Linkin Park

Εσύ δεν είχες πεί ότι θα τα παρατήσεις στο 666ο post? False Spammer, δεν αξίζεις να είσαι Power Ranger.

Την απάντηση θα την βρεις στο 666ο post μου,στο βαριέμαι πείτε ότι σας κατέβει"

Α,ΡΕ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΗΔΕΙΕΣ

με την αδεια του μακιντος απαιτω να σταματησει το σπαμ στο τοπικ μου.πηγαινετε στο οφ τοπικ παρακαλω!:slight_smile:
περα απο την πλακα,για να απαντησω και στον νοντι,ισως μερικα απο αυτα να εχουν μπει στα lp underground που κυκλοφορουν κατα καιρους…αλλα κατι μουφες που βρισκεις στο λαιμγουαιρ δεν ειναι λπ…

μου είχαν πασάρει το qwerty για τραγουδι του ΜΤΜ, αλήτες.

λολ!νταξει ηταν ενα χρονο πριν…στο προτελευταιο λπ αντεργραουντ!πως κανεις ετσι?το κλασικο ειναι linkin park-bring me to life!#-o #-o #-o

Ακούστικ?

dust in the wind acoustic!φλωροι!παω να φορεσω τα δερματα και τις αλυσιδες μου και να το παιξω mr mamao.
aaaaarggggggh

καλα το dust in the wind που το πας???ελεος η παραπληροφορηση…

Ωραία είστε εδώ!

Ει εσύ μη σπαμάρεις.

Επειδή είσαι ο μπλε πάουερ ρέηντζερ μην το παίζεις ανώτερος ε.

Καλά αφού δεν ακούς lp,για κάνε την σιγά σιγά.

ετσι ντεντ!οσοι ακουνε λπ επιτρεπεται να γραφουν εδω!εκτος και αν ειναι παουρ ρεντζερ οποτε κανουμε μια υποχωρηση.γραφε ρετς!:slight_smile:

Δηλαδή εδώ πέρα πρέπει να λέμε πόσο τέλειοι είναι οι LP; Καλά που το πες να κάνουμε ένα θρεντ που θα γίνονται συζητησεις (και που θα 'ναι και όλων).
Σου μιλάω σαν power ranger σε κοινό θνητό, φρόντισε την πορεία σου.

Μα το να ακούς ένα συγκρότημα δε συνεπάγεται με το να τους εξυμνείς στο topic.Περιόρισε λίγο τις μαγκιές ως ranger,κατέχουμε μια δύναμη και έχουμε υποχρέωση να τη χρησιμοποιούμε μόνο για το καλό του forum.

ρε ρεντζερς ηρεμιστε λιγο!!
εννοειται πλακιζουμε!ολες οι γνωμες ειναι δεχτες και μαλιστα καλοπροαιρετες!αρκει να γινονται με σεβασμο στον ελληνα συμφορουμιτη!

Ναι αλλά για τιμωρία θα αναγκαστώ να της πάρω τα κλειδιά του zord.

ξερω προσωπικα τον son goku οποτε προσεχε τι λες…

ο καθενας μπορει να λεει την αποψη του χωρις να προσβαλει τον αλλο.ενα δεν μου αρεσουν αρκει,αλλα σωπα ρε τρου(οχι εσυ) που θα πεις οτι ειναι για γυναικες και γκει.μεταλα.

ΡΕ σεις αν θελετε οριστε τα ορια της προσβολης.με το να πεις οτι η μανογουορ ειναι καραγκιοζηδες και ακουνε μονο βλαμμενοι εγω δεν νειωθω να προσβαλομαι.ειναι η γνωμη σου και δεν θα κανω λογοκρισια στην γνωμη σου.και να σου πω και κατι?εγω ειμαι γενικως κατα των μπαν.οπως επιτρεπω στον καθενα να μου λεει οτι θελει ετσι αποκτω το δικαιωμα να λεω οτι θελω.ας μην ειμαστε τοσο μιγιαγκιχτοι.αλλωστε οτι και να πω εγω δεν θα σου αλαξω αποψη ουτε και θελω.