Manchester United

…άντε και τον Σόιμπλε:?

:):!:

εναν καλο επιθετικο θα παρουν?
αυτο περιμενω

…Μήτρογλου???:):!:

Τι τον πηραν τον Γερμαναρα, ακυρη μεταγραφη μου φαινεται…

…για να δώσει δύναμη στην ομάδα:):!:

Κρίμα που πήγε στους βρωμιάρηδες.

Έλα, μη στεναχωριέσαι, εσύ έχεις καλό σκάουτινγκ, θα βρεις κανέναν Andy Carroll του κέντρου και θα εισ’ ωραίος.

Δε χρειαζομαστε αλλους, μονο Welsh Xavi

Έρχεται η Τζένα Τζέημσον…

Καλά κάνεις χαρά μου…ποιος να σου την πέσει εκεί…

Φαν Χάαλ: «Έχουμε επιθετικό και είναι ο Φελαϊνί»

Σημερα κλεινουμε 10 χρονια από τον θανατο του αξεπεραστου George Best, αν και δεν τον προλαβα εν ενεργεια μιλαμε για εναν απο τους πιο απολαυστικους ποδοσφαιριστες ever. Ο Fifth Beatle ηταν “simply the Best” τον κατεστρεψε ομως η αδυναμια του στο αλκοολ.

Καποιες κορυφαιες ατακες του.

…υπέροχος:):!:


παμπαλαιο αλλα καλο
(βαριομουν να ψαχνω θρεντ Αζαξ)

Ποτε θα ερθει η ωρα να αλλαξουμε προπονητη?
Παμε κερδιζουμε στο Λιβερπουλ και λεμε κατι γινεται και χανουμε μεσα στην εδρα απο Σαουθαμπτον
με τραγικη εμφανιση!!
Μας βλεπω με το ζορι να βγουμε σε ευρωπαικη διοργανωση αν συνεχισουν ετσι.

Δυστυχως η (προβλεπομενη) καθιζηση λογω φυγης SAF εχει πολυ μεγαλυτερες διαστασεις
απο οτι περιμενα.Σιγουρα και ο παππους εχει τις ευθυνες του καθως αφησε την ομαδα ημιθανη αλλα η κυρια ευθυνη πεφτει στην ιδιοκτησια η οποια (οντας παντελως ασχετη με την ευρωπαικη ποδοσφαιρικη κουλτουρα)
συνεχιζει να κινειται με αποκλειστικο γνωμονα τους ισολογισμους.
Χωρις διευθυντη ποδοσφαιρου (και οχι χαρτογιακαδες τυπου woodward) ο οποιος θα χαραζει τον μακροπροθεσμο σχεδιασμο ανεξαρτητως προπονητων και χωρις σοβαρες επενδυσεις(παικτες,ακαδημια κλπ)η μοιρα της Liverpool ειναι κοντα μας.

Μεγαλη νικη σημερα εστω και με το ζορι στο τελος.Martial και Rashford ειναι το μελλον αυτης της ομαδας(μακαρι να μεινει και ο DeGea).Και μονο που δεν ειδα τον Φελαινι να το παιζει κουμανταδορος μου εφτανε.

Sent from my iPhone using Tapatalk

για περαστε τη τεταρτη:D

Υπέγραψε στη Γιουνάιτεντ ο Μουρίνιο!

για να δούμε…

Ειμαι οπαδος της Μαντσεστερ απο την εποχη Καντονα και παντα παρακολουθουσα στενα την ομαδα. Πιστευω οτι δεν κολλαει ο Μουρινιο, δεν λεω οτι δεν ειναι καλος προπονητης αλλα ειναι μεγαλη ντιβα και θεωρω οτι δεν θα πιασει στην Μαντσεστερ, ασε που μου ειναι αντιπαθης απο τον τροπο που αντιμετωπιζε την Μπαρτσελονα ειτε με την Ρεαλ, ειτε με την Τσελσι…

και η United και ο Mourinho βαζουν τα αποτελεσματα πολυ πιο πανω απο το καλο ποδοσφαιρο. Μια χαρα ταιριαζουν και ειναι και μεγαλο ονομα απο αποψη μαρκετινγκ. Το μονο θεμα ειναι αν θα καταφερει επιτελους ο Μουρινιο να εχει σωστη πορεια για 3+ χρονια