Liverpool

αυτος ποσα γκολ εχει βαλει φετος σε ολες τις διοργανωσεις? σοβαρα ρωταω γιατι βαριεμαι να ψαχνω

πληθυντικός?!! γιατί?!!

edit> φακ. μου χαλασε το αστειο. εχει βαλει και ενα ευρωπη.
2 συνολο.(κανενα στο πρωταθλημα)

*εκανα και 2ο ποστ… συγνωμη. αρρωστος

ωραιο ματς σημερα!!
καλα ο Μπαλοτελι μεχρι τωρα δεν ειχε σκοραρει?

Τζόκερ, δεν σε χάλασε η ομάδα σου σήμερα. Στο είχα πει ότι έχετε ανέβει και είναι πολύ πιθανό να τους κερδίσετε. Ο κακός χαμός γίνεται για την τετράδα.

http://www.sport-fm.gr/article/o-mpaloteli-eklepse-to-penalti/2940655

Λατρεία.

Και που να πάει άμα φύγει δηλαδή; Σε καμιά Γιουβέντους ίσως;

LIVERPOOL IST KRIEG

Τι καλά παιδιά που είστε φέτος :smiley:
God bless ya!

ΤΟ ΛΙΜΠΙΖΕΣΤΕ???

[SIZE=3]ΤΟ ΛΙΓΟΥΡΕΥΕΣΤΕ???[/SIZE]

Ερχομαστε και μεις σιγα σιγα σαν το αεκακι

σιγα μην πανηγυρισω που δινω το πρωταθλημα στο μουρινιο

θα το έπαιρνε έτσι και αλλιώς η τσέλσυ. ο Γιάγια φέτος είναι άλλος παίχτης και παρά το ανέβασμα του αγκουέρο, έχει επηρεάσει πολύ την σίτυ αυτό. εμείς με μια χαφάρα στη θέση του απλά τίμιου ουαλού ανεβαίνουμε επίπεδο

Γνωστά αυτά ρε παιδιά, μην τα λέμε κάθε χρόνο

[SPOILER]

[/SPOILER]

Ηταν φτωχό το θρεντ χωρίς εσένα…

Χαμογελακι κορακα στο πεναλτι (οχι οτι επηρεασε το αποτελεσμα) ηταν ολα τα λεφτα.

Κατι αναμεσα σε ενοχη απολαυση και “παμε ρε μαγκες”. :lol:

Πας καλά μωρέ, αφού ήταν πέναλτι.

Ε ναι βασικά μόνο εμείς θα μπορούσαμε να κάνουμε έστω και την παραμικρή αναφορά στη διαιτησία μετά απ’ αυτό το παιχνίδι

Μπήκα απλά να γράψω ότι ο Τζέραρντ μετά τα σημερινά και τις αντρίκειες δηλώσεις του θα ‘πρεπε να κάνει κάθε υγιή ποδοσφαιρόφιλο να αισθάνεται ακόμα μεγαλύτερο σεβασμό. Κρίμα γι’ αυτόν τον παίκτη που δεν θα σηκώσει πρωτάθλημα, τουλάχιστον όπως φαίνεται.

Και για να μην ξεχνιόμαστε, τέτοιο παστέλι σαν το σημερινό στη Γιουνάιτεντ είχαμε να δούμε απ’ το ψαλιδάκι με τη Σίτι μου φαίνεται…

Ρε τι λες, χάζεψες;

Σεβασμό σε ποιον; Στον απόλυτο hater, που δεν μπορεί να χορτάσει σφαλιάρα από τη United -πάλι, πόσα χρόνια πια αυτή η κολώνια-, για ποιες δηλώσεις; “Απογοήτευσα τους οπαδούς μας” που με έχουν για θεό και αποδεικνύω πάλι πόσο απών είμαι στα ζόρια; “Προσπάθησα να πηδήξω για ν? αποφύγω το τάκλιν, είδα τις τάπες του και αντέδρασα λάθος.”

Κοροϊδευόμαστε και μεταξύ μας;

Πστ, οι δικοί του, πείτε του να μη φύγει, έχει και του χρόνου παστελάκι στο εξοχικό, μείνε να γράψεις ιστορία εμβληματικέ αρχηγέ:!: Μπορεί να χρειαστεί να ρίξεις κανένα μπουσούλημα πάλι!

Ξέχασες μια σημαντική διαφορά νομίζω, ότι ο Leviathan δε συμμερίζεται το δικό σου μίσος, αντιθέτως έχει δηλώσει δημοσίως ότι σέβεται τη Λίβερπουλ. Δεν είναι σαν εσένα που προτιμάς εμάς. :stuck_out_tongue:

Εγώ τον Στίβι Τζι τον σέβομαι, αλλά έχει τελειώσει ως ποδοσφαιριστής. Και δυστυχώς γι’ αυτόν, όταν κρεμάσει οριστικά τα παπούτσια του, δε θα έχει και πολλά να κρατήσει απ’ όλα αυτά τα χρόνια. Θα καμαρώνει για πάντα για το κατόρθωμα της Πόλης, πες και για τη λατρεία των οπαδών της ομάδας του, αλλά μέχρι εκεί. Οι συνεχείς αποτυχίες του εντός συνόρων θα τον στοιχειώνουν για πάντα, θα μείνει μ’ αυτήν την πίκρα. Είναι σα να λέμε ο Λυμπερόπουλος ή ο Ντέμης της Αγγλίας.