Red Sun

Paul Chain - Opera Decima. Δεν είναι Doom Metal, αλλά είναι εντελώς freaky και καμένο!

Skyclad - Prince Of The Poverty Line. Δεν έχει το τελευταίο τραγούδι, το The Truth Famine, αν και το αναγράφει, έχει όμως ένα 7άρακι με το Brothers Beneath The Skin και τα Widdershing Jing και Craddle Will Fall, Live.

Kαι τελιεώνω με βινύλια, με ομορφίες που ακόμα βρίσκονται σε λογικές τιμές.

Το super ντεπούτο των Diagonal, σε Ψόφα - Σκληρά έκδοση, με βινύλιο black& white, poster και ταγάρι.

Το τελευταίο των Earth, σε μια έκδοση όλα-τα-λεφτά, πραγματικό φετίχ!

Βαζελική επανέκδοση του ενός και μοναδικού δίσκου των Βρετανών doomsters Mourn

Τα demos των epic-άδων Solstice, σε διπλό βινύλιο, με 20σέλιδο booklet με βιογραφικό και πολλές φωτό.

To Alchemist των Witchcraft, στο πιο ξεκάρφωτο χρώμα που θα μπορούσε να είχε βγει!

Το χτύπησα πριν απο μια εβδομάδα από το ebay. Μπορείς να το βρεις πανεύκολα!

Πρώτη φορά βλέπω νιούμπη να ψαρώνει αντί να τον ψαρώνουν. Ωραίος!

Ω ποσο σε μισω για το Burzum !

Να σου πω και πόσο το είχα πάρε μεταχειρισμένο, πριν από 9 χρόνια, για να με μισήσεις περισσότερο;

Ας βάλω και εγώ 2 αγαπημένους δίσκους οι οποίοι είναι και αριθμημένοι :slight_smile:

pg.99- Document #7

Cirlce Takes the Square - As the Roots Undo (tour edition)

Επίσης το split των pg.99 & City Of Caterpillar με τίτλο A Split Personality έχει απίστευτο artwork και είναι αρκετά ωραία η ποιότητα του χαρτιού. Άμα το ξαναβρώ σε λογική τιμή θέλω να το ξαναγοράσω για να το κορνιζάρω.
Η συγκεκριμένη έκδοση που έχω είναι 1st press και το μπλε χρώμα (του βινυλίου) έχει 114 αντίτυπα.

Thrice - The Alchemy Index 4X10"

Μόλις ήρθε :smiley:

ενα 7’’ metallica ,θεωρειται απο τα πιο σπανια 7’’ bootleg

οποιος ξερει ας απαντησει please.
τα promo cds θεωρουνται σπανια?αξιζει καποιος να τα αγορασει?

Γενικά θεωρούνται ψιλοσπάνια αλλά όχι και κάτι τρελό, το αν αξίζει ή όχι να τα αγοράσει κάποιος έχει να κάνει προσωπικά με τον καθένα κατά πόσο θές να έχεις το τάδε κομμάτι πχ σε promo. Εγώ ας πούμε έχω δώσει 20 ευρά για το promo του Last Entertainment των Coroner σε CD single, χωρίς εξώφυλλο αλλά μόνο με οπισθόφυλλο απλά το σε όλη την επιφάνεια του CD έχει το σήμα των Coroner και το είδα και το ερωτεύτηκα, τώρα κάποιος δεν θα έδινε 20 ευρώ για ένα cds, άλλος μπορεί να έδινε και 50.

δεν εχω αγορασει ποτε LP…

πειραζει που βλεποντας αυτες τις εικονες ζηλευω…???

#-o