Πυξ Λαξ live report

ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ Κ ΝΑ ΧΕΙ ΤΣΑΜΠΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

είπε η Chrysa Drakopoulou που ακούει edguy

:lol: [B][I]KAI STIN TELIKI EISTE MIA TRIXA APO TA MALLIA POU EIXE O KLAUS TO 70[/I][/B] :lol:

Mary Bunny Vourkoutiwti ·
Οχι μονο στις πανω κερκιδες αλλα γενικα ο ηχος ηταν απαραδεκτος!
Like · Reply · 18 hours ago

αυτό λέμε και εμείς γενικά ο ήχος των πυξ λαξ είναι απαράδεκτος. γενικά

χαχαχαχαχαχαχα

Σε σχέση με τους σκορπιονιστές είμαστε πιτσιρίκια όμως ρε συ. Ούτε στη σύνταξη έχουμε βγει, ούτε γκρινιάζουμε για τα “ντάμπα ντούμπα” που ακούν πλέον οι νέοι και προωθεί το rocking.gr και ούτε μας αρέσει να μαζευόμαστε με τους ομοίους μας και να ακούμε τις γάτες μας να νιαουρίζουν (Meine)!!! :stuck_out_tongue:

Σωστός :thumbup:

πόσο μυαλό μπορεί να 'χει ο έλληνας ρε γαμώτο; πάρτε το και λίγο σοβαρά πέρα από την πλάκα, η ελλάδα έχει σοβαρό πρόβλημα:!:
και γω θα καύλωνα άμα έγραφα ένα τέτοιο κείμενο και ερχόντουσαν όλοι αυτοί από κάτω και γράφανε τέτοια γελοία σχόλια! :lol:

!ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ ΚΑΛΟΠΙΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΝΤΙΝΤΙ

Δήλωση την Χρύσας Δρακοπούλου για τους συντάκτες του ροκινγκ
Σας είχαμε καταλάβει παλιο ΝΤΙΝΤΙδες :stuck_out_tongue:

πείτε ρε πόσα πέρνετε απο την ντιντι!!

οι ντιντίδες κανουν παρτυ μεσα στο rocking. mods και members.

EISTE MIA TRIXA APO TA MALLIA POU EIXA O KLAUS [B][I][U]TO 70[/U][/I][/B]

αυτο με γονατησε :roll:

Τρελό γέλιο τα σχόλια των “Σκορπιονιστών” κάτω από την κριτική του Λουκιανού, ειδικά αυτό που κάνει και αναφορά στο ποιός μαζεύει περισσότερο κόσμο στα πάρτυ του! #-o

Μας έχουν λέιψει τέτοια σχόλια στο φόρουμ, κάντε κάτι να τους φέρετε πίσω! :lol:

Καλά τα σχόλια από κάτω δεν παίζονται…

Εχει διαφορα ομως το να καβλωνεις αφου γραψεις ενα κειμενο επειδη σκασανε τετοια σχολια αποχαμω απο το να γραφεις ενα τετοιο κειμενο επιζητωντας να σκασουν τετοια σχολια για να καβλωσεις. :-k

Δηλαδή θεωρείς πως ο σκοπός του κειμένου ήταν το να πάει ο κάθε καμένος και να κάνει σχόλια από κάτω; :lol:

Το κείμενο καθαυτό όχι, ήταν αρκετά καλό και σε ένα καλό κείμενο δύσκολα πάει από κάτω ο οποιοσδήποτε “καμμένος” να γράψει ηλίθια σχόλια. Η αναφορά στους σκόρπιονς όμως ήταν 100% στοχευμένη σε αυτό.

Εχμ, ίσως να μην είναι καλό το κείμενό μου για τις συναυλίες του Waters, αλλά διαβάζοντας μερικά σχόλια από κάτω πραγματικά απορώ ποιο κείμενο έγραψα. Κάποιους δεν τους πιάνεις πουθενά.

Ε, παρέλειψα να αναφέρω το “καλό κείμενο με την οπτική όμως του οποίου να συμφωνεί και η πλειοψηφία”. :smiley:

Πολύ καλό και το δικό σου για Waters btw. :wink:

Κι εντάξει, εγώ το χω ξαναγράψει ότι η δυνατότητα για σχόλια παρότι θα πρεπε θεωρητικά να λειτουργεί θετικά, καταλήγει να καταστρέφει τη σελίδα του κειμένου.

Κάτω τα χέρια από τους Σκορπιούς :!:

100%? Τέλος πάντων. Συμφωνώ τουλάχιστον με εσένα πως τα σχόλια από κάτω των σκορπιονιστών “καμμένων” είναι ηλίθια και το κείμενο ήταν καλό.

Last but not least, γιατί διάβασα και το racoon και το κείμενο για τον Waters (όλα πολύ καλά κείμενα, αλλά νομίζω πως το να το λέω εγώ δεν έχει και καμιά ιδιαίτερη αξία). Όσο κι αν αγαπάνε κάποιοι μια μπάντα, δε γίνεται να δίνεται ασυλία στις αγάπες τους και να λογοκρίνουν οι συντάκτες τους εαυτούς τους όταν θέλουμε να γράψουμε κάτι μη θετικό για αυτές. Ο συντάκτης οφείλει να γράψει αυτό που θέλει και πιστεύει και να μη σκεφτεί πως από κάτω 5-6 θα κάνουν αστεία σχόλια και προσωπικές επιθέσεις και άλλοι θα τον κατηγορήσουν δημόσια πως το έγραψε για να “καβλώσει με τα σχόλια”. Εγώ τουλάχιστον ως αναγνώστης, αυτό περιμένω να κάνουν οι συντάκτες που διαβάζω. Αν και θα του τα πω και in private, πολλά μπράβο κι από εμένα σε Σακκαλή για το κείμενο για τον Waters. Βασικά, για μένα δείχνει και το πόσο καλά ξέρει το The Wall ως έργο, για να μπορεί να του κάνει τέτοια σφαιρική κριτική.

(και δεν έμεινα να αναρωτιέμαι σαν χάνος, αν εγώ στη Ζυρίχη είδα διαφορετικό show :p)

έντιτ: για να μη νομίζει κανείς πως την λέω στον ΚρισΠ.

Τέλος πάντων, αυτό που ήθελα να πω είναι ότι 100% το ξερε ο μόντε ότι με αυτή την αναφορά στάνταρ θα σκάσουν τα καμμένα σχόλια από κάτω.

Το “στοχευμένη” πάει στο ότι μπορούσε και να μην το γράψει σε ριπόρτ για τους Πυξ Λαξ, το κείμενο θα το ίδιο καλό και χωρίς την αναφορά σε Μάηνε.

Αλλά και πάλι, ξαναλέω, ότι εγώ δεν το βρήκα ενοχλητικό ή οτιδήποτε.