Manchester United

Ο άγνωστος σωτήρας της Γιουνάιτεντ

Πως έχεις καταντήσει έτσι ρε united? Πραγματικά αξιολύπητη. Ένας Rooney μόνο να προσπαθεί και οι υπόλοιποι για κλάμματα.

…έτσι είναι…πολύ άχαρο τέλος είναι αυτή η χρονιά για τον Γκιγκς…ο οποίος επίσης προσπαθεί:):!:

ε?

Ζω για τη στιγμη που θα περασει ο μακης μια βολτα απτο σπιτι του μπεκαμ για να του πει ενα γεια.

:lol:

Εξαιρετικό άρθρο για όποιον Nameless ενδιαφέρεται:

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/managers/david-moyes/10709107/31-reasons-David-Moyes-must-leave-Manchester-United.html

Όσα λέει είναι προφανή σε όποιον παρακολουθεί στενά την ομάδα αλλά όπως και να’χει, είναι αρκετά καλογραμμένο.

Γαμάει το άρθρο και , ναι, φέρτε Klopp εδώ και τώρα.

Δυστυχώς δεν κατάφερα να δω κανένα από τα δύο ματς, αλλά βλέποντας το αποτέλεσμα και μόνο στο Μάντσεστερ, νιώθω πως χρωστάω μια μεγάλη συγγνώμη σ’ αυτή τη μεγάλη ομάδα που λέγεται Γιουνάιτεντ, που την είχα ξεγραμμένη, που μετά την κλήρωση την αντιμετώπισα με κυνισμό και περιφρόνηση, που ήμουνα σε φάση “καημένη Γιουνάιτεντ, θα βρέξει τεσσάρες” κτλ.

Και επειδή (όχι απαραίτητα η Μπάγερν, αλλά) ο Γκουαρντιόλα είναι Ο ΕΧΘΡΟΣ, δεν έχω και πολλά περιθώρια μακριά απ’ το παρακάτω:

Γιουνάιτεντ,
αγαπημένη μου αντίπαλε, που χωρίς εσένα κάθε (εγχώρια, τουλάχιστον) επιτυχία είναι “μνιέχ”,
μπράβο σου που στέκεσαι μ’ αυτή την αξιοπρέπεια,
καλή τύχη στη ρεβάνς,
μακάρι με κάποιον τρόπο να ολοκληρώσεις το θαύμα και να στείλεις σπίτι του τον αχώνευτο Καταλανό,
α, και

ΞΑΝΑΓΙΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ ΓΑΜΩ!

Αυτά, σόρι εβριουάν, τι να πω, κάπως έτσι μου βγήκε απόψε.

respek

[SPOILER]Κι ας πήγες κι έβγαλες τα μάτια σου στην Πρέμιερσιπ και ετοιμάζονται να σηκώσουν μπαϊράκι οι ανάξιοι σεβασμού[/SPOILER]

[SPOILER]Bro, if it helps, I’m pretty sure ότι [U]θα νικήσω μέσα στο Άνφιλντ[/U] (και βέβαια θα χάσω πάλι βαθμούς με κάποια Κάρντιφ ή Χαλ, typical, καμιά χρησιμότητα για μένα…) κι έτσι θα στείλω το πρωτάθλημα στην Μ…

uh-oh

Sorry about that bro :stuck_out_tongue:
Μάλλον είναι γραφτό σου φέτος να δεις μία από τις δύο μεγαλύτερους αντιπάλους σου να το σηκώνει![/SPOILER]

Ό,τι και να λες εγώ τη Λίβερπουλ τη σέβομαι περισσότερο από σας πάντως. :stuck_out_tongue:

Το ματς (προφανώς) δεν το είδα λόγω δουλειάς και διαφοράς ώρας, προφανώς περίμενα να φάμε τριάρα μίνιμουμ (αυτή είναι η ταρίφα μας φέτος φαίνεται) οπότε και μόνο το ότι δεν χάσαμε κόντεψε να με ρίξει απ’ την καρέκλα… πάμε γερά τώρα στο Μόναχο, όχι για να περάσουμε φυσικά, αλλά για να μην ξεφτιλιστούμε εντελώς… :stuck_out_tongue: Δηλαδή διαβάζω ότι έκανε καλό ματς το δίδυμο Φέρντιναντ-Βίντιτς και δεν το πιστεύω. :roll:

[SPOILER]Αναλαμπή του κατά τ’ άλλα άθλιου φέτος Βίντιτς το σημερινό γκολ…[/SPOILER]

Χ απο τη μπαγερν πήρε και η χοφενχαιμ…

Ωχ, όχι! Πώς θα κοιμηθώ το βράδυ τώρα; :roll:

Ντάξει δε βγαίνει άκρη μ’ αυτά. Ο Nameless σέβεται εμένα αλλά όχι τη Λίβερπουλ, εσύ σέβεσαι τη Λίβερπουλ αλλά όχι εμένα, εγώ σέβομαι και εσάς και τη Λίβερπουλ αλλά λέω να ψοφήσουν Άρσεναλ/Τότεναμ που εσύ ή ο Nameless μπορεί να τις σέβεστε κ.ο.κ.
No worries m8 :!:

Κανεις δεν περιμενε αυτο το αποτελεσμα και αποδειχτηκε πως τις μεγαλες ομαδες δεν πρεπει να τις ξεγραφεις. Η Manchester εχει πολυ βαρια φανελα και αυτο φανηκε και στην ρεβανς με τον Ολυμπιακο. Αλλα θεωρω οτι στο Μοναχο δυσκολα θα παρει αποτελεσμα…

Με πλήρη συνείδηση του τί λέω, Σίτι δαγκωτό.

Όσο για το Τσ.Λ., έτσι όπως γίνανε τα πράγματα, θα συμβιβαστούμε με την αξιοπρέπεια. Που την οφείλαμε βέβαια, έστω για μια φορά φέτος. Κι από Δευτέρα βλέπουμε.

Aludrox.

Πούλο.

Για σενα το λεω, επειδη το τριμπαλο ειναι σαν τα κεφτεδακια.

Μπράβο, πήγαινε πιο πέρα τώρα γιατί μυρίζει ο στόμας σου.