Liverpool

1 Like

Καλο, ελα ρε Κλοπ μεταλλα… Πρεπει να παρει για βοηθο του τον Κωφιδη.

1 Like

Α μωρη αρρωστια, τυπικαλ.

Δεν πειράζει. Η δική μας πίστη δεν κλονίστηκε :slight_smile:. Θα πετύχει ο Klopp.

Αυτή η σιγουριά θα σε φάει Παντελή.

Οι κούπες στην Αγγλία φέτος. Κλαίω…!!!

:laughing: :laughing: :joy:

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18765604_1547531055258690_6031403874184511720_n.jpg?oh=e91971cf7a0dfccb9cd0df1927fa9af7&oe=59AE3AEE

2 Likes

Βγηκαμε CL. Θα δουμε τι κινησεις θα γινουν το καλοκαιρι.

Δεν λες και ότι τελικά έχει κάνει κινήσεις η Λίβερπουλ… Ουσιαστικά έχει πάρει τον Σαλαχ (εξτρέμ) και τον Ρομπερτσον (αριστερό μπακ)… μονο…
Θα φύγει και ο Κουτίνιο… τραυματίστηκε και ο Λαλλανα… αστα να πανε

Ναι, δεν ειναι πολυ καλα τα πραγματα. Ο Κοουτινιο γαμιεται, αμα θελει να φυγει τοτε να τον πουλησουνε τον μαλακα, αλλα οσο ακριβοτερα γινεται.

Για να δούμε τι θα δούμε σήμερα

Μέχρι τώρα μπόμπα πάει

4αρα στην Αρσεναλ για πλάκα! Επόμενη είναι η City

Αν ισχύει η πρόταση των 160 για τον Κοουτίνιο, ας τον δώσουν να τελειώνουμε.

1 Like

Ανάποδα πήγε τελικά… 5

αχαχαχ αστα να πανε αμυνα απο τα lild ρε εσυ .Ανυπαρκτη liverpool

Αυτή η ομάδα δε θα σηκώσει ποτέ κεφάλι . Μια ζωή ικανή για το μεγαλύτερο "θαύμα’ και την επόμενη βδομάδα για το χειρότερο δυνατό αποτέλεσμα

1 Like

Δυστηχως για ακομα μια φορα προβλημματα στην αμυνα! Φταει βεβαια που επαιζαν και με 10 αλλα και παλι Liverpool εισαι ρε πουστη μου

1 Like

Είμαι πολύ casual υποστηρικτής της Λιβερπουλ . την συμπαθώ πάρα πολύ και θέλω να τα πηγαίνει καλά αλλά δεν παρακολουθώ στενά

Απ ότι κατάλαβα , έφαγε σκάλωμα ο Κλοπ να πάρει τον Ολλανδό στοπερ και αφού δεν έκατσε η μεταγραφή, δεν προσπάθησε για κάτι άλλο

Ο τελευταίος αξιοπρεπής στοπερ που θυμάμαι είναι ο Αγγερ . Δλδ ντροπή για το μέγεθος μας να μην έχεις έναν έστω αξιόπιστο

1 Like

Μωρε πολλα πρεπει να ειχε κανει ο Κλοπ αλλα τι να λεμε τωρα

Πάντως αυτό γίνεται συχνά στην Αγγλία και όχι μόνο από την Λίβερπουλ… σκάνε κουλά αποτελέσματα και από μεγάλες ομάδες…