Liverpool

Ε προφανώς. Σιγά μην το παίξω και διπλωματία μετά από 0-2 μες στο Άνφιλντ.

Το λάθος μου (απ’ ότι φάνηκε) ήταν ότι ήμουν ψύχραιμος και διαλλακτικός, επειδή συμπαθώ τη Λίβερπουλ. Κανονικά έπρεπε να αρχίσω τις καφρίλες όπως θα έκανα σίγουρα αν στη θέση της Λίβερπουλ ήταν καμιά Άρσεναλ. Τότε θα τους έβλεπες όλους εδώ μέσα να ποστάρουν με σπασμένο καπς λοκ και να ζητάνε κεφάλι Γράκχου στο πιάτο.

Μια χαρά το πάτε…μέχρι το βράδυ θα έχουμε περάσει σε ποσταρίσματα και το θρεντ του Ολυμπιακού…

Α μωρή ομάδα…

Εγώ τοξικέ στο χω ξαναπεί. Εσείς οι ΓΑΥΡΟΙ - για όποια ομάδα (σας) κι αν γράφετε - ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟ Ν’ ΑΓΙΑΣΕΙ.

Εγώ θα ήθελα να ξέρω τι σου έκανε η Άρσεναλ και την έχεις άχτι. :frowning:

Από μένα έχεις το ελεύθερο να αγιάσεις…

Γράκχος ο αγιασθείς εν φόρουμ…:stuck_out_tongue:

Να κάνουμε και περιφορά της εικόνας…

Άστο, είναι ολόκληρο βιβλίο αυτό. :lol: Από κοντά μπορώ να σου κάνω καμιά ανάλυση.

Κολλήματα είναι αυτά πάντως. Εδώ τα σκαουζερίνια μου ας πούμε δε θέλουν να βλέπουν ούτε ζωγραφιστή τη Γιουνάιτεντ, το αντίστροφο ισχύει και για τους κοκκινοδιάβολους, κάποιοι άλλοι απλά βλέπουν εφιάλτες με Τσέλσι και Μουρίνιο - ε, κι εγώ μισώ μέχρι θανάτου Άρσεναλ και Τότεναμ. Τι να κάμω.

Και τώρα τέλος, βαρέθηκα να ασχολούμαι με άτομα που δεν ξέρουν ούτε να χάνουν, ούτε να παραδέχονται την ανωτερότητα του αντιπάλου. Έχουμε και ημιτελικό C.L. εμείς.

Για άλλη μια φορά, περαστικά σας, honest apologies που σας το κόψαμε, και καλή δύναμη στις κατάρες.

Καλά τι να μου αναλύσεις, αφού το πρόβλημα σίγουρα θα είναι ότι η Άρσεναλ κάποτε έπαιζε καλό ποδόσφαιρο. :lol:

Είπε και Τότεναμ ρε, είχανε μάλλον διαφορές λόγω κοινής καταγωγής από Λονδίνο!! Αυτά τα παιδικά χρόνια αφήνουν απωθημένα!

Έχεις δίκιο ρε Παντέλο, πολύ ανώριμο. Καμία σχέση με σας εδώ τους Λιβερπούλιανς π.χ. που κατανοείτε ότι ως μη-Αγγλοι οπαδοί δεν έχετε τίποτα να χωρίσετε - oh, I dunno - από τη Μάντεστερ Γιουνάιτεντ… :roll:

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

καπακια ρουφηξαν 2 τα μαλακισμενα

Αντιο.

ειναι ικανοι να το κανουν ακομα πιο δραματικο . να μειωσουν σε 2-3 και στα τελευταια λεπτα να χασουν καποια μεγαλη ευκαιρια που δεν θα φερει την ισοφαριση.
Κριμα για την γκολαρα στην αρχη…

^^ :")

έλα drenie δικό σου

edit: Ξερνάω με τις καθυστερήσεις στα πλάγια. Δεν μπορεί να δώσει αλλαγή ο διαιτητής;

εγω φταιω ; αφου φαινοταν . απλα δεν εκαναν καμια μεγαλη ευκαιρια στο τελος.

δεν ειχαν κανενα νοημα οι καθυστερησεις. Δεν έδειχναν διάθεση να πιέσουν και οι αλλοι ψηλά.

κριμα κριμα κριμα.

…πιστεύω ότι θά’χουμε ανατροπές μέχρι το φινάλε του πρωταθλήματος:):!:

Σημερα τελειωσε το πρωταθλημα εκτος αν αυτοκτονησει η Σιτι

Αλλα 6 σημερα (και 5-6 με Νιουκαστλ) κι η κουπα ειναι δικια μας. 8)

εδιτ, χαχα για παμε, αλλα 4 θελω :stuck_out_tongue:

Αυτή η Liverpool και η Ατλετικο Μαδρίτης την παλεύουνε…?