Αlternative κυκλοφοριες

Οι εκπληκτικοί [B]Falling Up[/B] με το πρωτότυπο The Machine De Ella Project (1 άλμπουμ+1 βιβλίο + 1 κόνσπετ άλμπουμ για το βιβλίο), συνεχίζουν τις ποιοτικές τους κυκλοφορίες.



H αγαπημένη μας Αυστραλία έχει έναν καινούριο φοβερό πιτσιρικά που βγάζει μουσική με το όνομα [B]Harts [/B](Darren Hart πραγματικό όνομα), μπλέκει τόσα είδη σε ένα χορευτικό αλτέρνατιβ συνοθύλευμα. Νew talent in the Aussie block alert.

To EP του λέγεται Offtime 8)

Βιντεάρα, τραγουδάρα από την μπαντάρα [B]Anberlin[/B] από τη τελευταία δικάρα τους, όλα σε αρα, γιατί έτσι πρέπει.

8O Τι υπερπαραγωγή είναι αυτή; Που βρήκαν τόσα λεφτά; Ωραίο τραγουδάκι, ακόμα πιο ωραία η Michelle Lombardo που παίζει στο βίντεο, την οποία γνωρίζουμε βεβαίως βεβαίως από το Californication.

[SPOILER]To Harts γάμησε αλλά το βάζω σε spoiler γιατί θα πάθει κανένα καρδιακό ο Καρατζίμ αν το ακούσει.

Επίσης: Το όνομα Darren δίνει από μόνο του μία ποιότητα ε; :p[/SPOILER]

Edit: Falling Up, WOW! ΠΟΛΥ δυνατό.

Oι Anberlin ένα από τα μεγαλύτερα ονόματα στο μόντερν ροκ που βρήκαν τα λεφτά ρε άμπαλε; Tσέκαρε το καινούριο των Red να δεις και εκεί λεφτά. Οι “Χριστιανοί” σπρώχνουν χρήμα.

Η Μισέλ ήταν αυτό το υπέρμ…ο; 8O Προσκύνημα στο μεγάλο beach babe που μας στοίχειωσε φορέβα. Είσαι μεγάλος Κόζαρε.

Το όνομα Ντάρεν είναι εγγύηση πχοιότητας ιντήντ 8)

Χαχα, σόρρυ δεν τους γνώριζα :roll:

Τσέκαρε έδιτ στο προηγούμενό μου ποστ!

Surf girl. Ω Θεοί! Πρέπει να το δω τώρα.

Το καρδιακό το λες για καλό ή για κακό Κόζυ;

Κακό :stuck_out_tongue:

Εγώ δεν κατάλαβα, θα του αρέσει τώρα ή όχι; Δεν τον έχω κόψει για χορευταρά :lol:

Το ΣΕΡΦ ΓΚΕΡΛ είναι από τα κορυφαία μωρά έβερ, μπράβο Κόζυ που το σπόταρες γιατί μόνο ματάρες χάζευα τόση ώρα.

Εννοείται πως ΔΕ θα του αρέσει, ακόμα να τον μάθεις; Δεν μπορεί τη φλωριά που αγαπάμε εμείς :lol:

Όσο για Μισέλ, απορώ πως δεν έχει γίνει πιο γνωστή μετά από εκείνο το ρόλο.

Προσπαθώ να τον κάνω φλώρο αλλά έγινε το αντίθετο, με έκανε να αγαπήσω ξανά το χαρντκορ προγκ, είναι μεγάλος αλήτης.

ENA SMALL TRIBUTE

Chris το άσμα θα σου θυμήσει λίγο [SPOILER]DREDG[/SPOILER] 8)

Nέο Frank Turner. Βγήκε σήμερα και είναι από τώρα το κόλλημα του μήνα, της χρονιάς, τα πάντα όλα. Σα τη Μισέλ ένα πράγμα.

Κομματάρα, μόνο μη ποστάρεις Φρανκ γιατί θα πέσει το μισό φόρουμ και θα τρολάρει πάλι και βαριέμαι :lol:

δεν ειναι ολα αλτερνατιβ ρε παιντια.

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=20363&highlight=frank+turner

Μερικοί αναγνωρίζουν το σπίτι τους όχι σαν μερικούς μερικούς…:stuck_out_tongue:

Ναι μωρέ, ήταν πάνω στην κουβέντα :stuck_out_tongue:

παντα με το ενα ποδι σπιτι ειμαι 8)

Έτσι πουλέν μου :smiley:

[B]HRVRD - From the bird’s cage[/B]

Μοιάζει με Circa Survive, λίγο Codeseven, πρώτη μου επαφή με τη μπάντα, δεν είναι η πρώτη τους δουλειά. Προτείνεται ανεπιφύλακτα στους αρέσκοντες στον ήχο.


επίσης φέτος αναμένεται καινούριο Portugal The Man με τίτλο Evil Friends…:roll: