Πυξ Λαξ live report

αναφορικά με τα σχόλια: δυστυχώς αυτό που παρατηρούμε όλο και περισσότερο είναι ότι όλο και πιο πολλά άτομα διαβάζουν “διαγώνια”: απομονώνουν λέξεις, επηρεάζονται από τα σχόλια από κάτω και σχολιάζουν/απαντούν σε πράγματα που δεν γράφτηκαν καν! 8O #-o πως να γουστάρεις, όταν ο κόσμος σε βρίζει για κάτι που δεν έγραψες ? :lol:

αναφορικά με το σχόλιο για σκόρπιονς: στη συναυλία σκεφτόμουν πόσοι πολλοί τραγουδιστές δίνουν ρεφρεν στο κοινό. το έκανε και ο ozzy, το έκανε και ο hetfield, το έκαναν κατά κόρον κ οι πυξ λαξ. το κάνουν και οι σκόρπιονς, και όποιος τους έχει δει, το ξέρει. δεν υπάρχει καμία εμπάθεια, και δεν υπάρχει καν πλάκα: αυτά πέθαναν καιρό πριν, όταν “έπεσαν οι μάσκες” για τους πιο παλιούς :smiley: facts are facts όμως και η ιστορία γράφει. δεν θέλω να πέσω στην λόμπα να γράφω αγιογραφίες για να διαβάζει ο κάθε φανμπόης εκεί έξω και να συμφωνούμε. γράφουμε την γνώμη μας, την τεκμηριώνουμε όσο μπορούμε, με κάποιος θα συμφωνήσουμε και με άλλους όχι. τώρα αν αυτοί οι κάποιοι εκτίθενται με τα άκυρα/χαζά σχόλιά τους, ε δεν ευθύνομαι εγώ. :roll:

Εγω εχω μια απορια, αν μπορει καποιος να μου τη λυσει. Τι τους κοφτει ολους αυτους που κραζουν ποσοι πηγαν στους Πυξ Λαξ;

γιατι θα μπορουν να λενε οτι πηγαν σε “ροκ” συναυλια με μολις 11 ευρω…:stuck_out_tongue:

σοβαρα τωρα εμενα με πειραζει λιγο οτι μαζεψαν τοσο κοσμο ενω μπαντες που πραγματικα αξιζουν κ εχουν χρονια ιστορια στο κουρμπετι παιζουν σε μισοαδεια κλαμπ… θα μου πεις γουστα ειναι αυτα, κ θα εχεις κ δικιο… αλλα με πειραζει…

Χμ, κι εμενα θα με πειραξει εαν απο τη μια μου εχουν ζαλισει τα @@ οτι δεν ερχονται φρεσκα ονοματα κι απο την αλλη σε ενα καρο live του δεκαευρου (με ξενα σχηματα) βλεπουμε να πατανε 70 ατομα. Αλλα αυτο προφανως εχει να κανει με αλλα πραγματα.

Anyway, εγω τουλαχιστον δε δινω προσοχη σε κατι οταν δε μου αρεσει εξ ορισμου. Πυξ Λαξ πχ. Η φαση τους μου ειναι τελειως αδιαφορη, ανηκουν σε ενα ειδος το οποιο προσωπικα δεν ακουω. Τωρα γιατι καθεται κι ασχολειται ο κοσμος… μαλλον δεν θα το καταλαβω ποτε.