Linkin Park

Μάλιστα!Δηλαδή να περιμένουμε ακόμα και τα χειρότερα να υποθέσω!

Ποιός ξέρει?
Πάντως υπενθυμίζω πως ο Ρούμπιν βοηθάει και επίσης ο Σινόντα δήλωσε πως πάντοτε γράφουν πάρα μα πάρα πολλά τραγούδια πριν επιλέξουν μερικά, αλλά αυτή την φορά του δώσανε και κατάλαβε… :roll:

Δεν θα ήθελα με τίποτα να είμαι ο τεχνικός ήχου τους! :roll: :stuck_out_tongue:

Πάντως εγώ γουστάρω πολύ LP.Στεναχωρήθηκα αφάνταστα όταν άκουσα ότι διαλύθηκαν.Ελπίζω να βγεί κάτι καλό,το περιμένω με ανυπομονησία!

Oi Linkin Park einai ap’tis xeiroteres bandes ever! einai san vlakes, paizun san vlakes, einai akros emporikoi kai exun tsakothei me tus Placebo logw mias hlithias pareksigishs pou oi idioi oi Placebo agnohsan, adithetos ap’tus Linkin Park, epomenos einai kai anorimoi.

Καταρχήν όντως τοποθετήθηκε αρχικά σε άλλη κατηγορία , αλλά είμαι και νέο μέλος στο forum…Sorry…!!!
NegativeCreep δεν είχα ακούσει ότι διαλύθηκαν , τώρα το μαθαίνω βασικά … :frowning: :? :roll:

Τα είπες όλα. Δεν θα μπορούσα να το θέσω καλύτερα! :smiley: :smiley: :smiley:

Τα είπες όλα. Δεν θα μπορούσα να το θέσω καλύτερα! :smiley: :smiley: :D[/quote]
Δηλαδη το “ειναι σαν βλακες,παιζουν σαν βλακες” ειναι εμπεριστατωμενη και σωστα τοποθετημενη “δικαιολογια” για να χαρακτηρισεις ενα συγκροτημα χαλια;

Τι παει να πει “ειναι σαν βλακες;” :? Μου μοιαζουν; :stuck_out_tongue:

Ε και? Για το στυλ τους καλοι ειναι.

Προτιμώ τον βλάκα από τον πούστη… Και σε μια τελική αφού πλακώθηκαν με τους Placebo είναι Θεοί…

Οι ανθρωποι είναι για τα μπάζα. Το ξέρω, ούτε αυτό είναι “εμπεριστατωμενη” και σωστα τοποθετημενη “δικαιολογια”… αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι είναι για τα μπάζα.

Και το death/black metal είναι για τα μπάζα αλλά μας αρέσει…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Βρες πιο ευρηματικό τρόπο να τους βρίσεις να σε παραδεχτώ

Τέλη αυτό ήταν χτύπημα κάτω απ τη ζώνη… :lol: :lol: :lol:

Δε νομίζω ότι έχουν διαλυθεί απλώς ο mike δημιούργησε ένα δικό του group γιατί η μουσική που ήθελε δεν ταίριαζε με το στυλ των linkin park…πάντως,εγώ έχω διαβάσει ότι όλοι μαζί ετοιμάζουν νέο δίσκο…
Τελοσπάντων…τους θεωρώ πολύ καλό συγκρότημα…έχουν το δικό τους στυλ,ωραία μουσική,εξαιρετικά φωνητικά και ωραίους στίχους…

socrates είσαι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ!

Εγώ πάλι γιατί νομίζω ότι πέρα από 2-3 τραγούδια σε κάθε δίσκο, που ακούγονται από τον Kiss FM-όλα τα υπόλοιπα είναι ίδια μεταξύ τους? Δε λέω ευχάριστα τα ακούω…Αλλά μόνο αυτά τα 2-3 τραγούδια, στα υπόλοιπα με πιάνει ο ύπνος.

Έτσι είναι!Την δικαιολογία ότι είναι εμπορικοί δεν τη δέχομαι.Άν γουστάρεις να ακούσεις ένα συγκρότημα το ακούς κ δεν σταματάς να τους ακούς επειδή έγιναν εμπορικοί.Επίσης οι LP είναι διαφορετικοί,έχουν δικό τους στυλ και μόνο και μόνο γι’αυτό αξίζουν!Βέβαια απόψεις είναι αυτές απλά να μην κράζουμε συγκροτήματα μόνο και μόνο επειδή δεν γουστάρουμε τις φάτσες τους!

Ε, πάντως κι εδώ που τα συζητάμε, δε λένε και τίποτα ιδιαίτερο από εξωτερική εμφάνιση… :stuck_out_tongue:

emena h eksoterikh emfanish twn sigekrimenwn de me noiazei katholu, apla simvalei ston hlithio hxo tus kai tus kanei akoma xeiroterus. ama itan na me enoiaze h eksoterikh emfanish kathe sigrotimatos ute AC/DC tha m’aresan ute oi Stones ute polloi alloi pou theorudai asxhmoi simfona me ta simerina stadar.

Γιατί ρε συ?Εμένα πάντως ο Rob Βourdon μ’αρέσει πολύ!

Γιατί ρε συ?Εμένα πάντως ο Rob Βourdon μ’αρέσει πολύ![/quote]

Kι ο chester δεν είναι άσχημος… :slight_smile:

Βρε παιδάκι μου μην κολλάς στη φράση! Άμα ήταν να άκουγα όποιον είναι ωραίος τότε δε θ’άκουγα metal, θ’άκουγα Νίνο…(λέεεμε τώρα ωραίος)