Linkin Park

Κι εμείς κατά των μπαν είμαστε αλλά αυτό που κολλάει?

κολαει στο οτι οταν προσβαλεις καποιον τρως μπαν.αρα αν ο καθενας προσβαλεται επιδη εγω λεω οτι οι λινκινκ ειναι ντιντιδες αυτο ειναι λογος για μπαν.αφου υπαρχει στον κανονισμο του φορουμ.ασ μην προσβαλομαστε λοιπον με ολα και ας εκφραζομαστε ελευθερα εντος των καθορισμενων πλαισιων (παρολο που δεν ειναι ιδια για ολους)

Ναι,μόνο που άλλο είναι να πεις τη γνώμη σου για το συγκρότημα(ακόμα κι αν δεν σ’ αρέσει και τους βρίσεις - είναι κάπως ανεκτό τέλος πάντων) και άλλο να βρίζεις αυτούς που ακούνε.

damnation δεν θα μου αλλαξεις γνωμη αλλα.αυτη ειναι η αποψη σου και ειναι σεβαστη,ουτε εγω θα προσπαθησω να σου αλλαξω γνωμη.εσυ μπορει να μην προσβαλεσαι οταν σε βριζουν αλλα εγω προσωπικα προσβαλομαι οταν αφηνεις υπονοιες για γκει και ανωρικα γυναικακια.

νομίζω ότι τέτοιες δηλώσεις του στυλ “η τάδε μπάντα είναι για αδελφές και γυναίκες” μόνο καλό πρόσωπο για την metal σκηνή δεν δείχνουν αγαπητέ damnation. ούτε εμένα μου κάνει το συγκεκριμένο συγκρότημα αλλά σέβομαι τον κόσμο που τους ακούει.

αυτο απο που προκυπτει??απο που και ως που?
μονος σου πηρες αυτο το δικαιωμα.μπορω εγω δηλαδη να ξυπνησω μια μερα με το δικαιωμα του βριζω οποιον θελω!δεν ειναι ολα θεμα δικαιωματων αλλα κοινης λογικης φιλε.

δεν νομιζω να ενδιαφερει αλλον αυτη η συζητηση!γιαυτο και προτεινω να σταματησει εδω…

πιστευω αξιζει να το ποσταρω…

ρε πουστη μου να μην γινει τετοιο σοου και δω…

εχω σταματησει να ακουω linkin park αλλα ψηφισα το μετεωρα μονο κ μονο επειδη ειναι ελληνικα!!!

Διχάζομαι μεταξύ meteora και hybrid theory…Θα πω μαλλον το πρωτο λογω Numb και Βreaking the habbit…αλλα και παλι…:-k

Hybrid theory γιατι ειναι το πρωτο linkin park που ακουσα.Ενα καλοκαιρι πολυ παλια το ειχα λιωσει.

γτ συνηθως τα καλοκαιρια ακουγεται πιο πολυ??το χω ακουσει και απο αλλους.

lunatic επρεπε να υπαρχει και μια επιλογη που να λεει και τα 2!!

πολυ καλο γκρουπ,απο τα αγαπημενα μου.Ειναι μαγκες γιατι εχουν καταφερει να αρεσουν σε κοινο με διαφορετικα ακουσματα(ροκ,ραπ,ποπ)και πιστευω πως αποτελουν καλο πρωτο ακουσμα για αυτους που θελουν να μυηθουν στον σκληρο ηχο.

Παλιότερα τους άκουγα αρκετά (το Meteora τα έσπαγε κανονικά), αλλά μετά χώθηκα και σ’ άλλα ακούσματα που με εξέφραζαν περισσότερο και τους “παράτησα”-είχαν παραγίνει mainstream για τα γούστα μου. Τους θεωρώ όμως από τα καλύτερα γκρουπ στη nu metal σκηνή, και σίγουρα προτιμώ να ακούσω αυτούς παρά οποιοδήποτε άλλον mainstream καλλιτέχνη…

Μακάρι να μην είχαν βγάλει ποτέ τον τελευταίο δίσκο. Είναι σκατά.
Επίσης, ο αγαπημένος μου δίσκος τους είναι το Meteora.
Επίσης, θέλω να βγάλουν αναλόγου ύφους δίσκο ξανά.

πολυ σωστος.κυριως στο μπολντ!!

λες απαγορευμενες λεξεις και εννοιες τωρα…χεχε!!:p:p

πιστευω το εχεις παρει με κακο ματι.
οσον αφορα στο δευτερο “επισης”,συγγνωμη που θα σε στεναχωρησω αλλα αυτο το υφος που τους μαθαμε το ξεχναμε…και για μενα καλα κανουν και δεν πισωγυριζουν σαν καποιους αλλους…:-s:roll:

να και κατι νεο!!νεο λαιβ αναμενεται!!

Linkin Park Updatespacer

spacer

VOTE FOR THE NAME OF THE NEW LIVE CD/DVD

Linkin Park needs your help to pick the name of their new live CD/DVD! After reading through all the suggestions from fans, the band has narrowed it down to their five favorite titles! Head over to LinkinPark.com right now to vote on your favorite!

The final five are:
Linkin Park: Midnight In Milton Keynes
Sunset Revolution: Linkin Park Live In The UK
Road To Revolution: Linkin Park Live
Revolution In The Iron City: Linkin Park Live
Revolution in the UK: Linkin Park Live

Να βοηθήσω στην εύρεση ονόματος. Pile of crap. Πιασάρικο ακούγεται.

μπα!προτιμω το “me klepsan poulwntas mou 30 e cd”
αντε καληνυχτες!

30 euro κάνουν τα cd των LP!?!?!?!? Κανονική κλεψιά λέμε!

Χααχαχαχαχ !! Έλεοφφφ ! 30 ευρώ ? ντάξει εγώ είχα πάει Μετρόπολις Ακαδημίας και όπως ψαχνόμουνα κοίταξα το Hybrid και το χε γύρω στα 19 ευρώ !! έλεος … άμα είχε 7,5 θα το παιρνα…

Suck My Salami είναι ο καλύτερος τίτλος πιστεύω για το DVD τους…