Manchester United

νωρις ναι ειναι
αλλα ως τωρα τα στοιχεια που εχουμε αυτα δειχνουν

8-2

Τρενο παμε φετος.Και εγω συμφωνω ο μονος αντιπαλος που μπορει να μας κοντραρει ειναι η σιτυ αν αντεξει μεχρι τελους και αυτη!!!

…και η Λίβερπουλ, αν κρατήσει το τωρινό καλό της πρόσωπο:):!:

Εγώ την Σίτυ δεν την πιστεύω. Μπορεί να έχει υπερομάδα, με πολύ καλούς παίχτες και προπονητή αλλά δεν έχει κάτι πολύ βασικό. Στόφα πρωταθλητή. Δεν πιστεύω ότι μπορεί να απειλήσει επάξια την Γιουνάιτεντ. Εμείς (liverpool) παίζει να τα πάμε καλύτερα αν και αμφιβάλλω

Τι μάτς και αυτό 8-2
πονάνε τα μάτια μας

To εβλεπα και κατα διαστηματα το γυρναγα στο Κερκυρα - Παναθηναικος.
Εκει να δεις πως πονεσανε τα ματια μας. Αλλο αθλημα βρε παιδι μου. 3 ταχυτητες κατω.

Απιστευτη Man Utd που απο ενα σημειο και μετα εκανε τα παντα μεσα στο γηπεδο.
Premier League το καλυτερο πρωταθλημα του κοσμου- μακραν!

Fixed!!!:thumbup::thumbup::thumbup:

κεν έχεις κατανοήσει την έννοια της αγγλικής λέξης fixed??

http://www.youtube.com/watch?v=KZz0JBltxhM&feature=player_detailpage#t=183s

αχαχαχαχαχα…ε τον θεο…τι βρήκε για δείξει το λάθος.!! :lol:

Fixed :!:

:lol2: :lol2: :lol2:

:lol2::bleh::bye:

Από όλο αυτό το όργιο, πιό πολύ μου άρεσαν τα δύο γκολ του Young με τα μακρινά σουτ! Γκολάρες απίστευτες και τα δύο και ειδικά το πρώτο στη στιγμή που μπήκε, αμέσως μετά το χαμένο πέναλτυ της Άρσεναλ, ήταν καθοριστικό για την κατεύθυνση που πήρε το ματς προς την τσόντα!

Πάντως ως γαύροι αλίμονο μας αν υποτιμήσουμε την Άρσεναλ λόγω της χθεσινής της εικόνας. Στο κάτω-κάτω η ταχύτητα με την οποία έβγαιναν μπροστά Βαν Πέρσι και Γούολκοτ ακόμα και στο χθεσινό ματς θα πρέπει να μας προβληματίσει.

Συμφωνω και εγω οτι το παιχνιδι κριθηκε στο χαμενο πεναλτι και αμεσως μετα στην γκολαρα του Young κατα τα αλλα για αλλη μια φορα ο σερ αλεξ εδειξε ποσο τεραστιος ειναι με της δηλωσεις που εκανε για τον βενγκερ!!!

απο που κρινετε αν εχει στοφα πρωταθλητη η σιτυ ;
απο περυσι εχει καλους παικτες ωστε να παρει πρωταθλημα και πηρε κυπελλο
καθιστε 2-3 χρονια και τοτε κρινετε τους στο αν εχουν την καρδια ή ειναι λουζερς

Είναι η τρίτη χρονιά αν δεν απατόμαι που έχουν πέσει ΤΑ φραγγα. Είναι κατηγορία Chelsea αλλά όχι τόσο καλή. Εγώ έτσι την βλέπω την City ότι στα δύσκολα θα λυγίσει.

Δεν έχω κάτι εναντίον φυσικά και μακάρι να έχω άδικο ώστε να δούμε ακόμα καλύτερο πρωτάθλημα αλλά δε ξέρω…

Μαθηματα ποδοσφαιρου για αλλη μια φορα απο την αρμαδα του φεργκι και 3 μπαλακια στην μπολτον στο ημιχρονο :smiley:

Φωτιές βγάζει η ομάδα λέμε! 8):smiley:

δεν τους χαλασε8)

Και ναι ο Σερ Άλεξ δικαίωσε όλους εμάς τους πιστούς του ξεκινώντας τον τίμιο ΦΛΕΤΣΕΡ