Linkin Park

Ποιά είναι η γνώμη σας για τους Linkin Park ??

Προσωπικά το θεωρώ πολύ καλό συγκρότημα (εάν και δεν είναι καθαρά rock-έχει στοιχεία και από hip-hop κτλ.) Αλλά τόσο το Hybrid Theory όσο και το Meteora είχαν αρκετά καλά κομμάτια. Περιμένω με αγωνία το καινούριο τους album τέλος καλοκαιριού !! :slight_smile:

μαλον εκανες λαθος…
δεν πειραζει καλα εκανες κ τους εβαλες στην BLACK LIST bouxaxaxa :twisted: :twisted:

Εμένα μου αρέσουν πολύ. Ίσως είναι η μόνη Nu metal μπάντα που μου αρέσει… Κι επειδή ξέρω ότι θα τους βρίσετε όλοι επειδή είναι εμπορικοί, μ’ αρέσουν ακόμα περισσότερο…

Mετακινηστε το τοπικ ρεεεεεε …

Linkin Park , θα ηθελα να τους δω παρα πολυ live , ειναι μεσα στην τριαδα των groups αυτου του ηχου που μ’αρεσουν παρα μα παρα πολυ.

Εμενα μου αρεσουν αρκετα για τον λογο του οτι εχουν ενα δικο τους στυλ και δεν αντιγραφουν κανεναν…απο την μουσικη τους δεν τρελενομαι αλλα θα την ακουσω αρκετα ευχαριστα

Αντιθέτως οι In Flames τους αντεγραψαν στεγνά στο Quiet place

οοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

οοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ[/quote]

Έλα δεν θέλω τέτοια… Αν και οι In Flames δεν το παραδέχονται (στην προακρόαση του cd από το Metal Hammer, είχαν δηλώσει ότι η χρήση keyboards είναι επηρεασμένη από Europe, δεν θέλω αμφισβητήσει, γιατί θα πέσει σκανάρισμα, παρόλο που το βραιέμαι) εγώ διαφωνώ πλήρως… Linkin Park ξεπατίκωσαν… Δεν είναι κακό. Όλοι έχουν επιρροές… Απλά είναι κρίμα κι άδικο να ντρέπεσαι γι’ αυτές…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]Προκαλώ να με κράξετε, αλλά δεν βλέπω φω γαμώτο…[/size]

Oι Εurope τους αντεγραψαν καρασταντατρτ με το Start From The Dark.

Πολύ θα ήθελαν, αλλά δεν έχουν τόσο μεγάλες δυνατότητες. ΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧ
Κουράδα το βράδυ θα πάω TEXAS. Έλα να σε δω… Σε πεθύμησα πανάθεμα σε… Παραμένεις το ίδιο όμορφος;
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αίσχος.

Αίσχος.[/quote]

Που έχεις τέτοια γνώμη

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Με συγχωρείς, εν Χαμένω Παραδείσω Τέλη, αλλά πραγματικά είναι χειρότεροι και από τους europe. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Χειρότεροι από τους Europe είναι όλοι βρε, δεν το ήξερες…;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Για τους λινκιν παρκ συμφωνω με τον Τελη(ανησυχητικο) με την μονη διαφορα οτι εμενα μ’αρεσουν(δυστηχως) κι αλλα πραγματακια απο nu metal.

CRAWLING RULES… :twisted:

Η γνώμη μου γιαα τους LP είναι η καλύτερη!Το Meteora έχει τραγούδια που γαμάνε όπως πχ faint,hit the floor,don’t stay όταν το είχα πρωτοαποκτήσει το είχα λιώσει,όμως έχω την εξής εύλογη απορία:Πώς γίνεται να περιμένεις καινούργιο album από ένα συγκρότημα που έχει διαλυθεί?Ο Shinoda τώρα έχει τους Fort Minor

Ωραία μπάντα, ωραία τραγούδια.

Λίγο ξενέρωσα πριν λίγες μέρες που διάβασα στο www.ultimate-guitar.com
συνέντευξη του Shinoda που έλεγε πως δουλέυουν πάνω στο νέο άλμπουμ και έχουν γράψει μέχρι τώρα 70 τραγούδια, θα γρέψουν άλλα τόσα και μετά θα διαλέξουν ποια θα παραμείνουν στον δίσκο!!! 8O :o :? 8O :idea: :!: :?:

Πάντως μαζί με τον Shinoda στην παραγωγή είναι ο Rick Rubin, οπότε ας του έχουμε λίγο εμπιστοσύνη.

Αλλά, 70 τραγούδια???

Θα τρελαθώ!!Τελικά οι LP έχουν διαλυθεί ή όχι?

Όχι. Είναι στο στούντιο με τον Ρούμπιν και γράφουν να έχουν ότι τους κατέβει.
1 νότα=1 τραγούδι. :evil:
Διαβάστε και μόνοι σας: http://www.ultimate-guitar.com/news/interviews/linkin_park_halfway_through_new_album.html