Liverpool

τρελαμενοι με την ομαδαρα ελατε να ενωθουμε να παμε για το 6ο ευρωπαϊκο . Φετος παντως εχω μεγαλες φιλoδοξιες για τη liverpool και μακαρι να βγω αληθινος . με Javier Mascherano , Ryan Babel και Fernando Torres , την βλεπω πολυ ενισχυμενη την ομαδα .

To κακο με τη Λιβερπουλ ειναι οτι απο ομαδα που επαιζε μπαλαρα πριν 25-30 χρονια, εχει μετατραπει σε ομαδα ξυλοκοπων που προσπαθει να παρει τα ματς στις προσωπικες μονομαχιες…

Ειμαι Arsenal αλλα τη γουσταρω αυτην την ομαδα μονο και μονο για το “You’ll Never Walk Alone” απλα ανατριχιλα!!:respect:

Φετος την παω πολυ (λογω Torres κυριως,αλλα και Gerrard,μεγαλος παιχτης) ενω και στο ματς με την Τσελσι που την ειδα μου αρεσε,πολυ περισσοτερο απο τα μπλε ανθρωπακια του Μουρινιο.

Θα την παιρνω και στο Pro φετος.Σιγα σιγα θα γινει λατρεια :-s

Τελεια ομαδα απο αποψη παικτων.

Αυτο που θελουν σαν τρελοι ειναι το πρωταθλημα αλλα δν τους βλεπω να το παιρνουν.

Σε 1-2 χρονια παντως θα εχουν φτιαξει μεγαλη ομαδα.

Μασκερανο,Τορες,Μπαμπελ ειναι παικταραδες και θα γινουν πολυ καλυτεροι.

Αν και είμαι Μάντσεστερ, την πάω τρελά αυτή την ομάδα.
Έχουμε και αδελφοποιημένους οπαδούς.

Ουστ!! Από τις πλέον αντιπαθητικές ομάδες!![-X

μιλανεζος μιλανεζος πουλακι μου???:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: Μιλανέζος και ¶ρσεναλ! :stuck_out_tongue:

πως σε καταλαβα εεεε?? πολυ δυσκολο :lol: :lol: :lol: :lol:

παντως την αρσεναλ μονο και μονο για τον ανρι την συμπαθουσα πολυ σαν ομαδα.

Αν και οπαδός της Nottingham (μην βαράτε) δηλώνω και εγώ την συμπάθεια μου για τη Liverpool…:smiley:

Καλη ομαδα η LIVERPOOL αλλα εχει μολις 5 ευρωπαικα…Καποιοι αλλοι εχουν 7…ονοματα δε λεμε,οικογενειες δε θυγουμε…!

@rasputin μην βεβηλωνεις το thread σε παρακαλω . δεν αρχολουμαστε με την ομαδα των ακροδεξιων της Ιταλιας.

Αν και στην Ιταλία είμαι Λιβόρνο και η Μίλαν μου είναι εντελώς αδιάφορη, εδώ οφείλω να την υπερασπιστώ. Η φασιστοομάδα της Ιταλίας είναι η S.S. (κρυφή σημασία έχουν αυτά τα αρχικά :lol: ) Lazio.

αλλο η lazio φιλε μ και αλλο milan . ξερεις γτ το μιλανο εχει 2 σωματια . γτ πολυ απλα η μιλαν εδιωχνε τους ξενους απο τα ροστερ την και ετσι επειδη αντιδρουσαν μερικοι απο την διοικηση την τοτε μιλαν , δημιουργηθηκε η international η αλλιως Inter.

Δικιο στον SHARUMAN για την LAZIO…δεν βεβηλωνω το thread απλα λεω τη γνωμη μου για την LIVERPOOL…εγω δεν ανεφερα καποια αλλη ομαδα…
Kαλα ρε Sharuman εισαι σε καμια χωρα καποια πιο μεγαλη ομαδα??

Αυτο που ειπε ο Sentient ειναι η αποδειξη για το ποια ειναι η αυθεντικη ομαδα του Μιλανου…αλλα ας μην βγαινουμε of topic…

Ναί. Στην Ισπανία Barcelona.:slight_smile:

A ok…

Απαιτω επιστροφη ζεραρ ουγιε…:lol: (πλακα κανω) Τωρα που πηραν τη Liverpool αυτοι οι λεφταδες και με δεδομενο οτι το νεο γηπεδο θα γινει οταν πρεπει βλεπω τη Liverpool σε 2-3 χρονια να φτιαχνει πολυ καλη ομαδα και επιβαλεται να παρει κ αλλους καλους παικτες, ευτυχως εφυγε ο μπουντεβαιν ζεντεν…:stuck_out_tongue: Παντως φετος θα το παλεψει για πρωταθλημα αλλα δεν το βλεπω…